reklama

Potkali se u Mauacek

Termín: 30.09.2021
Místo: Malacky, Autokemp Rudava

Ubytovanie v chatke je potrebné rezervovať na stránke http://autokemprudava.sk/.
Do poznámky uveďte platba v hotovosti a budete platiť priamo na recepcii.
Stanovanie a karavany nie je potrebné hlásiť dopredu.
Trasy budú ako posledne, nakoľko sme ich absolvovali pre zlé počasie. Dúfam, že tento rok…

Datum: 08.09.2021
Autor: paloz
  • Re: Potkali se u Mauacek

         

    Ahoj. Je potřeba pro vjezd do SR očkování, nebo negativní test? Či povinná karanténa?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2021
    Autor: bukwa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potkali se u Mauacek

           

      Konec měsíce je daleko- vše se může změnit. Já byl minulý týden u rodiny ve Velké nad Veličkou na kole, jel přes přechod Vrbovce(zpět přes
      Strání) a ani na jednom nebyl nikdo(ani noha, přejezd jako by ani nebyl), doklady jsem měl všechny, ale jsem očkovaný. Víc se dozvíš tu:
      https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr/
      https://www.google.com/search?client=firefox-b...
      Žiju na Slovensku a za celou dobu mne zatím nikdo nikde nekontroloval- kontroly na cestách byly jen při uzavření okresů- a i to namátkově.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potkali se u Mauacek

             

        já projel Šance beztrestně minulý čtvrtek v opačným gardu (-:

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2021
        Autor: brum
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potkali se u Mauacek

               

          ...asi tazateli nejde "jen" o přechod, ale hlavně o podmínky v kempu a na Slovensku celkem- a ty neví dnes ani hygienici a celá "Pandemická komise". Celkově se do návštěvy papeže "drží" záměrně volnost a po jeho odjezdu to teprv začne- okresy půjdou většinou do červené(a některé rovnou do černé) barvy, zelená zmizí(snad krom Bratislavy, kde je zaočkovanost kolem 80%). Politici kašlou na omezení- chtějí světu ukázat jak je papež oblíbený a "derou" se na jeho návštěvu statisíce(proto se taky zrušila podmínka jen pro zaočkované.... :-((

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2021
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Potkali se u Mauacek

                 

            Ptal jsem se protože nejsem očkovaný a ani to neplánuju. Covid jsem neměl, AG testy mi stále vycházejí negativní. Jsem jen zdravý ( astmatik/alergik ) a to zřejmě může vadit. Jsem z UH a kdyby se podmínky měly změnit, jakože by bylo nutné očkování.... Radši pojedu do Chřibů než do Malých Levárů. A hlavně jsem se ptal i kvůli ostatním. Avšak jsem očekával spíš odpověď od pořadatele akce.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.09.2021
            Autor: bukwa
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Potkali se u Mauacek

                   

              ....tak to máš smůlu- "pořadatel" asi někde zaspal. Pomalu se přitvrzuje i na české straně(volně jen očkovaní, ostatní(i s testem)karanténa a po 5dnech test, pak volno. Na Slovensku se to "krutě" změní po odjezdu papeže, takže ani pořadatel neví jak to bude před akcí a kdoví jestli i nějaká bude....

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.09.2021
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Potkali se u Mauacek

                     

                Tak nezaockovani to maju tazsie, je potrebna 5 dnova karantena a PCR test nasledne. Jedina vynimka, ktora by sa na teba mohla vztahovat, je ta astma, keby ti lekar vystavil trvale nemoznost ockovat. Potom ti staci PCR test nie starsi ako 72 hod. Snad sa to za tych 10 dni uz moc nezhorsi a budeme sa moct stretnut.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 20.09.2021
                Autor: paloz
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Potkali se u Mauacek

                       

                  Koukal jsem na podmínky a do žádné výjimky se nevlezu, takže tentokrát se bohužel nemohu účastnit. :(

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 23.09.2021
                  Autor: Jimi
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potkali se u Mauacek

         

    No, co naděláme? (Ušetříme!)
    Třeba se ještě někdy dočkáme normálního světa. Teda, upřímně, nevěřím tomu :-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2021
    Autor: Radek
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potkali se u Mauacek

           

      Co je to "normalni svet"?!?
      Moji prarodice ho videli jinak, moji rodice ho vidi jinak, ja ho vidim jinak, moje dcery ho vidi jinak a vnoucata zrovna tak...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Potkali se u Mauacek

             

        Přesně tak, pro další generace bude normální každý nový režim a staří si zvyknou / zapomenou / umřou.
        Myslím, že my jsme měli štěstí na to nejlepší v rámci možností, snad ve všem, co lidi živí i baví.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2021
        Autor: Radek
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potkali se u Mauacek

           

      JJ, schopnost přežití spočívá ve schopnosti přizpůsobení :-D Chybí výuka asimilace na školách :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2021
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na vyjížďky

05.05.2024
Jezdila jsem často a aktivně. Změna bydliště, přátel a možností vše zhatilo. Ráda bych aktivního parťáka, který by…

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

196 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 4. část

4. část - Chtěla jsem Kyrgyzstán, mám Kyrgyzstán... Podepsaly se na nás únava, hlad a stres, jestli seženeme…
Peggy | 06.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 3. část

3. část - Krát dvě to mělo bejt Čtvrtý den od startu jsme vjeli do velkoměsta, do Almaty. Zde měly děti…
Peggy | 02.05.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | 28.04.2024