reklama

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech, když si bolavé koleno odpočinulo a když i rozmrzelost opadla, rozhodl jsem se, že s tím nepraštím hned po prvním nezdaru. Naplánoval jsem další trasu, opět víkendovou, jen o něco delší a s…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.03.2021
Autor: JohnyB
  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

         

    Mám pocit, že to není tak ani o bikepackingu, ale o blbém plánování trasy a mizerně zvoleném vybavení. To umím prosímpěkně taky... jen to neumím tak pěkně popsat...vždy jen zkonstatuju, že jsem to posral. :)
    jinak dobrý :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2021
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

           

      Proč blbě plánované... Těžké úseky jsem zařadil schválně. I minimalisticka vybava byla záměrem. Účel cesty byl hlavně vyzkoušet si styl, v jakém přibližně se jezdi dálkové ultra-závody, na které jsem se chystal. Viz předchozí vyprávění. Asi jsem to měl krátce zmínit i tady

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2021
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

         

    zážitek dobrý!

    Ty tunely u Ejpovic nejde projet protože tam udělali vodní elektrárnu
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/tajemny...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2021
    Autor: cibi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

           

      Aha...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2021
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

         

    Pěkný, dost dobrý výkon. Nijak moc to tam neznám, ale něco málo ano a myslím, že některé úseky byly dost výživné a zničující :-)

    To si jel podle předem připravené trasy podle navigace, nebo podle mapy a momentálního nápadu?
    Ovšem vyrazit do nejistého počasí v letním oblečení bez teplého trika je slušná odvaha :-)

    Kolik si na té trase natočil kilometrů? Podle popisu to je už pěkná štreka.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2021
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

           

      Trasu jsem měl předem nalajnovanou v navigaci, takže orientace sranda. Nakonec to hodilo 278 km. Už jsem to doplnil do textu, nějak jsem přehlédl, že to tam chybí. No, počasí bylo celkem letní, s takovou kosou v noci na přelomu květen červen jsem ale vážně nepočítal. Ale slovy klasika: nezáleží, jestli je zážitek dobrý nebo špatný, hlavně musí být silný :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2021
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

         

    Dobrý, je fajn, že jsi to nevzdal. Za mě dva postřehy. I když si to někteří myslí, bikepacking vůbec nemusí být o výkonu, ale naopak o pohodě. A co se týká noci, znamená to jen, že máš mizerný spacák a žádnou karimatku (jestli jsem to dobře pochopil). V kombinaci s únavou je to vražedná kombinace. Do třetice to bude zase lepší, držím palce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2021
    Autor: JNSK
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

           

      Vím, že bikepacking není o trhání rekordů, i když je to celkem volná disciplina a záleží na každém, kdo ji jak pojme. Možná ksem to měl nazvat příprava na ultra-závody. Zároveň to ale byl i můj první pokus o bikepacking - takže tak. A noc jsem podcenil, to je bez debat. Kdo by to byl čekal - skoro mráz na přelomu května června, když předešlou noc bylo 12C. Jenomže stejně jsem experimentoval s minimalistickou výbavou, takže bych si asi nic většího nevzal, i kdyby trakaře padaly

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.03.2021
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

             

        Před takovouhle akcí vůbec není od věci podívat se na takové dvě až tři odlišné předpovědi počasí. Je chvíle času, ale může to ušetřit nějaká trápení s horkem, zimou nebo mokrem a vítr taky pak nepřekvapí.
        Dělám to už roky a docela dobře mi to vychází. A noční mrazíky i v květnu nejsou v některých oblastech nic vyjimečného, zvlášť v některých údolích.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2021
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

             

        Přes den se zahřeješ pohybem, uděláš oheň nebo vlezeš do hospody.
        Ale v noci ve spacáku musí být teplo

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2021
        Autor: NejedeMiTo
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

         

    Asi ty dva týdny "orazu" pro koleno nebyly dost, a pak je z toho spíš sebetrýznění, než pohodový zážitek. Od bolestí zadku může pomoci výrazné snížení hmotnosti nebo zvětšení plochy sedla = lehokolo. Je každého věc, co si zvolí. Popsal jsi to poutavě, dobře se mně to četlo. Přeji Ti ježdění bez přílišných zdravotních problémů. Extrémní závody, na které to má být příprava, nejsou nic zdravého.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2021
    Autor: drak
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

         

    Ještě jednou jsem si přečetl definici bikepackingu z prvního dílu. Jestli to správně chápu, tak se jedná o minimální množství bagáže a ne o to, zda to povezu pod sedlovkou a na řídítkách, nebo na nosiči. Když si na svého horáka s duralovým nosičem přimontuji malé zadní brašny, zabalím jen to nejnutnější, aby to bylo lehké a vyjedu, je to bikepacking, nebo ne? Ne každý jezdí s tak přetíženým kolem, že ho neuzvedne a spodek brašen mu drcá do přehazovačky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.04.2021
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

           

      Bikepacking asi není žádný konkrétně vymezený pojem. Alespoň já nikde žádnou konkrétní definici nenašel. Něco přibližného možná v tomto článku: https://czechtheworld.com/bikepacking/
      Ale ani to mi nepřijde jako jednoznačné definováni. Například stále víc se rozšiřuje gravle, i silničkáři tímhle způsobem jezdí... a každý má zkrátka svůj styl. Nebudu tedy dělat chytráka, protože také nevím. Já zkrátka bikepacking chápu jako svobodné cestování rozmanitým terénem s minimalistickou výbavou poskládanou v beznosičových brašnách případně v batohu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2021
      Autor: JohnyB
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

             

        Ty beznosičové brašny to je nový trend, který se prodejcům náramně hodí. Mohou lidem nacpat něco nového, drahého a moderního. Také kola přestávají mít schopnost upevnit nosič. Full to neumí z principu a u gravelbiku se s tím nepočítá. Ale, že by to bylo něco zcela úžasného a objevného? Určitě funguj to, že si vezmeš tolik bagáže, jak velký máš batoh. S malými kapsičkami určitě málo. No a dohánět to batohem na zádech je v létě určitě nešikovné. V zimě se to hodí, batoh hřeje.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2021
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

               

          Název není vůbec důležitý. Jak vychází cenové porovnání brašen nevím, já mám používám speciálně na BP jen řidítkovou brašnu, rámová je na kole pořád a zadní podsedlovku vozím jaro a podzim na odložení oblečení. Že se s kolem s BP brašnami jede v terénu lépe než se stejným kolem (a stejnou výbavou) v klasických brašnách mám dostatečně vyzkoušené. Popsat to správnou profesionální hatmatilkou ale neumím. Nový trend? Kdysi jsme synkovi přidělali spacák gumicukem na řidítka kola a jeli na dovolenou. Byl to bikepacking?
          Pro mě je to výborný způsob cestování na pár dní, převážně mimo silnice, s minimem zátěže, které mi ale zajišťuje pohodlí. Mimo jiné, jak výše zmiňoval Lelek, na pár dní se dá spolehnout na předpověď počasí a netahat fakt nic navíc.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2021
          Autor: JNSK
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                 

            Ale to netahání fakt nic víc lze samozřejmě provést i s brašnami na nosiči. I ty mohou být malé a poloprázdné. Nesmíš si koupit 40l brašny Ortlieb včetně obrovského horního jezevčíka a vše naplnit na prasknutí.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2021
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

               

          Nemyslím, že beznosičové brašny jsou trend a způsob výrobců, jak něco nového někomu nacpat a prodat. Je spousta takových věcí v cyklistice, ale tohle myslím k nim zrovna nepatří - spíš bych řekl právě naopak. Je to velká díra na trhu, vytvořená stoupající poptávkou, a teprve se začíná zaplňovat (o cenách teď tedy nepolemizuji) Přitahuje mě komunita těchhle "ultracyklistických" bláznů, ačkoliv většině z těch borců nesahám ani po kotníky a asi ani nebudu, ale jak pozoruju cvrkot okolo, spousta průkopníků bikepackingu si podobné brašny a kapsy šila a vyráběla sama, protože nikde nic takového nebylo. A leckdo to dělá dodnes, protože to pravé ořechové, co by mu přesně sedlo, prostě není. Asi to nebude jen takový výstřelek a určitě opodstatnění má - jen to prostě není pro každého

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2021
          Autor: JohnyB
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                 

            Já jen nevidím kloudný rozdíl mezi těmi kapsami s vnějším rámem a s vnitřním rámem.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.04.2021
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                   

              Hele mně to taky bylo dlouho proti srsti... a dneska to chápu. Čemu třeba nerozumím, je gravle. Připadá mi to jako hybrid mezi silničkou a trekovým kolem a nechápu, jak na tom může být pohodlná jízda terénem 300 - 400 km. Taky mi to přijde jako módní výstřelek - proč se kodrcat na pevném rámu s úzkými řidítky v přihrbené poloze, když to můžu valit pohodlně na odpruženém kole s širokými plášti, co projedou vším... A ono se to chytlo a lidi se na tom rojí čím dál víc... Naopak rozměr kol u horáků 27,5 mi přišel jako super věc - kompromis mezi 26 a 29 - no a vida, jak strmý měl vzrůst, tak strmý měl pád a dneska po něm neštěkne pes... Prostě je ten svět cyklistiky pestrý jako švédský stůl a každý si může vybrat, co mu chutná... a to je to hezký

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.04.2021
              Autor: JohnyB
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                     

                Ale já to přece nezpochybňuji a nepopírám. Jen hledám, v čem jsou ty beznosičové brašny tak lepší, než ty nosičové. Stále to nemohu nalézt. Stále mi to přijde jen otázka módy a toho, že nosič většina rámů už nepodporuje.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.04.2021
                Autor: Brahma
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                       

                  ...rozdíl bude jen v tom "trendu", co my klasici těžko chápeme. Ušetřená váha nosiče se nahradí stejnou váhou několika malých brašniček. On zadní nosič ničemu sám o sobě nevadí/nebrání a když to stejné dáš za sebe na horní plochu do vhodného obalu(je fuk jestli brašny, batůžku či jiného obalu) a nepopřivazuješ po rámu- jsi na tom s výbavou, váhou i průjezdností podobně, jen už nejde o ten pravý bikepacking (protože tak jezdí kopa lidí na víkend a víc dní dávno a říkají tomu "na lehko"))...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 02.04.2021
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                         

                    O peníze jde až na prvním místě.
                    Minimalizovaná výbava by měla být co nejlehčí, takže třeba https://www.pod7kilo.cz/

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 02.04.2021
                    Autor: AV
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                           

                      Normalne jste me vyhecovali se po precteni vlakna registrovat :). Par bodu

                      1) Bikepacking je tema, je to celosvetovy trend ze ktereho vznikla komunita, ktera se s trendem identifikuje. Me to prijde fajn, dam do google bikepacking a dostanu se k cestopisum a vybaveni z celeho sveta.

                      2) Pristup je individualni. Nekdo to bere sportovne, pripravuje se na ultra maratony, nekdo to ma na kochacku jako cyklovandr.

                      3) Rozdil proti zadnimu nosici je proste velky, at uz pristupuju k bikepackingu jakkoliv. Neresim ultra akce, tam je asi jasno. Ale i pri bezne kochacce je zasadni rozdil v rozlozeni vahy na kole a s tim souvisejici ovladatelnosti. Na zpevnene ceste prijemny bonus, v tezsim terenu naprosto zasadni. Troufnu si tvrdit ze s bikepacking vybavou projedu to same jako s prazdnym kolem. Dalsim faktem je odolnost, ktera je logicky zpusobena absenci pevnych spoju - byt s nevyhodou ze je trba umet se zabalit, jinak jsou brasny nestabilni.

                      4) Cena, rikat ze je to trend na kterem vari vyrobci je nesmysl. Zakladni brasny - v souctu 30-40l se daji sehnat do 2 tis. Ultimatni vybava muze stat treba 20tis. Je mozne sahnout jak po svetovych vyrobcich, tak po domaci srdcare jako je Lojza OrgoN. Neorientuju se presne ve standardnich nosicich ale rozdily mezi sportarsenal a renomovanym vyrobcem budou take nasobne.

                      V zasade si myslim ze se jedna o evuluci predchozich forem baleni se na vicedenni vylet, ktera prinasi realny pokrok. To ze diky tomu dokazala oslovit a motivovat zamyslet se sirsi spektrum lidi beru jako plus. Stejne jako v kazde trochu trendy vlne nakonec zustane zdave jadro.

                      To je asi tak vse co vim o bikepackingu :)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 02.04.2021
                      Autor: Woncha
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                      • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                             

                        To je dobře, ze jsou ti jasné výhody bikepackingu a potvrzuješ mou úvodní pasáž(jde o trend a samostatnou komunitu "fanoušků"). O ostatních výhodách/nevýhodách netřeba psát- je to jako diskuse o elkole. Každý bude hájit své jen proto, že mu tento druh nevyhovuje z jakýchkoliv důvodů. To ale neznamená, že jeden druhého bude pro názor zatracovat- prostě je to tak a jako já nebudu ve svém věku zkoušet trend co mi nic nepřinese, tak nebudu hanět jiného co mu to vyhovuje. Každý jsme spokojeni s tím "svým", co jsme za léta ježdění vychytali k "dokonalosti" jak ve skladbě tak i váze, objemu a rozložení a to je na tom to OK! ;-)

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 03.04.2021
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                             

                        Současní bickepakeťáci jsou jen amatérští napodobovači Vietnamců na Ho-či-minově stezce ....

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 03.04.2021
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                         

                    Na úzkých pěšinkách zadní brašny překáží.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 03.04.2021
                    Autor: NejedeMiTo
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                           

                      ...pokud ti na "úzkých pěšinkách" nepřekáží pedály, pak nemohou ani zadní (užší) brašny- navíc (jak jsem psal), už vůbec ne cokoliv na horní ploše nosiče(nehledě na to, že s kolem "na těžko" nebude nikdo vyhledávat "úzké pěšinky"). Ale máš recht- nejde o bikepacking.... ;-)

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 04.04.2021
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                       

                  Líp se to hledá v sedle kola než v křesle u klábosnice...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 02.04.2021
                  Autor: JNSK
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                         

                    No vzhledem k tomu, že mám horáka s úchyty pro nosič, mám k němu ty správné brašny, které jsem si individuálně přizpůsobil a nakonec ještě i došil tu vmezeřenou brašnu na jídlo navíc, tak nic nového zkoušet zatím nebudu. Pro mne je zatím předností, že vše je vzadu v těch brašnách a nepřekáží mi to nikde jinde. Polňačku s tím v pohodě zvládnu a do horšího terénu se s naloženým kolem necpu. Z mého pohledu je nedůležitější ta minimální váha a v tom mi brašny vzadu nijak nepřekáží. To je totiž funkcí zkušenosti a odhodlání to co nemám nepotřebovat.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 02.04.2021
                    Autor: Brahma
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Gravel

                     

                Gravel je Favorit mého mládí.
                Po silnici jede a pokud zajedeš do lesa, projede toho taky hodně. Třebas z Donoval do Korytnice...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.04.2021
                Autor: cibi
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Gravel

                       

                  Favorit je gravel mé součastnosti :)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 02.04.2021
                  Autor: Brahma
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Gravel

                       

                  Nejlepší gravelák, bickepakeťák, teréňák a vůbec kolo je starej cesťák s nosičem Pallas :) Gravelák je to od přirody, jiný cesty totiž tehdy v podstatě nebyly. Na Pallase lze naskládat vše potřebné na invazi do Ruska.. a lze na na něm doject z Berlína až skoro do Moskvy, cestou necestou :) jo a už tehdy mysleli na to, že Blbiš zavře hospody a bude třeba někam odložit kelímek...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 03.04.2021
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Gravel

                         

                    Krásny kus!

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 04.04.2021
                    Autor: palot
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Gravel

                           

                      Už je dost jetý.. od poslední velké repase.. skorem 20tícek.. lak už taky není tak skvělej... skoro by zasloužilo znova rozebrat....

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 04.04.2021
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Gravel

                             

                        Jaro se zeptalo: "Co´s dělal v zimě?"

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 04.04.2021
                        Autor: AV
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

               

          Gravel mají montážní matice na nosiče celkem běžně. Dokonce i na přední vidlici.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.04.2021
          Autor: NejedeMiTo
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

                 

            Bikepacking....proč ne?
            Fandím lidem na kole.
            Každý podle svého tempa.
            Pak je z toho radost a ne starost a nemoc.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 12.04.2021
            Autor: KADE
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

370 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024