reklama

LontBent 2021

Tak jsem se zamyslel nad promořením a navrhuju spanilou jízdu ze Štatlu do Starého města s přespáním na verandě trempského srubu nad Koračanama s vlastní studnou a odemčenou latrínou. Až pod srub je to skoro po rovině se dvěma shupy a pak s tama lehce hřebenovka ze začátku se 2 kilometrama "lehkého" možného tlačení skoro po rovině (lehce nakloněné). Popř. bez tlačení ale s prudším asfaltovým úsekem na úvod a pak z kopca. Přespání zvládneme i ve 12 kusech, slíbil mi to osadní šaman.
Pro lehké utajení bych dal jen cestu do Koryčan a z nějakého rozcestí v lese na něma. Je zájem? Šéfová, Milane, Tramíno, Radku, Jirko?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.05.2021
Autor: Arnošt905
  • Re: LontBent 2021

Jéééééé....
    Já teda poslední dva roky kolo prakticky úplně vypustila, ale zrovna si říkám, že příští víkend je zaletuju (opak od "zazimovat") a konečně začnu jezdit a jak se tochu uvedu do kondice, abych aspoň tu padesátku dokázala ujet a nescípnout, že obnovím LontBent...
    Tys to pojal s tím přespáním ve velkém stylu, ale z mé strany zájem určitě je (jen nevím, jestli kombinace mé současné váhy a kondice nebude vyžadovat vyrazit o den dřív a přespat ještě někde cestou... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dá se vyjet ze Slavkova nebo Bučovic nebo Nesovic na poslední míli pak Nemotice od vlaku, který bych plánoval jako návratový z UH.
      Cesta je podél kolejí skoro furt.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Souhlas, cesta ze Slavkova do Nesovic podél kolejí na pohodu, pak teda kopec do Snovídek, ale jinak zas podél kolejí třeba do Kyjova a dál...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 11.05.2021
        Autor: Tramino

Zúčastnit se po dlouhé době nějaké jízdy zní hodně lákavě, takhle ve velkém to asi nedám časově a v nejbližší době asi ani zdravotně. Co začlo jaro su rád že zvládnu cestu do/z práce s maskou co nosím už deset let a teď si všichni myslí, že kvůli kovidu, zavřu se doma kam si pyly moc nepouštím a zkouším stihnout dělat všechno co jsem všem slíbil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2021
    Autor: Jirka

Teoreticky můžeme začít zahřívacíma jízdama po Svratce a zpět nebo jak loni ze Slavkova na Nesovice, za něma na hřeben Bučovických kopců a zpátky do Slavkova.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Teoreticky bychom měli. Začít vyjížďky hnedle minisrazem by bylo beztak moc. Ty zavřené hospody to zatím dost komplikují. Klasické zahřívací "do Židlochovic na oběd" "do Adamova na oběd" "na Přehradu na oběd" najednou odpadají a kam teda teď...
      Tento a příští víkend já beztak nemůžu. Ten další 22. nebo 23. května bych tedy navrhovala nějaké to rozehřívací "někam na oběd". Jestli do té doby budou otevřené aspoň zahrádky, tak klasické Židlochovice. To by mohlo být i pro Jirku, ne?
      No a jestli nebudou - tak což takhle "ke mně na oběd"? Součástí trasy by teda bylo tohleto dlooouhé stoupání:
      https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&...
      Ale koneckonců není kopec, co bych nevytlačila...
      A v červnu že by ty Koryčany?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Su pro a o víkendu 22/23.5. bych si taky dokázal rezervovat nějaký čas. A nemusí to být blízko (Židlochovice mám 5km), já i něco dokážu ujet, tento týden už mám 113km. Jen ty delší pobyty venku teď stojí trochu alergických potíží. Ale za pár týdnů už to nebude tak moc "vyškrabat si oči" jako "mít tři rezervní kapesníky" a to už se dá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jirka

22.5.2021 jdeme s Radkem ke Šterclům do Štemberku na čumendu. Pro mně až pak 29.5.2021. Radek může 15.5.2021, tento termín mi nabízel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Blbý, to mám doma kombinovanou oslavu narozenin vnučky-dcery-maminky. (1-33-83)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Můžu i jindy, dokud mě zas nepošlou pracovně pryč.
      Nikdo akorát neví kdy a kolikrát ještě.
      Ale tenhle měsíc prý už/ještě ne. Což je fajn, protože po včasném návratu vždy hrozí další dva týdny vězení - pro změnu domácího, když nic horšího.
      Po nedávné pracovní cestě mi zbývá dohnat už jenom tři dny, zítra to vezmu z práce přes Zlín vyzvednout si něco z Aukra (přece si to nebudu nechat ještě posílat). To by mohlo odečíst i dva dny naráz. Počítám každou celou padesátku navíc k normální cestě z práce, dobře ujetá zábava :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak bych to viděl 22.5.2021 v sobotu na dvoupůlkovou vyjížďku já s Radkem, Ifča s Jirkou a Tramíno podle čtení Nakole, všichni se ten den projedeme a koza zůstane celá :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Taky možnost. :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Zájem by byl...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2021
    Autor: Tramino

Pokud pojedete Slavkov, Nesovice, Snovídky (případně Kyjov), tak se s vámi projedeme (LSH).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 09:28
      Autor: romantic
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se E-biker-ka z Prahy

Hledám: Hledá se E-biker-ka z Prahy
včera
Hledá se E-biker-ka ideálně z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící (případně odkudkoliv po Čechách- dorazím -rád…

Hledám: Parťačku na kolo a výlety.

Hledám: Parťačku na kolo a výlety.
12.05.2021
Hledám pohodovou, sportovně založenou "holku", která nezačne hned brečet, když začne pršet. Jezdím na crossovém i…

Hledám: společné toulky s úsměvem

11.05.2021
Ahoj, hledám fajn ženu, kamarádku na občasné cyklo výšlapy ale klidně i jiné sporty. Jsem ukecaný ale dokážu…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (3 přihlášení)

Kavkaz s dětmi - část 5.

Náhorní Karabach Tahle kapitola se mi nebude psát lehce. Neuplynuly ani dva roky - a kolik se toho změnilo…
Peggy | 04.05.2021

Kavkaz s dětmi - část 4.

Arménské kláštery V Jerevanu jsme strávili asi půl dne. Nebyli jsme úplně dokonale připraveni, co v metropoli…
Peggy | 27.04.2021

Kavkaz s dětmi - část 3.

S Johnem do Jerevanu... Arménie leží v pohoří Malý Kavkaz, takže většinu jejího území tvoří hory. Vlastně…
Peggy | 21.04.2021