reklama

Plášť na kolo

Dobrý den, prosím Vás, jaké se vám osvědčili pláště na kolo(výrobce atd.)? Mám 47-559 (26x1,90). A na co si dávat pozor při výběru. Jezdím terén i silnice.
Děkují moc za typy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.12.2021
Autor: Pajuša
  • Re: Plášť na kolo

         

    Pokud zvládneš trochu širší plášť (26 x 2.10), tak Smart Sam od Schwallbe je taková dobrá univerzální volba. Na silnici dobře odvaluje a má záběr i v terénu. Ovšem dělají ho až od šířky 2,1"

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plášť na kolo

         

    V tomhle rozměru jsem vyzkoušel Rubena Flash (levný, lehký, rychlý, dobře držel, ale často se píchal a rychle sjížděl), Maxxis Overdrive (těžší, pomalejší, taky dobře držel, ale nepíchnul jsem ho ani jednou a ojet se nestačil) a Schwalbe Marathon Greenguard (taky těžší, taky ani jeden píchanec, rychlejší než ten Maxxis, jenom za mokra hůř drží).

    Kontext: jezdím hlavně silnice, terén je pro mě něco, co projíždím pomalu a opatrně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2021
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plášť na kolo

         

    Rozmařile nakupuju pláště u Schwalbeho a zatím dobrý.
    Dezén je třeba optimalizovat podle aktuálních podmínek, ale Landcruiser není špatný mezikrok, má poměrně širokej průběžnej střed na odvalování po asfaltě, ale zároveň drápky aby se chytil mimo něj...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2021
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (14 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024