reklama

Okolo ČR - 2. část

Moje cyklistika je biková cyklistika. Postupně jsem se vyvíjel od totálního začátečníka, účastníka bikových maratonů až k poznání, že CESTA JE CÍL… a podle času a práce občas vyrážím na několikadenní „bikelaufy" jen sám a s „malou polní" (náhradní oblečení, trocha jídla). Takže pokračování…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.05.2021
Autor: vrubozubec
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: spolucestující

Hledám: spolucestující
12.11.2022
Ráda bys cestovala na těžko a nechceš jet sama? Tak to je i můj případ. Můžeme o tom podiskutovat, vyměnit si…

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole

Hledám: Vánoce a Silvestr na kole
07.11.2022
Hledám spolucestující na zájezd https://www.adventura.cz/zajezdy/11997-silvestr-na-kole-na-italsko-francouzske…

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko

Hledám: Jižní Francie, Španělsko, Andorra, Portugalsko
28.09.2022
Hledám také více lidí (2-3) na cestování autem a na kole většinou horské průsmyky autem do jižní Francie, Andorry,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

245 cyklistů (12 přihlášených)

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022

Po zaniklých tratích kolem Tirschenreuthu

V bavorském pohraničí je několik zrušených železničních tratí, na nichž se vybudovaly cyklostezky. Záruka…
Guiseppe | 27.08.2022