reklama

Co právě čtete IV.

No vida, předchozí téma vydrželo něco přes tři roky, tak jedem dál:).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2021
Autor: mira.l
  • Re: Co právě čtete IV.

Tak teda ještě jednou nanovo, když "jedem dál", tak jedem. Kolem světa:).

https://www.databazeknih.cz/knihy/na-motorce...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jo.
    Čtu teď zrovna Pravidla sýrárny, ale už párkrát jsem si říkala, že to asi nedočtu. Ale vydržím a dočtu to.
    Ale už se těším, jak začnu číst druhý díl Šikmého kostela, co mi leží na nočním stolku. Ani nevím, zda jsem sem přečtení prvního dílu meldovala.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já čet první díl a nějak nemám potřebu dát si ten druhý. Jako jo, četlo se to dobře, ale asi díky tomu, že jsem z druhýho konce republiky, mě to zase až tolik nepohltilo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

To čtení v posteli všem toho schopným závidím. Já lehnu a nejpozději za 5 minut spím.
      Čtu "Pracka v lahvi" J.H.Chase (úvod nic moc, četl jsem od něj lepší)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.05.2021
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Vnoučkovi je sedm a dostal moc krásnou knížku. Tak teď čteme Prchavé okamžiky přírody, fotoaparátem od jara do zimy.
    Čtení je tam pro prvňáčka tak akorát, ale ty obrázky...
    Nádhera.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2021
    Autor: Lanna

https://www.databazeknih.cz/knihy/najdorf-469029
    Příběh, který sice nebude do posledního písmenka pravdivý, nicméně založený na skutečné události, dostává úplně jiný rozměr, když vím, kde Najdorf je, respektive byl, párkrát jsem se už prodíral skrz houštiny v téhle bývalé vsi...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2021
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklo podél Mohanu

15.06.2021
Jsme skupina cykloturistů z Prahy (60+) a pořádáme pro sebe a kamarády cyklo akci na týden podél Mohanu od…

Hledám: parťáka/ku,skupinu

15.06.2021
Hledám parťáka/ku na cyklo projíždˇku Chorvatskem,nástup Praha vlak do Ogulisu ,pak část trasy vnitrozemím do…

Hledám: cyklistku do terénu, na Kosíř a třeba i do Drahan

14.06.2021
Muž nedaleko PV hledá nekřehkou bikerku (okolo 40-ti), na nepravidelné výlety do kopců v okolí Prostějovska
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

180 cyklistů (3 přihlášení)

Kavkaz s dětmi - část 9.

Podél řeky Tskhenistsqali a seznámení s Velkým Kavkazem Když už se na to sedlo dáte, tak už ho budete muset…
Peggy | 09.06.2021

Kavkaz s dětmi - část 8.

Z Tbilisi do Kutaisi Trasa z Tbilisi do druhého největšího gruzínského města byla vcelku obyčejná. Nedělo se…
Peggy | 03.06.2021

Okolo ČR - 2. část

Moje cyklistika je biková cyklistika. Postupně jsem se vyvíjel od totálního začátečníka, účastníka bikových…
vrubozubec | 28.05.2021