reklama

Stan

Nedavno jsem pustila google z www nakole o podlahy stanu. Nenasla jsem a ztraty cas hledam.
Prosim vam nekdo vite, prosim napiste nazev nepomokrave gumove latku. Nechci objednat eshop v cizine, nechci. Prednost ceske obchody. Premyslem o ultralight stan. Uz jsem prohlizela ultra stany, nelibi mi jak postavi stan. Vim nejlepsi postavit stan jednoznacne obycejny od tesco, minus hrube podlahu. Nakonec rozhodla jsem upravit podlahu stanu.
Moc dekuji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.02.2022
Autor: Arabice
  • Re: Stan

Špatně ti rozumím. Potřebuješ poradit jakou látku na podlehu stanu? Budeš si to šít a měnit sama?
    Jurek u svých stanů je ochoten podlahu vyměnit. Ale to asi není tenhle případ.
    Podlážka stanu je vždy velký kompromis. Buď je to odolné a těžké, nebo lehké a nic to nevydrží. Je třeba se rozhodnout, co víc potřebuješ.
    Mám pocit, že Jurek je ochoten látku na podlážku i zájemcům prodat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2022
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Některé (drahé) stany se prodávají s tzv. "footprintem", tj. samostatnou podložkou pod stan, která pak tu vlastní podlážku ještě chrání před odřením nebo propíchnutím.
      Vzala bych si z toho inspiraci a nechala si ustřihnout kus tyveku ve stavebninách.
      (Tyvek k těmto účelům prodávají i různé outdoorové obchody jako třeba https://www.nalehko.com/ . Vyjde tam o kus dráž, ale na tom kousku pod stan ten rozdíl taky nedělá žádnou velkou sumu.)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2022
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Loni jsem ho tam kupoval, protože to bylo snadnější než dojet někam do stavebnin a tam chtít 2 bm. Překvapilo mě, jak je to mechanický odolný materiál.
        Používáme ho jako footprint.
        Ale když si chceme udělat rovný prostor někde na louce, tak stejně máme klasickou plachu s oky, jak je ten tyvek lehký, tak se pod ním tráva nechce ohýbat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nemusis psat, spatne me rozumíš,,! Mas mozek a znáš me co myslim o stan. :-)
      Byla jsem na vystavu stan a take ja koupila ultralight stan (uz jsem prodala, nelibi mi postavit), libi mi nepomokrave podlahu, uspory mensi rozmery balení.
      Škoda v tovarni neusili ultralight stan podobne jako obycejny stan Tesco. Skoda.
      Proto planuji udelat odstranit podlahu stanu a pridat nepomokrave podlahy spojeni stan.
      Dobre, budu psat email Jurek

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Arabice
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Když budu reagovat na tvou druhou větu tak @Brahma se snažil ti odpovědět i když tvůj dotaz byl trochu zmatený. Vím Arabice, že když se snažíš tak to napíšeš lépe viz druhý příspěvek a nemusíš hned se čertit když všichni nepochopí co jsi napsala do tvé hlavy nevidíme, číst myšlenky také ne.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Podlazka Tesco stanu je opravdu zbytečně silna a těžká. Taky jsem přemýšlel nad jejím nahrazenim.

Ale nakonec se mi osvědčila a práce s výměnou by se nevyplatila.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Marin7
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Arabice, pokud máš na mysli ten jednopláštový
    (býval tmavě modrý) tak ten proprší, z tak slaboučkého materiálu je !
    (obrázek)
    https://www.akcniceny.cz/akce/tesco-stan-4040246/

Kdysi se dala koupit podlážkovina (PU zátěrový nylon) v prodejně Kutil-Florenc, ale je to tak 10 let zpět.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ten si vozí někteří mí kamarádi a hážou v dešti přes něj plachtu. Na komáry dobré.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Arnošt905
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ahoj, rada bych našla muže na společný život.

včera
Ahoj, hledám muže bez závazků, se kterým bych mohla sdílet svůj čas, běžné záliby a podělit se o denní rituály?…

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..

Hledám: Parťačku na kolo i volný čas..
17.05.2022
Ahoj, hledám parťačku na horské, nebo silniční kolo a třeba i na horskou turistiku cca kolem 50 :-).

Hledám: Partnerku

12.05.2022
Ahoj, najdu zde sportovnĕ založenou ženu 54 plus? Sport i relax v létě i v zimě. Já 60 let,170/70.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

206 cyklistů (8 přihlášených)

Proč bychom se nerakovinovali aneb onkologickým pacientem snadno a rychle

Tento můj deník vznikal v době, kdy Lubošovi byla zjištěna rakovina, a psala jsem jej v průběhu léčby tak,…
šíp | 18.05.2022

Vez mě dál, Esko má 04 - Za mizející krajinou ropáků

Motto výletu. Poslouchej [poslouchej]Píseň mou [varovnou]Jen pár not [jen pár slov]Ten zvláštní tón [snad je…
Favorit1970 | 15.05.2022

Na Kanáry na kole

Někdy nám život připraví okamžiky, kdy je potřeba vzít rozum do hrsti a… …zahodit ho, co nejdál to jde. A tak…
Martin_re-cyklista | 14.05.2022