reklama

Podzimní sraz Nakole

Termín: 24.09.2021
Místo: Kutná Hora, Zbraslavice, areál u Velkého rybníka

Ahoj Nakoláci. Prázdniny utečou jako voda a tak je čas připravit podzimní sraz. Jak jsme slibili, bude letošní sraz ve Zbraslavicích v rekreačním středisku U Starého rybníka - www.zbraslavice.eu .
Na webovkách se dozvíte včechny informace o areálu. Dnes jsme zjišťoval podrobnosti ohledně ubytování…

Datum: 13.07.2021
Autor: mildakh
  • Re: Podzimní sraz Nakole

Takjo,hanáčtí staříci se už těší,přijedu na celou délku srazu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Super :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Parada mame se na co tesit.doufam,ze nebude takova zima jako na Vysocine.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Od začátku roku jsem ani na chvíli nepochyboval, že v září bude všechno zakázané.
    Moc rád bych byl vyveden z omylu - prostě překvapení může nastat tentokrát jedině příjemné, pokud nějaké.
    Tak ještě si včas zapsat dovolenou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2021
    Autor: Radek
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pssst, ty sycku! Uz si jak Brahma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2021
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

V září to bude vše povolené, naše strana a vláda nad koronáčem slavně zvítězí.
      Zavřené to bude od 12. října, v pondělí 11. října okolo 23. hodiny bude tiskovka, kde to Vojtěch/Prymula/Ahrenberger/Vojtěch oznámí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A budou za to moct Piráti !!! :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Arnošt905

Navic pan president jasne rekl, ze covid odejde v zari. A on to prece musi vedet :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

U nás covid není od 24.6., odfouklo ho tornádo. Nikdo tu neřeší roušky ani respirátory, očkování nebo kočkování. Řeší se hlavně střechy, zdi, na ploty ještě nedošlo. Jde to všechno pomalu.
          Forsíka jsem ještě neumyla, abych zjistila škody. Pod pískovoprachovým obalem není nic vidět. Oprala jsem jen Kellyšku, ta je bez úhony. Ale byla v zákrytu za Forsíkem. :-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 17.07.2021
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

že to funguje mě nepřekvapuje, ale jestli navrhuješ přírodní katastrofu celorepublikového měřítka jako plošné řešení covidu, měl bych drobné výhrady...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Sodoma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tohle měřítko stačilo až až!

[ Reagovat ] [ Zpět ]

No, nevypadá to jako zrovna po kolaudaci.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Arnošt905

Tak tohle jsou hodně nepovedené puzlle.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Hlavně, že seš zdravá a budeš zase s námi jezdit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 18.07.2021
                Autor: Holfi
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jj, v září už bude pohoda, doufám a budu moct vyrazit na sraz. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 18.07.2021
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj všichni. Dnes jsem obdržel kalkulaci pobytu pro naši cykloturistickou skupinu ( počet odhadnut na 30 osob ), a také zálohovou fakturu. Splatnost zálohovky je 1 týden a je zhruba 25% celkové částky za pobyt. Areál je prostě větší zařízení, bez zálohovky mi rezervaci nedokončí. Jinou možnost ubytování v mém okolí nemám. Konečný doplatek za pobyt bude hrazen v hotovosti ve Zbraslavicích, to je ve smlouvě.

Pokud si někdo chce přečíst smlouvu v plném znění, pište mi na mejl - pošlu v pdf.

Namám problém s uhrazením zálohovky v požadovaném termínu. Byl bych ale rád, pokud byste spolu s přihláškou na akci převedli na můj účet 250 Kč za osobu (číslo účtu pošlu mejlem nebo do vzkazu)

... tak diskutujme...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

.. oprava zálohy jednotlivce - 350 Kč :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud se akce zrusi z duvodu vis major (alias covid) vrati ti vse?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Provozovatel je oprávněn odstoupit od smlouvy a neposkytnout požadovanou službu, jestliže výlučně na jeho straně nastane okolnost, která mu podstatným způsobem ztěžuje či brání ve splnění závazku, a to i v náhradním termínu,. V takovém případě provozovatel vrátí účastníkovi již poskytnutá plnění.
          V případě, že nastane objektivní okolnost (zejména zásah vyšší moci), která provozovateli podstatným způsobem ztěžuje či brání ve splnění závazku, poskytne službu v náhradním termínu, případně dle svého uvážení odstoupí od smlouvy a vrátí poskytnuté plnění.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Njn, nejdriv cti a pak se ptej.
            Diky.

Predpokladam, ze obdobne je to i v pripade, kdy nemuze prijet osoba.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Jak pisu vyse... pokud ma nekdo zajem si precist cely dokument, piste mi na mejl - preposlu... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Myslíš, že nás bude 30 ? V poslední době nebývá tolik účastníků.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Holfi

To nevím, prostě jsem to odhadnul...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Dal jsem tam "možná", protože v současné době neohnu levou nohu ani do pravého úhlu. Nejsem si jistý, jak se bude dávat do kupy noha, která otekla před čtrnácti dny, do rána po hraní nohejbalu. Zatím jezdím jen na pravou, ale jen pár kilometrů, levá se za tu dobu nijak nezlepšila. Mám to přes sedmdesát kiláků, to bych oddělal i tu zdravou :-(.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: drak

Dnes jsem uhradil zálohu, tím máme napevno zajištěný termín podzimního srazu.

Na účet mi už začínají přicházet peníze od jednotlivých přihlášených účastníků. Do zprávy vám budu potvrzovat přijetí záloh.

Trasy mám naplánované, v průběhu prázdnin je ještě projedeme. To hlavně kvůli tříkolkářům, aby všechny lesní úseky projeli :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2021

Jak to vypadá s možností spaní v autě, stanu pr. karavanu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2021
    Autor: Jerguš

Ahoj, to jsem nezjistoval. Ale kempovani s karavanem i stanem mozne je, tak v tom problem nevidim. My budeme taky nejspis spat v dodavce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2021
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Ženu na kolo.

dnes
Najdu zde ženu na kolo a na lyže?

Hledám: muže cyklistu

01.08.2021
Žena hledá muže cyklistu 50 plus z východních Čech.Těším se na tvůj mail.

Hledám: cyklistku / cykloparťačku - Středočeský kraj

01.08.2021
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné cyklo-projížďky, nejraději po cyklostezkách a silnicích…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

247 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská 2021, aneb suchou nohou mezi mraky 15.7. až 18.7. 2021

čtvrtek 15. 7., společně najeto 60 km, 228 m Plány pro letošní Dámskou byly skromné, vlastně ani hranice…
HMS | 27.07.2021

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021