reklama

Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

Voda přede mnou, voda nade mnou. 7. 8. 2021
Obsah:
KPČ A IVČ.Za Ďáblicemi si držte kšiltovku, jedeme z kopce.Lom Kojetice.Vodojem Kojetice.Neratovice.Pískovna MlékojedyKřenecké jezero - OvčáryPři návratu do kopečka nevržou mi kolečka. Ale řetěz od písku.Miškovice - alea iacta est.Kbely - stehna -…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.08.2021
  • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

         

    70 km na skládačce, určené pro děti a posouvání se po sídlišti tak to tedy smekám!
    ... máš tam ještě to původní sedlo (na pružinách?)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2021
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

           

      No prosím Tě, jak jako "určené pro děti a posouvání se po sídlišti"? Je to normální kolo :-) A instalací dvoustupňové nábojové převodovky Sturmey - Archer se z toho stalo normální CESTOVNÍ kolo ;-)

      Původní sedlo na pružinách už jsem musel nahradit jiným, je to myslím si poznat i na fotografiích. Z toho původního sedla jsem měl obavy, že je pro moji anatomii příliš široké, příliš dámské. To se nepotvrdilo, dalo se na něm jezdit trasy tak do těch 30 km. Ale ukázala se jiná věc. Původní sedlo bylo příliš "hranaté", mělo příliš ostrý přechod mezi horní a boční částí. Při výletech nad 30 km nepříjemně dřelo do vnitřní strany stehen.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

             

        normální CESTOVNÍ kolo...
        Hele nechci ti brát iluze, ale drtivá většina lidí používá na polykání drastických množství kilometrů kola uplně jiné konstrukce :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.08.2021
        Autor: Sodoma
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

               

          Pre mňa je tiež cestovné kolo napriklad toto nižšie. Pred dvoma týždňami 61km a dnes 43km.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.08.2021
          Autor: palot
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

                 

            A v tomto vyhotovení 110km.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.08.2021
            Autor: palot
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

             

        díky za vysvětleníí, fotky jsem si neprohlížel, proto ten dotaz.

        Že je eska určená pro dospělého mi jaksi uniklo - prošel jsem si jí jako kluk, pak už jsem měl Favorita, který byl pro výlety dál než na zmzlinu vhodnější. Že je geometrie nastavitelná na dospělého mi po pravě nedošlo- ač ji občas použila máma.

        AD převodovka: Jednou, slovy jednou, jsem viděl prodávat Esku skládačku v obchodě vybavenou v zadním náboji třístupňovou přehazovačkou. Bylo to v druhé polovině 80. let. Ač to byla Eska stejná jako ta moje (zelená metalíza, stříbrný kryt řetězu) měla na rámu nálepku "Folder" Zřejmě se jednalo to tvz. "souběh exportu".

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.08.2021
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

             

        A instalací dvoustupňové nábojové převodovky Sturmey - Archer se z toho stalo normální CESTOVNÍ kolo...
        Nic než souhlas. Osobně jsem pouzil nábojovou 3 st. přehazku (tuším že Sachs) na ruskou Kamu a vznikl system s idealním rozsahem rychlostí. A slouží bez problémů už cca 30 roků...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2021
        Autor: zanyn
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

               

          A jaké do toho dáváš pedály?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2021
          Autor: cibi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 31.08.2021
    Autor: AV
    • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

           

      Kategorie: "Komentáře k blogu"

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2021
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vez mě dál, Esko má 01 – Pískovny u Neratovic

             

        Děkuji, zakladateli se omlouvám !

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2021
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024