reklama

odrážedlo pro dospělé

Dostalo se mně "do ruky" na opravu odrážedlo pro dospělého. Je určené pro toho, kdo motoricky nezvládá klasické kruhové šlapání. Přední dvacetipalcové kolo, po stranách dvě kola 27". Uprostřed rámová trubka se sedlem, před ním hrudní opěrka pro odlehčení. Zadavatel opravy to zpět nechce, a já raději zůstanu u trojkolky, protože popravdě řečeno, jízdní vlastnosti "nic moc" a pohodlí je oproti trojkolce horší. Pokud to někdo upotřebíte, případně víte o někom, komu by to pomohlo se samostatně pohybovat, dejte vědět. Do padesáti km od Kbel dovezu a předám zdarma, při větší vzdálenosti si pro to přijeďte.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2021
Autor: drak
  • Re: odrážedlo pro dospělé

         

    Možná, nemohl bys nějaké foto? Já osobně to neupotřebím, ale ani nevím co si pod popisem představit...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2021
    Autor: Sodoma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odrážedlo pro dospělé

           

      Vyfotit to můžu, ale mám problém dostat fotku na stránky. Co se týká počítače, jsem stále uživatel začátečník. Už se mně kdysi podařilo nějakou fotku koloběžky dát k příspěvku ve "vlákně", ale už jsem pro přílišnou sklerózu zapomněl jak. Koukal jsem na stránky "spastic handicap", ale tuto kategorii jsem tam nenašel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2021
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: odrážedlo pro dospělé

             

        Fotku stáhneš do počitače a zapamatuješ si kde ji máš uloženou, fotka musí být menší než 5 mega. Pod textem příspěvku máš možnost vložit 3 fotky, zadáš vložit a nalistuješ si tu fotku a odsouhlasíš. Tím to je odbyté a celé kouzlo vkládání fotky :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2021
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: odrážedlo pro dospělé

               

          Dík, zkusím to.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2021
          Autor: drak
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odrážedlo pro dospělé

           

      Po radě od Lelka se "nějak" podařilo zmenšit fotky pod pět mega a tak je mohu zveřejnit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2021
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: odrážedlo pro dospělé

             

        je to silně OT poznámka, ale neumím si představit jak se na to nastupuje?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2021
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: odrážedlo pro dospělé

               

          Ono vidět to i v akci by bylo zajímavé.
          Neumím si na tom představit zdravého člověka, natož někoho s handicapem.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2021
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: odrážedlo pro dospělé

                 

            No, sám sebe na tom na video nenatočím. Pokud bys to skutečně chtěla vidět a zkusit si jízdu, můžeme si dát někde sraz a já tam na tom dojedu. Po kontaktu s autem na kole jsem nějaký čas pobýval v Kladrubech. Musela bys vidět "zabejčilost" lidí s nějakým problémem, aby Ti bylo jasné, že nastoupit není překážka. A pokud Tě nohy zatím neunesou, tohle může být cesta, jak je posilovat do té doby, než toho zase budou schopné.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2021
            Autor: drak
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: odrážedlo pro dospělé

                   

              O handicapech toho vím víc než si myslíš, nicméně ta praktická ukázka by určitě byla zajímavá.
              Teď ale až do 2.9. nemám čas na nějaké "vylomeniny". Čeká mě dovolená, takže kmitám.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.08.2021
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: odrážedlo pro dospělé

               

          Je víc možností. je to už dávno, co jsem plně neovládal pravou nohu, tak jsem nemohl vyzkoušet, jak se na to leze s postižením. Překročil jsem tu nízkou postraní trubku, co drží boční kolo, přehodil nohu přes sedlo, upravil si pod hrudník opěrku, chytil řidítka a jel. Dá se nalézt i zezadu, tam je ale ta propojovací zadní trubka vyšší. Zepředu přes řidítka jsem to nezkoušel :-) . I v Tvém případě platí: "chceš-li si to prubnout, dej vědět".

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2021
          Autor: drak
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: odrážedlo pro dospělé

                 

            Podle té odřené zadní trubky jsem tipovala, že na to původní majitel nastupoval právě od zadu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2021
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odrážedlo pro dospělé

         

    Tohle nabídni prodejcům zdravotní techniky. odbná vozítka a odstrkovadla tam prodávají a půjčují a berou je i zpět.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odrážedlo pro dospělé

           

      Prodejci zdravotní techniky prodávají a půjčují komerčně dostupné kompenzační pomůcky. Jejich principem je prodej a zisk, nikoliv provozování bazaru se sportovním náčiním. I ty své půjčovny provozují zejména proto, že očekávají možný pozdější nákup nového vozíku a vlastního kompenzačního vybavení. Ze začátku, kdy ještě není výsledek onemocnění jasný, každý jen půjčuje.
      Učinil bych dotaz na Svaz tělesně postižených, nebo kluby vozíčkářů. Ten vehikl vypadá velice sportovně, třeba by někomu udělal radost. Fotky už máš, tak je pošli mailem s dotazem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2021
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: odrážedlo pro dospělé

             

        Dík za příspěvek. Zatím jsem napsal na SCJU (sportovní klub Jedličkova ústavu), pokud se neozvou, zkusím "Černé koně". Ten posez je na tom stroji vyloženě "závodní".

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2021
        Autor: drak
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odrážedlo pro dospělé

         

    https://www.pomuckyzdravotnicke.cz/text/kontakt/5/
    ... mají, jak sami uvádějí i půjčovnu ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2021
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: odrážedlo pro dospělé

           

      Ale nemaji bazar, a to je oc tu bezi.
      Mozna by sis mel ten svuj odkaz take otevrit - pujcuji jen standardni zdravotnicke pomucky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024