reklama

kamenej cykloshop v Praglu

Nazdarek,
potrebuji poradit, kde jse spokojeni s cenama, vyberem a obsluhou v kamenych cykloshopech. Zezacatku jsem kupoval u Sterby, ale cenove asi nejdrazsi. I kdyz vzdy poradil dobre.
Ted to stridam, ale mel jsem dve reklamace a v jednom se mnou prestali komunikovat a v druhem ochota prodavajiciho, a pak technika prijmaciho reklamaci super, ale dalsiho prodavajicicho pri vyreseni reklamace hruza.
Takze kde mam nakupovat ?

Jinak prefruji P4,P10,P3 centrum, ale kdyz bude potreba, klidne si zajedu.
dik Jivo

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    Pokud muzu radit tak u sterby si kupuju veci max do ceny 100kč jinak muzu doporucit Krab cycles a Euro Bike... tak hodne zdaru

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    Zkus tohle: www.bikeranch.cz
    Jsou na Praze 2.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Želva)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    Cyklo Smichoff (nad Ženskými domovy) nebo www. cykloexpert s kamennou prodejnou v Dejvicích. Také nejsou špatní na Strakonické (naproti závodišti).

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Majan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kamenej cykloshop v Praglu

         

    osobne nakupujem 99% veci bud bikeranch na palackeho namesti alebo smichoffbike nad zenskymi domovmi. v oboch pripadoch som spokojny s obsluhou a pristupom.rozdiel v cenach neviem posudit. nie som ochotny kvoli 100 CZK behat po prahe. (netyka sa samozrejme noveho kola)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: pierko
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kamenej cykloshop v Praglu

           

      jj, dik vsem za typ. Vse jsem nesehnal, ale udelal jsem si prehled.
      Docela me prekvapil nejaky kram na Strosmarejaku (na radu od kamose). Pristup super. Pak jsem jeste testnul Kraba, ale tam maji spis ty lepsi veci nakolo. Ale asi se i nejak mrknu na ty dalsi.
      Ale nejde o 100CZK. Ale kdyz si clovek po dlouhe dobe koupi poradnou pumpicku, prijede domu a hnes se ulomi ten bazmek, kterym se mirne stahuje ventilek, tak ho to nasere. Co, kdyz se to stane v lese mimo civiliaci ?
      Ale pristup prodavacu pri reklamaci super. Pak se tam nedalo dovolat a dneska jsem tam sel. (asi po mesici a 2dnech). Reklamacni technik nebo sef v poho. Prej nemaj a vrati me penize nebo at si neco vyberu. Protoze jsem platil kreditkou a stejne plno veci potreboval, rek jsem ze si neco vezmu. Ale prodavac byl proti. Chtel me vnutit pumpicku. A to ja si kupoval s manometrem a tu zadnou nemeli. A hlavne jsem si koupil jeste drazsi, bez umelohmotnejch bazmeku (na radu znameho). Prej ale muzu jen pumpicku. A to me nasvalo. A byl to jedne z vyse zminovanych kterej me doporucoval i znamej a vetsina personalu je opravdu ochotna.

      No a pak jsem se v jednom kramku v Repich bavil s prodavacem o kolech. Cekal jsem na vycentrovani a byl super. Koupil jsem si tam pak i tricko eleven. Domluvil jsem se s nim, ze se pak ozvu s mejlem a on me neco doporuci. Ale to tricko zacalo 3den uz cuckovatet. Tak jsem mu o tom psal. Ani se neozval. A abych jel reklamovat tricko pres celou Prahu, na to pecu. Zatim je pouzitelne. Ale kvalitu prodejce poznate opravdu az v pripade reklamace.
      No, ted teda budu jezdit na nakupy na ten Strosmajerak. Mam to sice daleko, ale spokojenost a kamos tam ma znameho. Takze snad i nejaka protekce.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024