reklama

Novoroční létání s draky s Drakem

Termín: 01.01.2022
Místo: Praha, Travnatá plocha před oborou Hvězda směr Vypich

Máte-li svého draka, přijďte se podívat. Pokud ne, můžete přijít stejně. Na místě bude cca šest draků různé velikosti, pro všechny věkové kategorie zájemců o létání. Případné dotazy na riditelnidraci@seznam.cz

Datum: 06.11.2021
Autor: drak
  • Re: Novoroční létání s draky s Drakem

Ahoj,
    ještě nevím, co bude, ale když tak se zase zastavím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2021
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nazdar, vzhledem k manželčině zdravotnímu stavu nikam nepojedeme a tudíž budu v Praze. Takže se rád přijedu podívat, možná i s vnoučaty. Jen ti to nyní nemohu najisto slíbit. Ale budu se snažit. Rád tě zase uvidím. Vidlice stále jezdí ke všeobecné spokojenosti. Má novou barvu a je skvělá. Když jsem to takhle pěkně slíbil, tak bych měl nějakého stabilního jednošňůrového draka postavit :) Takového, abych ho vytáhl na konec provázku. Uvidím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.11.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ahoj,
      pokud by se stavba z nějakého důvadu nezdařila, budu tam mít Codyho. To je nejstabilnější drak, kterého znám. Je proto také jediný, kterého se mně nepodařilo donutit létat akrobacii. Jen se Ti musím omluvit, že nějaký nepřítel Draků, Ti dal za ten úmysl vyrobit dalšího, to pro mne nepochopitelné mínus.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.11.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je můj osobní fanda. Ať napíšu co napíšu, tak mi dá mínus. Já to nesleduji, tak ať si to užije. Zřejmě si tím zvedá své ochablé ego.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Můj modrý kupovaný stabilní krabicový drak se nakonec roztrhal. To byl ten úžasný drak, co vždy vyletěl až na kone provázku. Jaký plánek na draka si mám koupit? Cody, to se dá ještě pořídit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Pokud myslíš tu trojúhelníkovou "bednu", asi 65cm dlouhou, tak souhlasím. Ta létala pěkně, ale vzhledem k tomu, že jsem ji měl ještě jako kluk, asi neměla šanci vydržet dodnes. Plánek nemusíš kupovat, na NETU jich bude spousta. Cody je skvělý drak, jen trochu pracnější, pokud ho děláš z látky. Má tu výhodu, že ač komorový, je skládací.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2021

Tyjo - trojúhelníkovou bednu s křídly, tak metr délka i rozpětí, jsem taky zamlada měl. Ale vyžadovala silnější vítr, tak 6-8m/s.
            To hvězdička ze tří špejlí a modelspanu lítala skoro i za bezvětří :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: PepikW

Pokoušel jsem se sestrojit draka, který by létal za téměř bezvětří, a zároveň vydržel třeba i 20m/s, ale zatím se to nepodařilo. Vždy je omezen na nějaký rozsah síly větru. Jelikož jsem skrblík, nemůžu koupit lehoučké trubičky z uhlíkového kompozitu. Používám obyčejný sklolaminát, který je výrazně těžší.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Takhle hodne dopredu planovat,proc ne.pokud sw mi podari vstat a dojet pres celou Prahu,bez kola,tak se rada prijdu podivat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: HMS

Autem to máš cca půlhodinku :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…

Hledám: Najdu e-bikery 55+ na společné výlety

21.11.2021
Hledám pohodovou partu e-bikerů 55+ na společné vyjížďky po ČR i v zahraničí. Fyzičku mám ještě dobrou a e-bike…

Hledám: Jsem tu

19.11.2021
hledám partu či partáka na kolo,čESKÉ bUDĚJOVICE.60 PLUS

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (16 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 1.

Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se…
Stanley58 | 24.11.2021

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021