reklama

Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám a třeba půjde kolem někdo, kdo ví. Sháním zapletená kolečka na Yedoo Steel S1616. Drží už jenom silou vůle. V Intrea jsem je loni sehnala, ale letos už zřejmě žádná kompatibilní nemají. Uměl byste mi někdo prosím poradit, kde je sehnat?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.05.2022
Autor: marvan
  • Re: Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

         

    Obrať se přímo na jejich webu, bo každý výrobce kolobek má vlastní rozměr zůženého náboje. Prodávají na svých webech přímo hotové výplety, značkově naceněné. Holt důsledek proprietárních nábojů.
    Tuto nekompatibilitu asi nečeká nějaká standartizace viz. pevné osy na kolech, že.
    V jakémkoliv obchodě by se stejně na výrobce obrátili pro ten náboj.
    http://www.yedoo.eu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koloběžka - kde sehnat kolo 16"?

         

    Maximálně Tě odkážou na mapu svých zastoupení
    https://www.yedoo.eu/cs/prodejci

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2022
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

206 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024