reklama

DEMA DEOR

Jezdite nekdo Demu Deor?? jake jsou vase zkusenosti s timto kolem?

[ Zpět ]
Datum: 19.07.2006
Autor: r4d3k
  • Re: DEMA DEOR

         

    Za ty roky to je na dlouhé povídání, zkušenosti jsou různé, ale klady převyšují zápory.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jipi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: DEMA DEOR

           

      Já jako mechanik nemám problém ni připomínek,DEMA všeobecně nemá problém s kvalitou a DEOR patří k tomu lepšímu co vyrábí :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: DEMA DEOR

             

        Ptám se jen co mám od něj čekat..zatím jsem spokojen...vyměnil jsem zatím jen ěpalky shimano na trojbarevný BBB, ale to není chyba Demy :)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2006
        Autor: r4d3k
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: DEMA DEOR

               

          Mám také Demu, můžeš mi říct, v čem jsou ty špalky lepší?

          [ Zpět ]
          Datum: 12.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Denny)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: DEMA DEOR

                 

            jsem je namontoval, ale ještě jsem nevyjel, snad dneska :) . Mě ty shimana prostě nebrzdily, měl jsem skoro takovej pocit, že snad budu muset vycvaknout nohy a vždy dobržďovat podrážkama. Vůbec jsem se necítil bezpečně. pak napíšu jestli jsou ty BBB lepší, ale všude píšou, že ano, tak uvidím

            [ Zpět ]
            Datum: 13.08.2006
            Autor: r4d3k
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: DEMA DEOR

                   

              Fajn, dej vědět, jak brzdí, já taky nejsem s bržděním spokojen, takže bych je rád vyměnil. Jinak ty BBB se dají koupit běžně nebo je potřeba speciálka?

              [ Zpět ]
              Datum: 13.08.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Denny)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: DEMA DEOR

                     

                Vědět dám, teď se pořádně na kolo ani nedostanu :( nějaký starosti s prodejem bytu a stěhováním, ale pak se hned ozvu až na nich něco najedu, teda nabrzdím. Já je koupil normálně u nás v takovém malém cyklokšeftě-žádná speciálka.

                [ Zpět ]
                Datum: 14.08.2006
                Autor: r4d3k
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: DEMA DEOR

                   

              pochopil jsem že máš asi nový model deora, asi shimano už není co bývalo, že už neumí ani udělat pořadný brzdový špalky já mám model 2004 a ty originál špalky byli nejlepší, jinak teď už jezdím na kole s hydralic. kotoučema mám na něm 6500km a destičky jsou pořád OK, Demu vytáhnu už jen občas

              [ Zpět ]
              Datum: 13.08.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (jipi)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: DEMA DEOR

                     

                Jo, mám 06. Říkal prodejce, že dost záleží na ráfcích, že zná lidi co si nemůžou shimana vynachválit, ale zase zná lidi co na nich najeli 100 km a měnili je.

                [ Zpět ]
                Datum: 14.08.2006
                Autor: r4d3k
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: DEMA DEOR

               

          Mě vydrželi nejvíc originál shimano, pak už jsem je jenom zahazoval, teď mám koupený taky trojbarevný výněnný ale ještě jsem je neosadil, tak nevím jak budou držet. Jinak originál řetěz mě zklamal, teď mám něnecký connex a ten je supr, taky mě docela brzo odešlo středové ložisko, na originál shimano moc nevydrželo, ale zase originál michelinky vydrželi 5tis. km zadní jsem už vyměnil za novou opět michelin comp, přední stále drží a to točím 6tis. km a i celou letošní zimu a to v 850m.n.m. tak že sněhu a ledu si užili dosyta.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jipi)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024