reklama

iKilometry v roce 2021

Tak se pochlubte, kolik jste v loňském roce najezdili, naběhali, nachodili, naplavali.... :-)
A co bylo vaše sportovní nej.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.01.2022
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Kolik jsem toho loni naběhal?? Chacháá, děkuju za optání:)).
    Kolik jsem nachodil, nevím, to neměřím. Ale i poté, co po zhruba 27 letech nemám psa, tak se chodit snažím pořád a ten lázeňský park si pravidelně obejdu.
    A najezdil jsem - po sečtení hodnot ze dvou kol něco kolem 2000 km. Přesně mi vyšlo 2040, ale on je to takový "kvalifikovaný odhad". Začátkem listopadu totiž sousedům z kolárny zmizely dvě k topení zamčený kola. A z mého 20 let starého Authora, který visel hned vedle, přitom sublimoval cyklocomputer, taktéž 20 let starý, reagující zhruba na každé druhé až třetí stisknutí tlačítek. Co s tím kdo bude dělat, nechápu, základna s kabeláží zůstala na kole. Poslední napsaný stav jsem měl z února, kdy jsem měnil plášť. Tak jsem to střihnul odhadem, cca 100 km měsíčně mínus zhruba tři měsíce bez kola, kdy jsem měl zlomený kotnik. Takže za loňský rok to mám jen velmi přibližně:).
    Jo a moje sportovní nej- bylo zlomit si při obyčejný chůzi v posledním záchvěvu zimy ten kotník:)).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2022
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Už jsem doufal, že to nikdo nezaloží...
    Ten překlep v názvu se povedl, "i-kilometry" strávené na internetu mají před skutečným pohybem zjevně čím dál víc navrch - teda, možná jak u koho.

    Klesající trend pokračuje - letos jen 18181 km.
    Akcí bylo málo a srazy relativně blízko.
    Z toho můžu odečíst hned asi 11600 km jako cesty do práce (z čehož 5192 ani nebylo na leháči!!!) - a jinak se už nikam moc nechce.

    Pěkných zážitků bylo přes rok všelijakých, ale co je aktuálně nejvíc v paměti - stovka po Drahanské vrchovině na Silvestra - a na leháči, tomu bych teda nikdy nevěřil.
    (Dnes hned další padesátka, ale to už je novoroční klasika přes Kosíř a ta zkrátka musí být.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2022
    Autor: Radek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: iKilometry v roce 2021

           

      Na Silvestra bylo parádně. Dala jsem si ale jen rovinatou stovku k Novomlýnskému jezeru na silničce. Novoroční klasika byla na Hlínu 32km.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2022
      Autor: bara2
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Na kolo je čím dál méně času, ale přesto se mi povedlo zlomit tisícovku http://vrstevnice.com/odkazy2/svet/svet.html

    Velkou radost mám z nachozených km (z těch měřených) - více jak 200 km je super
    http://vrstevnice.com/odkazy2/svet/pesky.html

    A co bylo sportovní NEJ?!?
    NEJ je pro mě jakákoli sportovní aktivita, kterou mi čas a zdravotní omezení dovolí. A nejvíc mě asi těší, že stále ještě stíhám všechny běhací, prolézací a skákací aktivity s mrňaty.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: iKilometry v roce 2021

           

      Jak měříš ty pěšky nachozené km? Mně těch cca 200 za rok přijde strašně málo. To jsou cca 4 km za týden :).Když jsem byl minulej týden na hřbitově u hrobky a pak ještě obešel lázeňský park, jen tak ze zvědavosti jsem to naklikal do mapy a bylo to kolem 8 km.
      Když se seberu a cca 2x si obejdu park nebo tam zhruba hodinku a půl chodím cik-cak, tak to kolem těch 5 km je taky. A to se snažím dělat vždycky, když jsem doma a není úplně echt hnusně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2022
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: iKilometry v roce 2021

             

        Těch cca 200 km mám jen a pouze z pěších výletů - buď je to opravdu výlet za nějakým cílem nebo rychlá chůze s hůlkami.
        Jiné pochůzky, procházky s mrňaty, běhání doma po baráku přes 3 patra nebo půlhodinovky na ministeperu apod. do toho nepočítám. Tohle chození beru jako takový každodenní pohyb, takže to neměřím.

        Ty výlety měřím v seznamáckých mapách. Pro orientaci to stačí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.01.2022
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: iKilometry v roce 2021

               

          Aha, tak to jo. Já když do toho započítla v principu "výlet bez cíle a bez hůlek", tak mi to přišlo prostě málo :).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.01.2022
          Autor: mira.l
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: iKilometry v roce 2021

             

        Delam to stejne jako radka,pesi si pocitam opravdu jen ten vylet.od te doby co mam chytre hodinky se mi pocita vsechno.ale hodinky vlastne pocitaji i kdyz jen mavam rukou.takze tohle pocitani kroků je jen orientacni

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.01.2022
        Autor: HMS
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Loňský rok skončil s najetými 2300 km a s mrazákem stále plným borůvek,které rostly do nejdelšího podzimu a byly čím dál větší. Letošní sezóna začala 25 km včera.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: DAVID7001
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: iKilometry v roce 2021

           

      Když jsem dočetla k "a s mrazákem", úplně mi vytanuly před očima mrtvoly v ulicích :-D A ony to byly borůvky! Ještě že tak. Na Nový Rok bylo teplo a za výlet to určitě stálo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2022
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: iKilometry v roce 2021

             

        Já když jsem dočetl k " s mrazákem" představil jsem si, jak na nosiči vozí ten mrazák s borůvkama.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.01.2022
        Autor: lilek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Za moje sportovní nej považuju poctivých 8.200km, ujetých na těžkém kole(20kg) kolem komína.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Letos jsem kromě pravidelných denních projížděk (20-30km) zkusila jezdit aspoň jednou za týden delší trasu. Díky občasným cestám do města (cca 50km tam a zpět) se mi podařilo dosáhnout úrovně, že jsem opakovaně překonala stovku za jeden výlet (naposled na Silvestra). Nejdál jsem ujela 200km do Telče a zpátky a 180km na Žďársko a zpět. Naučila jsem se navolit takové tempo (pomalé), kterým dokážu jet celý den s častýma mikropauzama pro cvaknutí fotky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: bara2
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Letos o neco malo mene,nez vloni 3800km vloni to bylo pres 4 tisice,ale letos jsem ujela vic stovkovych vyletu.chuzi si skoro nemerim,ale prekvapulo mne,ze jsem nachodila 200km.lonsky zacatek zimy byl na bezkach a to tady po polich kousek za domem 100km.coz mne velmi potesilo.spotrovni nej je skoro kazdy vylet,ktery se povede,mozna to bylo jezdeni v Belanskych Tatrach.no a samozrejme Damske jsou take jizdy nej..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: iKilometry v roce 2021

           

      Už letos?!? :o)))

      Jj, motá se to takhle ze začátku.
      Mě to vždycky přijde jak Holzmanovo "Včera, dnes a zítra" https://www.youtube.com/watch?v=EC13AjFsT3c
      :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2022
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: iKilometry v roce 2021

             

        Jasne lonsky rok 2021.letos zatim 75km -:)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.01.2022
        Autor: HMS
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: iKilometry v roce 2021

               

          Hele, brzdi nebo už vám na Dámské nebudu stačit a budete na mě muset dlóooouho čekat :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.01.2022
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: iKilometry v roce 2021

             

        S tím letos začal Radek, hned po "krigice" ikilometrů. ???? ale mě se to líbí. Krásně to to dojazuje jak jsme každý omylný.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.01.2022
        Autor: Papji
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Loni to byla velká bída, od července jsem kolo vytáhla na jeden víkend a na podzimní sraz. Najeto v součtu tří kol 1630 km.
    Můj nej výkon? Kolik jsem vloni nachodila po schodech, tolik jsem předtím nenachodila ani za deset let. Samozřejmě ne s prázdnou, vynášení palety cihel až na půdu, stěhování skříní a různého nábytku, nebo částí nábytku...
    Letos budou snad příjemnější procházky a vyjížďky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: plusjedna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Já mám najeto přibližně 9000 km.

    Z toho: 5200 km. pracovně, a zhruba 3800 pro radost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: bukwa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Když už jsem téma založil, přihodím taky pár čísel.
    Na kole naježděno 10 898km. Většinou cesty do práce, ale dost často to cestou domů trochu natáhnu, tak to pak naskakuje.
    Začal jsem loni víc chodit a podle Stopaře mám 916 km, reálně o něco víc.
    Za letošek už jsem zvládl nachodit 54km, z toho dnes 36km v Chřibech.:-)

    Sportovní úspěch: Dostal jsem se přes 300.000km, za dobu co si vedu statistiku. Tedy od května 1991 (co jsem přišel z vojny).
    Jestli ještě pár let vydržím, dojedu na kole až na měsíc. :-)
    Taky mě chytla hra Horobraní a loni s ní obešel nebo objel na kole 521 kopců.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Tak jsem to spočítal + odhadl takhle:

    Azub ibex = 5287.7 km (6 závodů)
    Merida = 1500.3 km (3 závody)
    inline = cca 350 km
    šrotokolo = cca 200 km
    kolobežka = cca 50 km
    pěšky (chůze + běh) = cca 700 km
    naplaváno = řádově tak 30 km


    Sportovní nej? Na umístění Rybnický triatlon, kde kvůli kolizi termínu s jinými závody bylo méně účastníků než pořadatelů a já byl v kategorii první, ale z hlediska zážitků se opět Eposurvival nedá se zbytkem vůbec srovnávat... :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Nic moc, když tak o tom přemýšlím.
    Největší sportovní výkon žádný.
    Na kole 6 500 km. Nejvíc v září - 981, v srpnu - 810, v dubnu - 690.
    Jen 5x víc než 100 km v 1 dni. Nejvíc 132.
    Jen 3x natěžko.
    Na kole podél řek: Oleška, Úpa, Metuje, Labe, Jizera, Adige, Pád.
    Pěšky moc nechodím. Nejvýše jsem byla na Sněžce a Ještědu, na běžkách na Wysoké Kopě.
    Na běžkách si km počítám za sezónu. Sjezdaření počítám na dny - to je velká bída v době zákazů.
    Neběhám, protože spíš honím km na kole. Ono to už ani jaksi nejde. Jsem ráda za 200 m denně.
    Ještě plavání - to jen v létě a metry nepočítám.
    Takže opravdu nic moc.
    Letos na kole zatím 87 km, byl příznivý víkend.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2022
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: iKilometry v roce 2021

           

      Zapomněla jsem na Ohři, Vltavu a Mincio.
      Na běžkách jsem výš než na Wysoké Kopě (1126) byla u pramene Labe (1385).
      S kolem nejvýš nad Výrovkou na sněhu (1425) a na Černohorské vyhlídce nad pramenem Teplé Vltavy natěžko (1260).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.01.2022
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: iKilometry v roce 2021

             

        Pokud je tohle vsechno pro tebe "nic moc", co bys jeste chtela zvladnout aby si byla spokojena?!?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.01.2022
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: iKilometry v roce 2021

               

          Jsem spokojená. Vím, bude hůř. To se mi do toho motají všejijaké sny a touhy. Vždyť se většinou motám jen okolo komína. Dokážu mít radost i z maličkostí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.01.2022
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Na kole většinou po Praze a opět většinou hlavně do práce a z práce 4260km. Je to bída, ven se moc nedostanu a pochybuji, že to letos bude úplně jinak. Tak hlavně po kouskách kolem komína.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.01.2022
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    Mých 11 000 vypadá dobře, ale holka od vedle:
    https://www.facebook.com/groups...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2022
    Autor: IPM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    V prosinci moje pražská skládačka překročila metu 15000 km (za šest let svojí existence, ne za rok), čímž převzala titul nejvytíženějšího kola ve stáji :-). Nezdá se to, ale pravidelným dojížděním to docela naskakuje.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2022
    Autor: NightRider
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: iKilometry v roce 2021

           

      Děkuji, žes mě navedl se podívat. Moje nejstarší kolo Author Vista z roku 2007 má k dnešnímu dni najeto 29.959 km! Když ne zítra, tak pozítří těch 30kilo bude mít. Při letošní velké přestavbě jsem mu vynulovala tachometr (28.405km), tak jsem si to jubileum ani neuvědomila. V současném módu "dámské krosky" se z toho stalo velmi pohodlné, obratné a svižné kolo, se kterým najedu ještě hodně tisícovek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.01.2022
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: iKilometry v roce 2021

         

    5011, takže se daří držet nad 5000. Neběhám, nechodím a bohužel poslední dobou ani neplavu. Sportovní nej taky žádné nebylo, udělal jsem pár dvoudenních výletů, ale nic co by stálo za větší zmínku (Ústí nad Labem, Seč a taková půlcesta do Jedovnic).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2022
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

556 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024