reklama

Jak se správně nýtuje řetěz?

Ahojte, prosím mohl by mi někdo poradit, jak se správně nýtuje řetěz? Asi musím mít nýtovačku a nějaké nýty že? To se dá vše koupit v obchodě? Každý řetěz má své nýty? Chtěl bych si koupit nový řetěz, ale nevím jaký mám, co s tím? Mám 24 rychlostí a starý je od Shimana, ale druh nevím.

[ Zpět ]
Datum: 19.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (ppl ([email protected]))
  • Re: Jak se správně nýtuje řetěz?

         

    Kup si řetěz SH IG51 nebo lépe SRAM stejné kvality (označení z hlavy neznám) a pro začátek si ho nech namontovat v servisu, protože bude třeba ho zkrátit. Nýtování si nech ukázat, blbě se to vysvětluje. Náhradní čepy na shimano se dají koupit, sram je lepší spojit rozebíratelnou spojkou.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak se správně nýtuje řetěz?

           

      Sram 38, nebo možná raději 48

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Papji ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak se správně nýtuje řetěz?

         

    Nýty nepotřebuješ, jsou přece v řetězu a jsou to čepy. Kup si přípravek na řetěz a měrku. Je to velmi jednoduché, jen budeš jako prase od toho řetězu. A čím kvalitnější řetěz, tím déle vydrží. Jen si nekupuj řetěz na 9-ti kolo. A podle toho jak je dlouho jetý uvidíš, jestli půjde i 8-kolo do kytek. Ale to chce další dva přípravky a zase je to jednoduché. Záleží, jestli na co šáhneš zkazíš nebo spravíš. podle toho se rozhodni pro servis nebo opačně.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaro)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k

Hledám: Praha, aktivní parťačku na silniční nebo horské k
25.06.2026
Nějaká aktivní, do sportu nadšená parťačka na MTB nebo silniční kolo? Cyklistika (tedy nikoli elektromopedy), z…

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…

Hledám: Partacka

Hledám: Partacka
02.06.2026
Ahoj, hledam fajn partacku z Ostravy na pohodove cyklovylety... Mirek 56 let. Ostrava Marianky
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

218 cyklistů (2 přihlášení)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026