reklama

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila, že až opravdu nebudu nikam jezdit, tak se popis dovolené bude hodit. V době Covidové jsem prošlapala pohorky, praskla podrážka, tak když bylo jasné, že zase jedeme do Vysokých Tater a budu…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.09.2021
Autor: HMS
  • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

         

    Pěkně jste si to užili, jen co je pravda.
    Ale že tobě došly třetí den síly, to teda zírám. To jsem u tebe ještě nikdy nezažila :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2021
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

           

      Diky,taky mne to překvapilo a bylo to dost hnusny.mozna k tomu pomohlo i vedro a pak hlavne namaha.ale tak pekne pocasi 10 dni jsem uz dlouho nezazila

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 10.09.2021
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

         

    Bohužel musím konstatovat, že jste se na kolech motali jen pod Tatrami a z Tater jste vůbec nic neměli. Tatry jsou nádherné hory, ale musí se tam pěšky a hlavně nahoru a co nejvýše.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

           

      Brahmo, Brahmo...
      Za tyden stihli dost a navic - HMS uz ma Tatry projetw a procjozene docela dost. Staci se podivat de jejich starsich blogu.

      A i kdyby ne - byla to jejich dovolena a uzili si ji tak, jak chteli oni.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

             

        Já nikomu neurčuji způsob dovolené. Jestli umíš číst, tak jen konstatuji, že se pohybovali pod Tatrami a z Tater toho mnoho neviděli.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

               

          Jestli umíš číst, tak ti jen říkám, že díky mnohým dovoleným na Slovensku už toho z Tater viděli docela dost. Ostatně viz níže HMS.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 12.09.2021
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

                 

            A jaký to má vliv na to, že neviděli Tatry? Proč to sem vůbec píšeš? Kdybych napsal že slepec nevidí přijíždějící auto do křižovatky, tak mi také napíšeš, že dříve viděl a nakoukal se už dost?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.09.2021
            Autor: Brahma
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

                   

              Ale právě že oni ty Tatry viděli. Zprava, zleva, z jihu i od severu. Právě proto se tam pořád vracejí.
              A také nechápu proč to sem vůbec píšeš ty?!?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.09.2021
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

                     

                Tak to máš tedy opravdu blbý...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 12.09.2021
                Autor: Brahma
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

           

      Po dvou operacich kolene uz mi moc chozeni po horach nejde,takze jezdim pod horami.jinak Tatry mame prochozene od zapadu a dal,driv dokonce s batohem a prechod Rohacu,ale to nam bylo o polovinu mene.a ted mi prijde,ze na tech vyhledavanych mistech je fakt hodne lidi a jde se davem,ceka se u retezu a podobne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2021
      Autor: HMS
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

             

        Tomu rozumím, jsem na tom podobně. Také snadno vylezu nahoru, ale těžko slezu dolů. Ale asi právš proto bych pod Tatry nejel, poněvdž by mi bylo zoufale líto, že nemohu nahoru.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

               

          Kazdy to mame jinak.mne naopak vadi,ten strudl lidi co jde stezickou vzhuru a neda se skoro ani zastavit nebo slapnout mimo cestu.ale vse ma sve kouzlo.v kazdem pripade je tam krasne a je to uplne jine,nez jezdit v nasich horach.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.09.2021
          Autor: HMS
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

         

    Nikdy som v Belianskych Tatrách ako turista nebol, tak aspoň takto priblíženie.
    Inak medveďov je hodne už aj v nižších miestach.
    Pekne popísané, príďte zas aj nabudúce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2021
    Autor: palot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

           

      Diky,pokud to pujde i pristi rok radi zase prijedeme

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2021
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

         

    Děkuji za krásné fotky z nádherného koutu Slovenska.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

         

    Tak jsem se konečně začetla do tvého blogu a nejvíc mě zajímalo, jestli potkáš živého medvěda. Třeba příště to vyjde :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2021
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

           

      Diky,kdyz temer u kazde cesty je cedule o medvedech a mistni vypravi kolik a kdo videl medveda,tak jsem fakt sama nikam nejela.a doufam,ze ho ani priste nepotkam :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2021
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024