reklama

Kavkaz s dětmi - část 6.

Jezero Sevan a cesta na hranice Gruzie
Přehoupli jsme se přes pereval Sotk (2360 m n. m.) a začali mírně klesat. Ne ale hluboko. Před námi se rozprostřela hladina jezera Sevan, největšího jezera na Kavkaze. Na délku měří asi 80 km a nachází se v nadmořské výšce 1900 metrů. Silnice se po několika…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.05.2021
Autor: Peggy
  • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

         

    Ha, další díl cestopisu! Super, teď ještě vydržet s nervy a nezačít to číst ještě nyní, chci si to pěkně pošetřit a nechat na zítřejší cestu do práce :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2021
    Autor: šíp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

           

      Tak dočteno a super, už se nemůžu dočkat dalšího pokračování.
      Mám dotaz. Nevozíte s sebou náhradní osku právě z důvodu atypického rychloupínáku? Když jsme ještě brázdili severní Evropu na kolech, nikoliv pěšky jako nyní, tak jsme si s sebou vozili rovnou dvě právě kvůli specifickému ukončení, kdy jinak než přes tuhle osku nešel vozík za kolo připevnit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.05.2021
      Autor: šíp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

             

        Nevozíme, ale nejspíš začneme. Resp. já nejsem manažer přes náhradní díly u nás :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.05.2021
        Autor: Peggy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

               

          Tak to máš blbé, v tom případě nemůžeš seřvat chlapa, jak je nemožný, že s touto eventualitou nepočítal, a nebyl na ni připraven.
          Předpokládám, že mi většina přítomných dam dá za pravdu, že jsou situace, kdy zchladit si žáhu na partnerovi výrazně pomůže v celkovém vnímání situace :-)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.05.2021
          Autor: šíp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

                 

            Tak ty jsi vdaná mnohem déle, já se teprve učím :-)))))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.05.2021
            Autor: Peggy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

         

    Konečně jsem se dostal k přečtení.
    No co k tomu dodat - vynikající!
    Je dobře, že děti vedete k nějakému zájmu, v tomhle případě k cyklistice, snad jim to vydrží.
    (nějaký odkaz na vícero fotek bych prosil)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2021
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

           

      Dík.
      Odkaz na víc fotek bude, nemám je ale ještě nachystané, tak až s posledním dílem (ještě jich bude tak 4-5)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2021
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

         

    Otevřel jsem si článek jen pro první zkouknutí fotek na konci. Do čtení že se pustím, až budu mít víc času a klidu během dne. Nějak jsem se při rolování na konec zastavil u vsuvky, u příhody s turisty na vašem pozemku... až se mi orosily oči... Ano, kvůli tomuhle tak rád jezdím do světa, nechat se překvapovat a ovlivňovat jinými lidmi. Učit se od nich. Teď se to povedlo i Tobě.
    Těším se na čtení celého skvělého cestopisu :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2021
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

           

      Ano, to je přesně ono. Od doby, kdy jsme poprvé vyjeli na Balkán apod., jsem po každém návratu cítila, jak mě to obohatilo ve smyslu, že chci být alespoň trochu také taková (lidská, laskavá, neřešit malichernosti). Bohužel, člověka to vždycky trochu semele a to nadšení opadne. Ale je to nakažlivé :-))))
      Mimochodem, z Kavkazu jsem si přivezla zajímavý poznatek, co se týká řízení auta, a jeho aplikace je šíleně osvobozující. Budu o tom ještě psát, asi až v závěru, protože jsem k tomu došla až v závěru.
      (a pardon, omylem jsem tohle poslala jako soukromou zprávu)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2021
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

             

        O to víc se budeme těšit na další díly.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.05.2021
        Autor: petrp
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

         

    Máš to lepší než Zibura :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2021
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

           

      To určitě ne, ale díky :-)
      Další díl jsem poslala cca před hodinou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2021
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

             

        To záleží na úhlu pohledu.
        Zibura mě děsil tím chlastem, vaše cesty mě zneklidňují myšlenkou "kdyby se jim něco stalo". Jemu i vám však fandím a závidím tu odvahu.
        Ale o vás mým přátelům vyprávím přeci jen víc.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2021
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kavkaz s dětmi - část 6.

               

          Zibura je profík, psaním a besedami se živí. Líbí se mi jeho postřehy, humor... ale osobně ho neznám.

          Jo a jsem ráda, že s tím jeho chlastáním na Kavkaze to nebyl jenom můj dojem :-))) Mně tím vážně ty země docela znechutil. Ale není to tam tak, jak píše. Nemám pocit, že by se tam chlastalo nějak víc než jinde :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.05.2021
          Autor: Peggy
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

420 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024