reklama

Ratikon

Jaké jsou Vaše zkušenosti z brašnami Ratikon? Vydrží?
Plánuji si zakoupit Ratikon 32 l.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.01.2022
  • Re: Ratikon

Velice podobnou, řekl bych že střihově stejnou, mám od Sport Arsenalu. Jen mám jiný nápis a nemám na boku ty lesklé plochy.
    Moje dojmy od těch mých. Má to moc kapes. Neustále hledám, ve které té kapsičce to mám. Ke všemu je to těžší, než by to s jednodušším střihem mohlo být a také se tím rozdrobeným objemem do toho méně vejde. Ty lesklé plochy tomu berou eleganci těch černých brašen a přitom to není vodotěsné, jako brašny z jiných materiálů.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.01.2022
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost na občasné rekreační cyklovýlety

dnes
Ahoj, hledám společnost - kamarádku / kamaráda, skupinku, na občasné jednodenní cyklovýlety. Jsem z Prahy, věk 50+…

Hledám: přítelkyni z CL

20.01.2022
48 let, 184/78, svobodný, nikdy zadaný, nedotčený hledá holku 45+ z České Lípy a nejbližšího okolí pro společné…

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (22 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 10.

Kdo nebyl na Háji, nebyl na Ašsku Ašský výběžek je velice zajímavý kout Česka, před mnoha lety jsme jeho…
Peggy | včera

Československo s dětmi - kapitola 9.

Vzpomínky na Stříbro Nedávno jsme koukali na soutěž Kde domov můj. Padla v ní otázka ze západních Čech, už…
Peggy | 18.01.2022

Československo s dětmi - kapitola 8.

Vlastivěda pro naše dva puberťáky Šumavský samotář Znáte knihu rozhovorů se šumavskými samotáři Raději…
Peggy | 10.01.2022