reklama

Potkali se u Mauacek

Termín: 30.09.2021
Místo: Malacky, Autokemp Rudava

Ubytovanie v chatke je potrebné rezervovať na stránke http://autokemprudava.sk/.
Do poznámky uveďte platba v hotovosti a budete platiť priamo na recepcii.
Stanovanie a karavany nie je potrebné hlásiť dopredu.
Trasy budú ako posledne, nakoľko sme ich absolvovali pre zlé počasie. Dúfam, že tento rok…

Datum: 08.09.2021
Autor: paloz
  • Re: Potkali se u Mauacek

Ahoj. Je potřeba pro vjezd do SR očkování, nebo negativní test? Či povinná karanténa?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: bukwa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Konec měsíce je daleko- vše se může změnit. Já byl minulý týden u rodiny ve Velké nad Veličkou na kole, jel přes přechod Vrbovce(zpět přes
      Strání) a ani na jednom nebyl nikdo(ani noha, přejezd jako by ani nebyl), doklady jsem měl všechny, ale jsem očkovaný. Víc se dozvíš tu:
      https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr/
      https://www.google.com/search?client=firefox-b...
      Žiju na Slovensku a za celou dobu mne zatím nikdo nikde nekontroloval- kontroly na cestách byly jen při uzavření okresů- a i to namátkově.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

já projel Šance beztrestně minulý čtvrtek v opačným gardu (-:

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.09.2021
        Autor: brum

...asi tazateli nejde "jen" o přechod, ale hlavně o podmínky v kempu a na Slovensku celkem- a ty neví dnes ani hygienici a celá "Pandemická komise". Celkově se do návštěvy papeže "drží" záměrně volnost a po jeho odjezdu to teprv začne- okresy půjdou většinou do červené(a některé rovnou do černé) barvy, zelená zmizí(snad krom Bratislavy, kde je zaočkovanost kolem 80%). Politici kašlou na omezení- chtějí světu ukázat jak je papež oblíbený a "derou" se na jeho návštěvu statisíce(proto se taky zrušila podmínka jen pro zaočkované.... :-((

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.09.2021
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ptal jsem se protože nejsem očkovaný a ani to neplánuju. Covid jsem neměl, AG testy mi stále vycházejí negativní. Jsem jen zdravý ( astmatik/alergik ) a to zřejmě může vadit. Jsem z UH a kdyby se podmínky měly změnit, jakože by bylo nutné očkování.... Radši pojedu do Chřibů než do Malých Levárů. A hlavně jsem se ptal i kvůli ostatním. Avšak jsem očekával spíš odpověď od pořadatele akce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 11.09.2021
            Autor: bukwa

....tak to máš smůlu- "pořadatel" asi někde zaspal. Pomalu se přitvrzuje i na české straně(volně jen očkovaní, ostatní(i s testem)karanténa a po 5dnech test, pak volno. Na Slovensku se to "krutě" změní po odjezdu papeže, takže ani pořadatel neví jak to bude před akcí a kdoví jestli i nějaká bude....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 12.09.2021
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, co naděláme? (Ušetříme!)
    Třeba se ještě někdy dočkáme normálního světa. Teda, upřímně, nevěřím tomu :-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2021
    Autor: Radek
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Co je to "normalni svet"?!?
      Moji prarodice ho videli jinak, moji rodice ho vidi jinak, ja ho vidim jinak, moje dcery ho vidi jinak a vnoucata zrovna tak...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Přesně tak, pro další generace bude normální každý nový režim a staří si zvyknou / zapomenou / umřou.
        Myslím, že my jsme měli štěstí na to nejlepší v rámci možností, snad ve všem, co lidi živí i baví.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Radek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

JJ, schopnost přežití spočívá ve schopnosti přizpůsobení :-D Chybí výuka asimilace na školách :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Arnošt905
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy

dnes
Ahoj, hledám tu cyklistku na vyjížďky z Prahy do okolí a třeba i dál, na pohodu, nejlépe víkendy či po práci

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky

Hledám: Parťák na cyklovyjížďky
17.09.2021
Najdu tady prima parťáka na cyklovyjížďky z Prahy 55+, který také jezdí sám a nebaví ho to. Uvítám Prahu 9, 10

Hledám: Parťáka, nebo parťačku 55+

14.09.2021
Na občas i delší vyjížďky, bych ráda našla společnost...Je to reálné? Blanka
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (21 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021