reklama

Kavkaz s dětmi - část 8.

Z Tbilisi do Kutaisi
Trasa z Tbilisi do druhého největšího gruzínského města byla vcelku obyčejná. Nedělo se nic, co by stálo za velké psaní. Každé ráno jsme sbalili stan, nasedli na kola, někde se naobědvali... a večer stany zase postavili na jiném místě. Prostě tak, jak se to na cyklovandrech…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.06.2021
Autor: Peggy
  • Re: Kavkaz s dětmi - část 8.

         

    Hezké jako vždy. Ale citace dětí tomu přidaly úsměv navíc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2021
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kavkaz s dětmi - část 8.

         

    Musela jsem si blog přečíst hned, jak jsem ho objevila. Jak já bych ráda někam jela! Ale nějakým bahýnkem a po kamení by to být nemuselo. Kolikrát si na cestách říkám, co na tom lidi mají a taky že si po návratu budu více vážit domova. Pak pobudu chvíli doma a zas bych jela.
    Pomyslela jsem si, jakpak by asi pes běhal mezi prasaty. Řízky mě napadly též.
    No, do takových dálek se stejně nedostaneme.
    My už přestáváme stačit dětem. Ke Kutaisi letěla už naše holka bez rodičů. Mám od ní na lednici magnetku Svaneti.
    Při pohledu na roztomilý kolotoč s konvičkou se mi vybavil jeden kruháč někde u Chavornay. Obojí je kulaté a čaj a káva patří k sobě.
    "Spasíba" za další blog z vašeho cestování.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2021
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kavkaz s dětmi - část 8.

           

      Ta fotka je skvělá. Kdybych na to měl prostředky, nechal bych si podle ní udělat kafemlejnek od místního dřevosochaře. Kafe je základem mé existence.
      Tak si alespoň poslechnu k obědu jednoho Bacha
      https://www.youtube.com/watch?v=H5Ocydot-vA
      (Kaffeekantate BWV 211)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2021
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kavkaz s dětmi - část 8.

           

      A já děkuji za milou reakci :-)
      Dodám pro úplnost, že u nás to není o tom, že bychom ty bahna a kameny milovali - já tyhle cesty mám jako nutné zlo, zkrátka že někdy není zbytí... Ale nevyhledávám je.
      Dálky nejsou zase tak daleké, vzdálenosti jsou dneska zkrácené. Setkání s prasaty bych se se psem nebála, spíš o ty jiné toulavé psy - asi by docházelo ke konfliktům. Se psem se nabízí právě ta cesta lodí, jako jsme jeli my. Ale kdo ví, jak to premává teď po koroně, resp. s koronou. Je vše složitější.
      Kafemlýnek je úžasnej. Mám ráda tyhle nápady v krajině. Dodnes mě mrzí, když jsme byli v Belgii, že jsme minuli ten kruhový objezd se sochou jako tekoucí voda z kohoutku. Alespoň myslím, že to je v Belgii.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2021
      Autor: Peggy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kavkaz s dětmi - část 8.

             

        Tak u tohoto dílu jsem to udělala naopak. Napřed si to přečetla, a až potom šla psát komentář. Hltala jsem to dnes cestou do práce, naštěstí jsem nepřejela :-)
        Článek jako obvykle výborný, nejvíc jsem se pobavila nad špunty do uší ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.06.2021
        Autor: šíp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kavkaz s dětmi - část 8.

               

          :-)
          Já si ty špunty do uší před tou cestou ale fakt koupila (poprvé v životě), někdo mi totiž řekl, že na té lodi může hlučet motor (což nakonec nehlučel) a vypadají fakt podobně, jen jsou trochu menší a z jiného materiálu :-))))))
          Občas jsem je od té doby použila, ale je fakt, že spát s nima venku v přírodě je takové zvláštní, přeci jen jsem radši mít ty smysly připravené...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 11.06.2021
          Autor: Peggy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024