reklama

Nepetche se nepeče

K mnoha dotazům:
je mi líto, ale letošní Nepetche se opravdu nepeče.
Vychází mi jediný volný termín, a to příští sobotu (4.12.), ale to má být asi tak jako dnes, a to fakt nejedu.
Další dvě soboty do Vánoc babičkuju, a protože mi nějaké babičkování díky covidu vypadlo, dám přednost mrňatům.

Užijte si Advent i Vánoce a kdyby se náááhodou něco změnilo, tak se to Nepetche třeba nakonec i upeče :o)))
Když tak sem dám vědět.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.11.2021
Autor: radka
  • Re: Nepetche se nepeče

         

    Máš pravdu. Energie vložená do výchovy a směřování další generace se vrátí v dobře vychovaných vnoučatech, které tě mají rády.
    Teď jsem se musel kvůli manželce stále nemocných vnoučat stranit, ale včera jsem konečně s nimi šel na procházku a bylo to úžasné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nepetche se nepeče

           

      To sice ano, ale hlavně si je chci užít, dokud babičku chtějí. Až se z nich stanou poberťáci, budu stejný "kotlík" jako rodiče...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nepetche se nepeče

             

        Puberťáci je zvláštní sorta hrozných dětí. Ale mí dospělí synové mají dědečka rádi a dokáží pomoci s péčí o něj. Není jim lhostejný.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nepetche se nepeče

             

        Tak poberťáci se z nich snad nestanou:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2021
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nepetche se nepeče

               

          Doma říkáme poberťáci :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2021
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nepetche se nepeče

                 

            Nedávno jsem šla s vnučkou (5 a půl roku) po městě. Najednou mě zastavila, zatahala za rukáv, ukázala na pomalovanej podchod a moudře ke mně promluvila: to víš babi, to ti puberťáci.
            Docela mě to pobavilo. Každý z nás byl kdysi puberťák, a kdo nebyl (jako moje vnučka), dozajista bude.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.11.2021
            Autor: Lanna
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nepetche se nepeče

         

    To budes mit letos napeceno a nikdo ti nebude ujidat na Nepetche. V tomhle hnusnem pcasi se mi taky nikam nechce,ale kdyby bylo lip ujala bych se organizace.dam vcas vedet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.11.2021
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche se nepeče

           

      Tak napečeno určitě mít nebudu. Raději si s mrňaty užiju trošku pohybu a her, než sedět v kuchyni a péct. Letos mi napeče cukrárna :o)))

      Počasí pilně sleduji. Na tuhle sobotu to moc nevypadá.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nepetche se nepeče

             

        Letos pečeme jen tři druhy cukroví. Jeden druh dcera, jeden já a vosí hnízda děda. Musí to stačit.
        (přesto jsem půl kila objednala v cukrárně. Pro jistotu:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2021
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nepetche se nepeče

               

          Také se chystám aspoň na linecké a vanilkové rohlíčky. A samozřejmě budu péct vánočku.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2021
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nepetche se nepeče

         

    Kdo Neptech, peče :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.12.2021
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche se nepeče

           

      To uz mas i namazano.taky jsem diky pocasi byla u zrouby a uz mam 3 druhy,ale nwnamazane

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.12.2021
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nepetche se nepeče

             

        Jasně, že namazané. Aby se to řádně proleželo s marmeládou a pak když už to ukládám, tak ať už to vyndám až o Vánocích.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.12.2021
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nepetche se nepeče

         

    tak na tom budeme stejně jako malej jarda, i když tady už sníh roztál a je všude jen bahno. o víkendu se má zase trochu ochladit. asi už nestihnu nic organizovat, ale jestli nebude nic padat, pojedu se podívat na oppidum. stavějí tam rozhlednu a polovina místních je proti a druhá polovina jásá. také tam chtějí umístit jakési betonové barevné desky, co mají naznačovat obrys dávného osídlení. skoro si myslím, že z rozhledny nebude nikam vidět, stromy jsou v okolí dost vysoké. fotku přidám, až tam dojedu, jinak jsou fotky rozhledny dohledatelné na webu

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2021
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nepetche se nepeče

           

      Říkala jsem si, jestli se do toho tento víkend nepustíš, holt teda letos pečeme :o)))
      Já budu zase babičkovat - budu tu mít v neděli všechny mrňata a přijde "Ježíšek"...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nepetche se nepeče

             

        ...holt teda letos pečeme :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.12.2021
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nepetche se nepeče

               

          Pěkná je, ale do Vánoc ztvrdne, jestli není na zítra.
          Já budu péct ve čtvrtek.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.12.2021
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Nepetche se nepeče

                 

            Pekla jsem ji včera ráno a byla na včerejšek a na dnešek - dneska jsme měli Ježíška se všemi mrňaty.
            Teď už je z vánočky slabá třetinka.
            U nás pečeme vánočku vždycky před Vánoci - na Vánoce je jiného jídla víc než dost a o vánočku pak není zájem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.12.2021
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nepetche se nepeče

                   

              Tak to jo. U nás je vánočka se štrůdlem poprvé ke snídani na Štědrý den.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 19.12.2021
              Autor: Quatsch
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Nepetche se nepeče

                     

                také budu teprve vánočku péct, ale už vloni jsem pekla hvězdu plněnou mákem a povidly a měla velký úspěch. zbytek těsta natlačím do formy, pletení mi nejde.
                v sobotu jsem se jela podívat na novou rozhlednu co stavějí na oppidu. bylo krásně, modrá obloha a davy lidí. až k lesu je zákaz vjezdu aut, ale to některé vůbec netrápí a autem jedou i přes zákazovou značku.
                rozhledna se mi líbí a dokonce z ní bude i vidět do okolí. jen doufám, že upraví rozježděnou cestu co zničili stavbou a snad zafunguje i petice a barevné betonové desky v místě vykopávek také nebudou.
                cestou jsem potkala několik místních betlémů

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.12.2021
                Autor: HMS
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024