reklama

jaké zadní vypletené kolo?

ahoj, sháním zadní vypletené kolo na moje krosové kolo, ale jaký rozměr, když mám duši i plást 37-622, 700*35c? bude toto vhodné? https://www.cyklodiskont.cz/28-zadni-kolo...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.04.2021
Autor: duklak
  • Re: jaké zadní vypletené kolo?

         

    Jo, v pohodě, však tam píší pro jaký rozsah plášťů to je. Tvůj je zhruba uprostřed.
    Je to pro šroubovací vícekolečko. Předpokládám záměr.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2021
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaké zadní vypletené kolo?

         

    ....jo- bude, jezdím na Remerxech od Pantheru a teď Dragon už 20let s plášti Schwalbe 37mm a Continental 35mm bez problému...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaké zadní vypletené kolo?

           

      děkuji za odpoved, ale jsem v tomhle totální laik a než pujdu do servisu tak se zeptám raději tady, chtěl bych prostě komplet, nebo jak to nazvat, komplet zadní kolo včetně "kazety", osmirychlostní, jaká je priblizně cena? Chci něco naprosto obyčejného na staré krosové kolo, můžete někdo hodit prosím link? Nebo se nedělá, neprodává takto komplet kolo na eshopu?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2021
      Autor: duklak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké zadní vypletené kolo?

             

        Zajdi do prodejny či servisu, ono je to většinou oboje, vezmi s sebou to kolo a požádej o nové zapletené kolo. Oni ti vyberou a nijak moc tě nenatáhnou. Ta kola tam mají už s cenou a na to tvoje kolo žádná drahá extravagance stejně nepůjde. Jsou na tyhle případy zvyklí, zařízení a vědí, že když získáš dojem, že tě natáhli tak tě už neuvidí. Přitom to tvoje kolo jistě občas nějakou údržbu potřebuje. Nebudeš ani první ani poslední. Budeš jejich zcela standardním zákazníkem.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

292 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024