reklama

acstar máte sním zkušenosti

Máte prosi zkušenosti se značkou ACSTAR(Mount SX).Poměr výkon/cena super,ale na jejich stránkách není nic o tom co používají za díly:ráfky,pláště,pedály,pastorek atd. Díky za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mikoláš)
  • Re: acstar máte sním zkušenosti

Praktické zkušenosti nemám, ale v krámě mi řekli, že se Acstar snaží dát na kolo co nej díly za co nejméně peněz. Potom to vypadá prý tak, že na všech modelech je jen jeden typ sedla za 200,-, odpružená sedlovka za 300,- atd. Jinak se chystám taky pro Acstar, ale ještě rozhodne druhá zkušební jízda. Rám je prý 6061, to jsem se ptal přímo výrobce. Další věc, nemají nerez dráty ve výpletu.

[ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Janson)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: acstar máte sním zkušenosti

Praktické zkušenosti nemám, ale v krámě mi řekli, že se Acstar snaží dát na kolo co nej díly za co nejméně peněz. Potom to vypadá prý tak, že na všech modelech je jen jeden typ sedla za 200,-, odpružená sedlovka za 300,- atd. Jinak se chystám taky pro Acstar, ale ještě rozhodne druhá zkušební jízda. Rám je prý 6061, to jsem se ptal přímo výrobce. Další věc, nemají nerez dráty ve výpletu. Vidlice taky nic moc.

[ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Janson)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sportovní parťačku na kolo i na hory

dnes
Cyklovyjížďky, cyklovýlety, cyklozájezdy s trekovým kolem. Příroda, turistika, horská turistika taky. Hledám…

Hledám: Parťáky pro Klub bláznů Mt. Ventoux - silniční kol

dnes
v roce 2019 bych rád dal tuto výzvu. Raději bych jel s nějakou skupinou než úplně sám - nižší náklady, vzájemná…

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

včera
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (11 přihlášených)

Vltavská cyklostezka s desetiletým dítětem

Po více než půlročních přípravách a přemýšlení jsme se rozhodli jet s naším desetiletým synem Vltavskou…
2183798 | včera

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018