reklama

Bikepacking španělsky 1.část: Příprava před cestou a přechod pře

Blog o naši 3540 km výpravě napříč Španělskem na šesti kolech. Část první.
Nejtěžší věc v životě je začít. Dát výpověď v práci, natrvalo odhlásit našeho tříletého Oskara z jeslí, oznámit novinku prarodičům a když jste už všechny dostatečně naštvali, najednou se můžete konečně zase nadechnout a…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.06.2022
Autor: Kristina
  • Re: Bikepacking španělsky 1.část: Příprava před cestou a přechod

         

    Moc hezký.
    Chtěla bych letos jet cestu s vnoučaty na Sever. 8 a 6 let, ale pořád váhám.
    Před chvíli mi psal syn, jejich otec. Prý sedí ve vlaku a vedle jsou babička s dědečkem a s vnoučaty a prý řvou jak na lesy a ruší taťku na výletě.
    Tak nevím...:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2022
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bikepacking španělsky 1.část: Příprava před cestou a přechod

           

      Drzim palce s vyletem, určitě jdete, deti budou mít zazitek, připadne i spolucestujici :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2022
      Autor: Kristina
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bikepacking španělsky 1.část: Příprava před cestou a přechod

         

    Děkuji, budu se těšit na pokračování.
    španělsko je krásné, byl jsem v oblasti Alava a tam to lze připodobnit k Malé Fatře, jen co do rozlohy 50x vetší.

    Jen si dovolím poprosit o vysvětlení "švýcarky s vanou" v kempu Llonet de Mar... asi švýcarka s vanem (kombíkem?)

    no a protože jsem vyrostl v Bratislavě... Je tam Biely kríž, ne Bílý kříž. (ten teda poznám taky, je vna CZ-SK hranici, na valašsku)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2022
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bikepacking španělsky 1.část: Příprava před cestou a přechod

           

      Ano, jde se o preklep, dekuji za upozorneni - je to van :)) a samozrejme Biely Kriz take opravim. Alava vypada krasne, tam jsme bohužel nebyli...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.06.2022
      Autor: Kristina
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024