reklama

Lávka v Čelákovicích

Dle plánovače mapy.cz je lávka přes Labe uzavřená. Netuší někdo, jak to bude v září a zda se tam skutečně s koly nedá projít? Plánujeme na 9. 9. Informace na mě vyskakují především o unikátnosti stavby z roku 2014...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.08.2021
Autor: aila
  • Re: Lávka v Čelákovicích

         

    Mám to tam kousek, můžu se tam zajet podívat. Ale divil bych se, kdyby uzavřen byla, je skoro nová.
    Pár kilometrů po proudu, v Lázních Toušeň, je další lávka, která by měla být v provozu, taky je jako nová.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lávka v Čelákovicích

         

    Mě to žádnou uzavírku neukazuje, asi si to s něčím pleteš.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2021
    Autor: xtonda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Lávka v Čelákovicích

           

      Mně už to teď taky jde, nevím, kam jsem koukala. Omlouvám se, mám s tím koukáním trochu problém :-)...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2021
      Autor: aila
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lávka v Čelákovicích

             

        Asi s námi Mapy laškují, já se díval před chvílí - viz údaj vpravo dole - a uzavírka tam je.
        Tak nevím Kadle?!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2021
        Autor: vysočina
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lávka v Čelákovicích

               

          Ano - plánovala jsem Byšičky, Káraný, soutok Jizery s Labem, Čelákovice a nechtělo mě to tam pustit, tak jsem to přičítala té lávce - zákazové značky byly na obou březích řeky... Už se to podařilo. Ještě by mě zajímalo, pokud tam někdo jezdí, jak je sjízdná CT 2 - Labská po pravém břehu řeky z Nymburka a z Lysé. Plánujeme pro partu, tak aby pak nebylo dusno :-). Pěšiny? Šotolina?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2021
          Autor: aila
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lávka v Čelákovicích

               

          Uzavírka tam je, ale v okolí nově budovaného železničního mostu (na kterém bude i lávka pro pěší a cyklisty).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.08.2021
          Autor: Docent007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lávka v Čelákovicích

             

        Kaji se, chce se dívat pořádně a do správné mapy, uzavírka se týká cesty kolem vody.

        Sorry.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2021
        Autor: vysočina
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lávka v Čelákovicích

               

          A jó, také jsem přehlédl.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2021
          Autor: Kolorádo
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lávka v Čelákovicích

           

      mně jó

      https://mapy.cz/s/nukatusavo

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2021
      Autor: Kolorádo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (11 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023