reklama

Ostruha na patě 2.

Takže radce šiblo v hlavičce a proto je tu vol.2. Zřejmě se jedná o nemoc z povolání rudé paní. To je tak, když si ona jako neúspěšná kariéristka vypije mozek z hlavičky za pár let. Jindřich je v tom nevinně, nikoho nepomluvil bych chtěla dodat, jenže to jí je jedno, měla bys s tím běžet na policii, někoho udat musí být taková zábava z té nudy v pojišťovně. :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.01.2022
Autor: konvicka
  • Re: Ostruha na patě 2.

         

    Co nám k tomu povíš radko? Koho si udávala? Chtěla jsi být jako jiní StB v té době? Záviděla jsi jim a tak jsi to taky zkusila. To byl pocit železné lady, možná i slabý orgasmus se dostavil. Já takové jako jsi ty fakt nemusím a nejsem sama to mi věř.... Pindo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2022
    Autor: konvicka
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Ostruha na patě 2.

           

      Soudružko Jandová, panečku to bylo oslovení, chybí což? :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2022
      Autor: konvicka
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Ostruha na patě 2.

             

        Tak nám řekni, Honzo, jak to tenkrát bylo. (výňatek ze seriálu Major Zeman, vidělas?)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.01.2022
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Ostruha na patě 2.

         

    Obávám se, že ty nemáš ostruhu na patě:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2022
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Ostruha na patě 2.

           

      ...ale na mozku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2022
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Ostruha na patě 2.

             

        Žádala jsem tě slušně abys na mě nereagovala, zase jsi to porušila.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2022
        Autor: konvicka
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Ostruha na patě 2.

           

      Lamo já alespoň oproti babizně radce netrpím alzheimrem a schizofrenií. To se dá velice snadno diagnostikovat a tohle je jasný případ. Už jsem se s tím setkala u jiné sebestředné dámy co závidí pánům postavení. :-D Tahle navíc postrádá pocit, že už by se ve svém věku babičky mohla chovat přibližně normálně, úplně stejně to máš ty lamo. :-D Proč mám pocit, že jediná normální jsem tu já hergot. :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2022
      Autor: konvicka
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Ostruha na patě 2.

             

        samochvála smrdí

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2022
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ostruha na patě 2.

             

        Založ si další identitu, třeba konvičkaII a můžeš si psát sama se sebou. My nenormální blázni ti do toho nebudeme mluvit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.01.2022
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Ostruha na patě 2.

               

          Když tady byla ještě stará verze chatu, tak to šlo dělat i bez změny nicku. Čechokanaďan Vlad byl toho průkopníkem. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.01.2022
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Ostruha na patě 2.

               

          Proč bych to dělala blbečku?? Vy nejste jenom blázni, ale vyšinutí jedinci se sklony ke generalizování, homofobní, fašisticky naladění pod vedením psychicky labilní narušené radce s rudým mozkem, která svými činy zapříčinila i smrt jedné z vás. Proto tady nechci být, už jen číst ty vzkazy. Po zkušenostech tady a tlaku, který tu je, atmosféra jak z nudy udělat kuličku z hovna. Hovniválové vaxeři. To je celé nakole, voničem. :-(((

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.01.2022
          Autor: konvicka
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Ostruha na patě 2.

                 

            Tak sbohem ... :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.01.2022
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Ostruha na patě 2.

                 

            Dával jsem ti rok, maximálně dva roky. Zázraky se dějou. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.01.2022
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Ostruha na patě 2.

                 

            Staci se odhlasit,nemusis to troubit

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.01.2022
            Autor: HMS
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ostruha na patě 2.

                   

              "This is not an airport you don't need to announce your departure."
              :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 20.01.2022
              Autor: Ifča
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ostruha na patě 2.

           

      DNFTT

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2022
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Ostruha na patě 2.

         

    Jsem překvapený, jak Orwell dokázal předvídat.
    Jeho 84ku jsme kdysi brali jako analogii toho husákismu u nás, ale ono je to mmohem nadčasovější a lecos se postupně zavádí do praxe.

    Teď a tady třeba máme hezké "dvě minuty nenávisti"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.01.2022
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

434 cyklistů (19 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024