reklama

Koupit kolo nebo pockat na pristi rok?

Ahoj,
nadpis to celkem vystihuje. Mel bych koupit ekolo ted, nebo by se vyplatilo pockat na nove modely roku 2022? Nejde mi ani tak o nejake slevy nebo nove komponenty, spis jestli se situace jeste nezhorsi a kola uz nebudou dostupna vubec. Ma tady nekdo kristalovou kouli ;-)?
p.s. Uvazuji o LEADER FOX ORTON 29" (https://ekolo.cz/leader-fox-orton-29?var=7303). Meli byste k nemu nejake vyhrady?
Diky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.10.2021
Autor: mza
  • Re: Koupit kolo nebo pockat na pristi rok?

Také jsem uvedený typ zvažoval, ale získal jsem informace ze servisu jednoho z prodejců, že od Leader Foxu silně váznou až k neexistenci dodávky náhradních dílů, při prodeji několika kusů měli jednu reklamaci a síla motoru je v praxi přibližně na úrovni yamaha PW. Mne trochu zaráží deklarovaná přípomoc jen 240%. Abych citoval: "nevyzkoušená novinka, nákup spíše riskantní."

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Benshot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupit kolo nebo pockat na pristi rok?

To je dobre vedet. Pripomoc "jen" 240% by mi asi nevadila, ted jezdim s nejakym Bafangem z prestavbove sady v prednim kole a s 36V/12A baterkou v pohode ujedu pres 100km, ale cekat v lete treba 14 dni na nahradni dil by me nastvalo.
      Jenze jedine dalsi co se da ted s velikosti ramu 22" alespon predobejednat je CRUSSIS ONE-Largo 9.7-M. Asi to dopadne stejne jako s koupi noveho autem, zase to o rok odlozim ;-).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: mza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky
03.08.2022
Najde se tu žena, která ráda jezdí na kole, ale nemá s kým? Hledám parťačku na kolo z Prahy do kopců jižním směrem…

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.
27.07.2022
Pro sportovně založené holčičí duše je tu skvělá nabídka. O víkendu 5. - 7.8. jedeme v partě na vodu (sobota) a…

Hledám: Parťačka na kolo

26.07.2022
Ahoj, našla by se tu parťačka na cyklovyjíždky z Prahy do přírody? téměř kamkoli se domluvíme.

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

273 cyklistů (20 přihlášených)

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | včera

Dámská 2022 – Na břehu řeky Svratky kvete... cyklistika 16.7. až 19.7.2022

Polovina července se již stala tradičním časem Dámské. Tu letošní jsme naplánovaly už v zimě a po jedenácti…
HMS | 04.08.2022

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022