reklama

Jak funguje Blacklist?

Nenašel jsem tu nikde, jak funguje blacklist. Předpokládám, že dotyčný nebude mít možnost komentovat mé příspěvky, ale jde mi o to, aby je nemohl ani vidět, protože jinak to nemá velký účinek, vzhledem k tomu, že si založí účet jiný... a další a další.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.05.2022
Autor: Rob144
  • Re: Jak funguje Blacklist?

         

    Tak ho vyzkoušej a uvidíš sám.
    Koho si dáš na BL, pak jeho příspěvky vidíš šedým písmem a větev pod jeho posledním příspěvkem se ti nerozvine. Tím pádem nevidíš příspěvky ostatních.
    Pokud založíš nové téma, má ho dotyčný automaticky ve skrytých.
    Pokud při zakládání nového tématu zaškrtneš "zakáz přispívat lidem na BL", pak takový člověk nemůže do tvého tématu přispívat.
    A nemůže ti posílat obálky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2022
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak funguje Blacklist?

         

    V podstatě to obtěžuje jak jeho, tak i tebe. Pokud to vydržíš bez toho BL, budeš tu mít život snazší. Praxe je taková, že někoho na BL dáme, aby neotravoval a neškodil a po nějakém čase ho zase vyndáme, aby to neobtěžovalo nás.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.05.2022
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Jak funguje Blacklist?

           

      Myslím, že naopak. Že "život" je snazší, když se člověk naučí ten BL používat. Lidi vyndáváme z BL ne proto, aby nás to neobtěžovalo, ale protože jsme holt větší závisláci, než si chceme přiznat. :-)
      Hele, zrovna jsem si v diskuzním fóru o radaru ze zvědavosti rozklikla dlooouhé vlákno dosud skryté díky tomu, že mám jednoho diskutujícího na Blacklistu. A hned toho litovala. :-( (I když připouštím, že to nebyla tak úplně jeho vina, ale nějak ty "blicí" příspěvky na sebe přitahuje či co já vím... řetězilo se to tam pěkně.)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2022
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Jak funguje Blacklist?

             

        Nevím, jak to mají ostatní, ale já jsem si na BL dal pár Brouků pytlíků, co musejí mít za každou cenu pravdu a je to celkem fajn.
        Z těch co mám na BL sem teď pravidelně chodí tři, takže vážně nemám bloknutou půlku diskutujících.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.05.2022
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak funguje Blacklist?

             

        Asi tak, i pod příspěvkem osoby z BL se může rozvinout smysluplná diskuse, to sbalování bych zrušil.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.05.2022
        Autor: xtonda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Jak funguje Blacklist?

         

    Blacklist (neboli seznam lidí, na jejichž kydy nejsem zvědavý) funguje tak, že příspěvky lidí na blacklistu se zobrazují jako světle šedá plocha, na níž je text o trochu tmavší šedou. Dá se to tedy bez problémů přeskočit očima, navíc strom reakcí na takový příspěvek je sbalený. Když člověk vyloženě chce, může si to přečíst a reagovat na to.
    Dále se nezobrazují diskusní témata založená člověkem z blacklistu. Jestli ti takový člověk může posílat soukromé vzkazy, nevím.
    Nevýhodou je, že je problém s funkcí skoku na první nový příspěvek, pokud ten první je od blacklistovaného nebo je to reakce na jeho příspěvek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2022
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak funguje Blacklist?

           

      No prostě to otravuje při čtení a je lepší se toho vyvarovat. Ale pokud tě dotyčný jedinec vytáčí k nepřípustnosti, je lepší se ho dočasně zbavit, než ti praskne cévka a budeš mít hubu nakřivo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.05.2022
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jak funguje Blacklist?

         

    Blbě. Totálně ti to rozhodí vlákna a skoky na další nový příspěvek.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2022
    Autor: bara2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Jak funguje Blacklist?

         

    Tématicky je to nejblíže :-D Prosím Vás jak si na gmailu nastavit whitelist? Dva týdny se snažím nastavit gmail, aby mi z některého mejlu klidně chodil i spam a nenašel jsem správnou kolonku. Jak to na gmailu řešíte? Zlatý seznam oproti tomu se svýma třema okanama pro blaclity a whitelisty.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak funguje Blacklist?

           

      Vytvoříš filtr, v Gmailu při vytváření filtru se v prvním kroku vyplňují filtrační kritéria a v druhém co se má či nemá stát přičemž jedna z možností je "Never send it to Spam".

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2022
      Autor: xtonda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak funguje Blacklist?

             

        Děkuju hned otestuju, v tom menu filtru sem to musel přehlédnout.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.11.2022
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak funguje Blacklist?

             

        Tak jde to nastavit pěkně, ale ten gůgl stejně zahazuje mejly "naší" firmy s fakturama v *.pdf. Ani nedají vědět. Ale ještě zkusím dát duplikace těch filtrů s používanýma předmětama apod. Ale od bratra ze seznamu nebo manželky z outluku přímo od MS mi taky občas něco nedojde a posílávájí často jen text bez odkazů apod. To je zapeklité... Gmail mám na cestovním androidu, že, tak funkčnost ocením :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.11.2022
        Autor: Arnošt905
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak funguje Blacklist?

               

          To je hodně divný. pdf posílám furt sem a tam a jiné účty než google nemám a to včetně placených.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2022
          Autor: petrp
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak funguje Blacklist?

                 

            Ale zdá se, že se to občas někomu stává:
            https://support.google.com/mail/thread/47870852...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2022
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak funguje Blacklist?

                 

            PDF a z MS poštovního klienta tutovka nedoručení a gůgl klidný. To vysloveně potěší ta podpora uživatelů...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2022
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak funguje Blacklist?

                 

            to bude ten pseudomajl microsoftu winmail.dat a gůgl to pro nepřečtení vlastně zahodí, jako vadné a né jako spam. Proto žáden report.
            A to odesílání winmail.dat z toho outluku zakázat nejde bo malý a měkký.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2022
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak funguje Blacklist?

               

          Ono by to chtělo aby si admin na straně odesílatele zkontroloval, jestli má správně nastavení DKIM, SPF, DMARC.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2022
          Autor: xtonda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak funguje Blacklist?

                 

            Máme jen to SPF, ostatní kolega ignoruje a já se k tomu nedostanu, mám jiný server, ale na dálku. Neudělám ani ten DKIM.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2022
            Autor: Arnošt905
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 05.01.2023
    Autor: sofia2023
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024