reklama

Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů proti o

V současnosti jsou v teplácích (postaveni mimo službu). Nechali se unést adrenalinem, další roli hrála uražená ješitnost bezvýznaných hovínkářů okresního města. Příště budou po nás střílet? Takoví k silovým složkám fakt nepatří. Já jen doufám, že je čeká příští cesta na pracák, odtud pak zametat ulice anebo natírat kandelábry.



Vyskytuje se též názor, že otec dal špatný příklad dítěti a vystavil dítě traumatizující situaci. Respektuji jejich názor, ale podle mého názoru dítě traumatizující situaci svým nepřiměřeným zákrokem vystavili fízli a ten otec dal dítěti naopak dobrý příklad, že jsou situace ve kterých je třeba se tuposti fízláka postavit. Ne jako jsme tomu bývali zvyklí, podřídit se a potom doma před děckama nadávat. Rodiče se pak styděli před svými dětmi za to že doma na ten režim nadávali ale v práci podepisují různé petice, anticharty, šaškují s třepetalkama na 1. máji a korzují se světýlky po lampioňácích. Dal tak svému dítěti příklad, že je třeba někdy od zrůdného režimu taky něco vytrpět a ne pouze tupě přikyvovat, v soukromí svého domova pak na ten režim nadávat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.03.2021
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Jménem všech obyvatel našeho vchodu co nejrozhodněji proti takovým zlovolným praktikám protestuji! Cyklopoutník na Hrad.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Ne vždy se vším, co napíšeš, souhlasím, ale tentokrát souhlasím naplno. Ti psychopati, kteří si hrají na spravedlnost, tak to je snůška pouze a jen toho, co by slušný člověk vůbec nedělal. Závidí některým moc a peníze, kteréž sami nemají, a tak si touto cestou hrají na něco. Rád věřím tomu, že je mezi nimi i sem tam někdo slušnej a poctivej, jen jsem zatím žádného takového nepotkal. Jeden můj synovec je jeden ze zářných příkladů té sebranky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Zcela zbytečné šaškování kvůli zcela zbytečnému opatření. Hloupost na kvadrát na obou stranách. Při sportu hadru netřeba. Právě sportovně jdu, když nikdo není v dosahu. Jak su připiclé je moje věc, obchody s hadrama a botama jsou zavřený. Toto pronesu, doklad ukážu a jdu sportovně dál prázdnou ulicí. V mém případě tedy pajdám....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Milý cyklopoutníku,
    můžeš prosím přestat vyvolávat vášně a emoce?
    Můžeš konečně přestat trolit?
    děkuji z U.H.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Autor: cibi
    Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Jestli tě moje téma rozvášňuje anebo vyvolává emoce nečti to.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2021
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Aniž bych chtěl postup strážníků obhajovat, to spíš naopak. Mě vytáčí ani ne tak, že dostal po hubě, on s tím rizikem do toho sporu šel, ostatně to si myslí i Cyklopoutník (je potřeba od zrůdného režimu něco vytrpět), ale to jak do toho obě strany zatáhly to dítě. Musím si vždy připomenout, že z toho videa vidím vždy jen konec akce. To co tomu předcházelo znám jen z vyprávění.
    Co se dítěte týká, já to spíš vidím tak, že onen pán si myslel, že když má u sebe to dítě, tak si na něj netroufnou.

    Bohužel mám nejspíš oprávněný pocit, že k městským strážníkům jdou ti, co by rádi byli policajti, ale nemají ani na to u PČR uspět.

    Samozřejmě, že Cyklopoutníkův názor vlastně nemá smysl komentovat, neb on jak soudím dle použitých slov má jasno. To mu závidím, že to takhle od stolu je schopen určit, to mě se nedaří, viz moje úvahy o dítěti jako štítu. Znám tenhle postup od místních Cikánů velmi dobře.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Autor: petrp
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Z hlediska mlátiček, mlátičky pochybily v tom že odběhly malé dítě. Vysvětlení snad jediné, byly vzteklé, rozčilené a na to dítě v rozčilení zapomněly. Že se dítěte ujala nezávisle na nich prodavačka omluvou mlátiček pochopitelně není. Slabší nervy a ješitnost hovínkáře, neuspěly by v případných psychotestech. K ozbrojeným silovým složkám se takové osoby nehodí. Osobám s takovými vlastnostmi by měly být odebrány i zbrojáky.

      Co se týče názoru, že otec vystavil traumatizující situaci své dítě, proto je to špatný otec, já tento názor nesdílím. Jde pouze otcův osobní názor na výchovu svých dětí. Dnešní děti bývají vychovávány v maximálním pocitu bezpečí a bavlnce. Děti potom nejsou imunní a jsou dlouhodobě psychicky zraněny v jakékoli konfrontaci s reálným světem. Ve výsledku pak dětští psychiatři mají přeplněné čekárny a plné ruce práce. Já osobně tento přístup otce k otužování dítěte považuji za správný. Otec přece zná své dítě a tak věděl, že jeho dítě je otužilé a že tuto situaci ustojí.

      Ne tak přístup mlátiček, které se měly při zákroku proti otci s dítětem mírnit. Ne každé dítě musí být psychicky odolné a mlátičky mohly způsobit dítěti trauma s posttraumatickým syndromem, které z něj mohly udělat klienta dětského psychiatra na opravdu dlouhou dobu, v některých případech i chronicky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2021
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Měli nařezat tomu děcku, a měli bychom novýho Marina Šmída, národ by šel do ulic a bylo by po covidu :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2021
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    A když se vyjádřím, nebudu smazána?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Pokud bude tvé vyjádření smysluplné, tak smazána nebudeš. Uvidíme, zkus to.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2021
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Též by mne zajímalo jestli si mlátičky před zákrokem ověřily, zda ten člověk nemá nějakou diagnózu, která by ho zprošťovala povinnosti nosit roušku. Například astma nebo CHOPN, a podobně. V tom případě by měly ještě další průser, teoreticky je to možné. Z videa nevyplývá, že by se ho na tuto možnost zeptaly. Zjevně jim šlo jen o to, uplatnit násilí na občanovi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Opuštění dítěte z hlediska Trestního zákoníku.

         

    Opuštění dítěte není žádná prkotina. Na tento trestný čin pamatuje Trestní zákoník:
    Zákon číslo 40/2009 Sbírky v §195, který říká:

    (1) Kdo opustí dítě nebo jinou osobu, o kterou má povinnost pečovat
    (zadržený otec pečovat o dítě nemohl, šlo o výhradní povinnost zasahujících policistů)
    a která si sama nemůže opatřit pomoc, a vystaví ji tím nebezpečí smrti nebo ublížení na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

    (2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
    a) na dítěti mladším tří let,

    b) opětovně, nebo

    c) na nejméně dvou osobách.

    (3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.

    (4) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

    Takže mlátičkám hrozí šest měsíců až tři léta odnětí svobody, pokud šlo o dítě, které bylo víc než tříleté.

    Pokud dítě ještě tři roky věku svého nemělo, tak jim hrozí zvýšená trestní sazba a to jeden rok až pět let.

    Trestních oznámení orgánům činným v trestním řízení přibývá a tak se mlátičky mají na co těšit. Jestli jim to skončí JENOM ukončením služebního poměru, tak mohou být opravdu velmi rády. Podle mého odhadu dostanou toho půl roku a pokud byli dosud bezúhonní, tak to bude pravděpodobně s podmíněným odkladem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Správně neměl respirátor, kde ho měl mít, odmítl si ho nasadit, odmítl se legitimovat. A nechápu, že vedení se za ně nepostaví, jak má mít policie respekt. Více tvrdosti proti takovým šmejdům

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2021
    Autor: xtonda
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Důležitější je mít pravdu, ne respekt.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2021
      Autor: Horscat
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Proč by měl mít na ulici respirátor? A proč by měl mít na prázdné ulici hadr na tlamě? Vůbec si nemusel nic nasazovat, stačilo pouze inteligentně argumentovat a případně si sám zavolat státní, když městápo projevilo nedostatek IQ. Při sportu (nařízeném jen na území obce) mít nic na tlamě nemusíš.. a i chůze je sport. Když někdo vydá nesmyslné neúčinné nařízení, jen kretén sehne hřbet a jen blbec se hrdinně staví na odpor. Inteligent ocituje, čím se právě řídí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2021
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Otec toho dítěte nikoho neohrožoval. Nebyl důvod ho srážet k zemi, páchat na něm další násilí a děsit nevinné dítě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2021
    Autor: Horscat
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Sám nevím, jak bych se zachoval, říká policejní instruktor k zásahu proti muži bez roušky
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2021
    Autor: Julek
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Pořád platí, že vidíme jen finále. Nevíme co se odehrálo před tím.
    Co se mi stane když pojedu v tramvaji načerno, revizorovi odmítnu zaplatit a v zápětí se odmítnu legitimovat, naopak budu chtít z místa, kde mě revizoři chytli, utéct?
    (Není to řečnická otázka, opravdu to nevím)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2021
    Autor: petrp
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      ....vyzkoušej to a budeš vědět hned... ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2021
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

             

        ...z jedoucí tramvaje asi neutečeš, řidič ti neotevře- revizor zavolá policii a ta se zachová podle tebe, v nejlepším dostaneš pokutu, hůře si pobudeš na policii a DPměsta ti dá k úhradě příp. zdržení tramvaje....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2021
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Na konec to budou soudit děti.

         

    Uherské Hradiště je malé město ve kterém každý ví o každém všechno, zvláště když jde o policejní mlátičky. Já nevím jestli ty policejní mlátičky mají anebo nemají děti. Snad jen Cibi by to věděl, když píše, že je z UH.
    Nejsme v USA, kde má policajt jiné společenské postavení. Jsme tady v České republice a tady jsou jiné společenské nálady než v USA. Ani v té Americe si policajt nemůže dovolit vůči občanovi cokoli. Víme všichni jaký následek měla policejní brutalita vůči černochovi Floydovi.

    Ani naše veřejnost není policejní brutalitě nakloněna, teda až na nějaké ty Svědky Covidovy, skupina malá, leč hlasitá. Běžní lidé jsou tou policejní buzerací unaveni.

    Mlátičky nežijí ve vzduchoprázdnu, brutální mlátičky nikdo nemá zrovna rád. Nevím jestli mají děti, pokud ano mají svoje kamarády, spolužáky a ti jim to dají znát. Rozsudek významnější než ten soudní je když mlátiččin kluk přijde domů s tím že "tato, musel jsem se za tebe před kamarády stydět".

    V jiné rodině mají malého chlapce. Jestli řekne "tatínku, já jsem na tebe pyšný", taky je to významný rozsudek.

    Ať jde o tu anebo druhou stranu, podmínka se odpyká, ostatně to dítě se bude s těmi policajty potkávat i když už nebudou v uniformě. Dítě až později bude schopno pochopit smysl podmíněného odsouzení, ale to už tatínek vysvětlí proč jsou policajti potrestáni ale nejsou v kriminále. A že stačí porušit podmínky odsouzení a jsou na tvrdo v kriminále, navíc coby mončičí. Mezi běžnými vězni by to měli hodně blbé, z toho důvodu tam někteří sedí jako mončičáci.

    V druhé rodině, pokuta se zaplatí, jsou to jen peníze, pokud nějaká pokuta vůbec bude, ale synův respekt vůči tatínkovi je opravdu významná devíza pro vztah rodiče a dítěte. Tak celičkou kauzu budou soudit jejich děti ať se to někomu líbí nebo nelíbí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.03.2021
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Na konec to budou soudit děti.

           

      Zatím mám s Městskou policíí UH jen samé dobré zkušenosti. Zatím se ke mě chovali vhodně. A ani jsem nezaznamenal že by se k někomu chovali neslušně, pokud si to nezasloužil. Jsou to normální lidi, stejně jako vy.

      Současně jsou stejně jako příslušníci PČR mezi dvěma extrémy. Na jednu stranu na ně tlačí nadřízení aby své povinnosti dělaly svědomitě a s rozvahou podle zákona, včetně toho že s ochranou obličeje snad musí i spát ( neviděl jsem žádného bez respirároru i když kolem něj nikdo nebyl). A na druhou stranu musejí neustále řešit civily kteří dělají vše proto aby respirátor nasazený neměli. A to může být značně frustrující.

      Navíc na videu jsou strážníci mladého věku i zjevu, zřejmě nováčci. A zde bych k jejich chování poznamenal, že jsou snad až příliš horlivý, snaživý a mladí. Většina strážníků MPUH má nad 40 let, už mají leccos za sebou i třeba službu u PČR. A osobně si nedovedu tyto borce představit jak po někom skáčou na ulici jak v akčním filmu.Jo a taky jsem z UH.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.03.2021
      Autor: bukwa
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Na konec to budou soudit děti.

             

        Ty dvě mlátičky přes čtyřicet rozhodně neměy. Dle videa mladí namachrovaní kluci. K policii být přijati neměli. Jejich psychickou nestabilitu by odhalil psychotest, který neabsolvovali anebo byl zfalšován.
        Však to znáte, zaměstnáni po protekci a takhle to dopadlo. Teď je z toho ostuda, vyhazov a trestní stíhání.

        Sešly se na společné službě dvě agresívní hysterky v autě. Známá věc, když se sejde víc hysterek na jednom místě, poskytují si vzájemnou morální oporu a malér pak nedává na sebe dlouho čekat

        Služba dlouhá, neubíhá, rozhovor se vede stylem, "My musíme nosit celou službu respirátor a lidi si z nás dělají jenom srandu. Kolik lidí chodí bez roušky a nám se pouze posmívají." Druhý řekne, kurnik, já bych si rád do někoho bouchnul. Třeba tam ten s tím děckem. Znám ho. Ten mne sere delší dobu. "Tak jo, tam toho si podáme"...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2021
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Na konec to budou soudit děti.

               

          Skoro, jako bys tam s nimi v tom autě seděl:-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2021
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Na konec to budou soudit děti.

                 

            Co jsem napsal byly informace z médií a na konec jsem přidal své znalosti psychiky a způsobu myšlení podobných namachrovaných nejen policejních týpků, které nikdy neměly dostat zbrojní průkaz a tím méně policejní uniformu.

            Máš pravdu v tom, že jsem s nimi v autě nebyl ale to ty taky jsi s nimi v tom autě nebyla.
            Všechny dostupné informace k této věci jsme už prodiskutovali a probrali.
            Zatím se to vyšetřuje, tak nepředbíhejme výsledkům. Další informace k tomu nejsou, nikdo je sem nenapsal.

            Ať se spolu nadále zbytečně nehádáme, toto téma než budeme znát o tom víc DOČASNĚ zamykám.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2021
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Téma znovu odemčeno. Došlo k podobné události, zásah policajtů připomíná gestapo.

    Tentokrát jsou místem děje České Budějovice. Zaklekávání občanů začíná být oblíbenou kratochvílí našich pomahačů a chráničů.

    https://cnn.iprima.cz/muz-si-opakovane-odmital...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2021
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 14.03.2021
      Autor: ronda
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Do tohoto tématu mají zakázáno přispívat uživatelé, kteří jsou na mém blacklistu.
      Patří mezi ně i Ronda.

      Obešel nějakým způsobem ochranu, čímž porušil pravidla diskuze stanovena zdejším provozovatelem těchto stránek.

      V tomto případě Rondův komentář jen smazávám. Pokud se pan Ronda tohoto přestupku dopustí opakovaně, bude předán k řešení správci webu.

      Pravidla musí platit pro všechny a ne jenom pro někoho.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2021
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 14.03.2021
        Autor: ronda
      • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

             

        Rondu předávám k řešení správci tohoto webu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2021
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
        • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

               

          Chlape ty mě bavíš, on tady někdo správcuje? Mám takový pocit, že jestli tady někdo něčemu správcuje tak je to ta vyšinutá radka. :-D (to je ta pí.. co si hraje na včelí matku co všechno ví a všude byla) :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2021
          Autor: pepazdepaa
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                 

            Tak uvidíme Pepozdepa, jak to bude fungovat. Zdejší Radka též jak Ronda má ambice správcovat. Jak jistě víš je na mém blacklistu taky. Radka ale na rozdíl od Rondy neprobourává zákaz přispívání na toto téma. Kdyby začala probourávat, postupoval bych vůči ní stejně jak postupuji v případě Rondy.

            Zdravím Pepo, příteli a pošli mi na sebe po psaníčku kontakt, dík

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 14.03.2021
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 14.03.2021
              Autor: ronda
            • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                   

              Asi takhle ti to povim, nejsem tady rád a na přítele někoho si taky nehraju a obzvláště koho neznám.
              Tady tohle anonymní prostředí nevyhledávám, vždy se tam dá potkat jen hlouposti hloupých lidí co maj potřebu si něco dokazovat nebo na sebe upoutat pozornost svým obnažováním.
              Ukazování soukromí, povyšování se nad druhé nebo přesvědčovat o svém názoru nebo jako propagátor jediné své pravdy, kterou ti musej ostatní stejný blbci nejlíp vodkejvat.
              Nebo jen slepě psát blbosti jako radka a jí podobní hejhulové jako ronda jen aby řeč nestála. Co vede tyhle lidi, potřebu komunikovat to nepokrývá, sociálně se vybíjet? Nevim asi jen z nudy psát, hele na to já nemám, dělám si svý modýlky, lepím, pálím, pájím, smrdím, u toho mám puštěný rádio a kašlu na takový blby. Čus.
              Už jsem to tu psal, nezahazuju čas pro blbce.
              Možná se v tom vidíš.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 14.03.2021
              Autor: pepazdepaa
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                     

                Respektuji Tvůj postoj Pepozdepa.

                Já to mám nastaveno jinak. Pro mne je mým přítelem každý, kdo se ke mně nechová nepřátelsky.

                Své soukromí úzkostlivě nehlídám. Nač taky? Jsem z vesnice a tady stejně víme o každém všechno, tak proč na vesnici hlídat nějakou iluzi soukromí. Dle mne je lépe když se soused dozví můj hřích ode mne než kdyby o mně klepali cizí lidi.
                Chodím tady rád a mám vás rád až na vyjímky všechny. Za každým jménem je konkrétní člověk se svými osudy, tužbami anebo trápením a to je pro mne důležité.

                Nechodím jenom tady, navštěvuji taky jiné weby, účastním se diskuzí, nevyžaduji aby můj přítel měl stejný názor jak já. Taková diskuze by pak byla hrozně nudná. Odlišný názor lze vyjádřit kultivovaně a slušně bez urážek a vzájemného napadání.

                Ty máš Pepozdepa ode mne žádost o přátelství, kterou jsi mi nepotvrdil. Nechci Tě přemlouvat, moje žádost o Tvé přátelství trvá, stačí jenom potvrdit ji, ale to je jen a pouze Tvoje rozhodnutí, které budu respektovat.

                Ahoj.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 15.03.2021
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      další příklad hlouposti na obou stranách, na straně PČR ovšem mnohonásobně víc: https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru...
      písmeno x) sportovce nebo cvičící osoby:
      v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. ve venkovních prostorech,....
      tedy jsem neustále v tréninku chůze... pokud jsem na prázdné ulici.... a nejedu zrovna na kole (v obci). Pokud jedu na kole mimo obec nesportuji, ale v souladu s nařízením jedu na nákup. Blb v mundůru si udělá fajfku a já v klidu pokračuji (normální jedinec v mundůru se v pruzení za těchto situací nevyžívá).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2021
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      V pořádku, zmrd odpohledu, páchá přestupek, odmítá toho zanechat, je drzej na policajty. Super profesionalita, já byh se asi neudržel a párkrát ho kopnul do hlavy. Ještě měli zpacifikovat tu zrzavou prasnici. Nechápu co ty si za šmejda, že se tý svoloče ještě zastáváš.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2021
      Autor: xtonda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Bych to napsal jednoduše, prostě jen měli potřebu dokázat svoji důležitost, to kdyby ho nechali být tak by se zase někdo voprudil a nabonzoval jejich nečinnost. To provedené násilí bylo ale přes čáru.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2021
    Autor: pepazdepaa
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Asi takhle:

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2021
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Blbost.. na výzvu nasaďte si roušku se odpovídá Nenasadím, neb právě trénuji a podle písmene X nařízení ohledně nošení ochrany dýchacích set se tedy na mě tato povinnost nevztahuje. Což lze rozvést i větou, že ani nemohu, neboť jsem nedoufal v neurvalé přerušení trainingu a žádnou sebou nemám. Tedy hodlá li orgán se mnou rozprávěti dále, a tím můj training narušiti, nechť mě tedy nějakým prostředkem na dobu rozpravy ráčí vybaviti.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2021
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Vážení cyklisté, představte si, že by vás policajti zastavili a zaklekli za to, že nemáte na kole bílou odrazku, která je za bílýho dne hovno platná. Zrovna tak, jako rouška na prázdný ulici.
    Proberte se!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2021
    Autor: HonzaK
    Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

           

      Čím dál tím víc si říkám,jestli bych dokázal nebýt sprostý a agresivní,kdyby mně na ulici zastavili policisté. Já s respirátorem,na liduprázdné ulici potkám jediného člověka,ten jde bez roušky. Z respirátoru jsem vystříhal všechny nepotřebné vnitřní vrstvy,přesto se přes něj těžko dýchá. Bušení svého srdce s titanovou chlopní cítím až v krku. Přestože neustále tvaruji kovový pásek na nos,při každém pohybu hlavou se mi zamlží brýle a já koukám do bílé mlhy. Bojím se,že kdyby na mně v ten okamžik někdo promluvil,tak bych ho zabil.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2021
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

             

        Pokud jsi z respirátoru vystříhal všechny vnitřní vrstvy, je fakt lepší, chodit bez něj. Na ulici postačí rouška. Lidi bez respirátoru nebo roušky chápu, neokřikuju, nevolám na ně policii. Prostě je minu větším obloukem, protože vidím, že ji nemají.
        Vystříhaný respirátor je blbost, je to nanic a stejně v tom nemůžeš dýchat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2021
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

               

          Nepiš to mně,já to vím. Řekni to vládě.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2021
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                 

            Píšu, že na ulici respirátor nepotřebuješ, stačí rouška.
            Respirátor potřebuješ v uzavřených objektech s vysokou koncentrací lidí. A tam je, především tobě, tvůj vystříhaný respirátor úplně nanic, kór když se ti ve vystříhaném i nevystříhaném dýchá stejně blbě:-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2021
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                   

              No a když si na ulici nasadím tu chirurgickou roušku,tak neuvidím ani to málo,co vidím s respirátorem. Koukám okamžitě do bílé mlhy. Když používám roušku tak proto,že se dá snadněji nosit pod bradou. Jak jsem napsal,hrozně mně to štve. Nechci celou cestu jen přemýšlet,jak roušku nabo respirátor posunout,přimáčknout atd. Mám chuť to strhnout z obličeje a praštit s tím o zem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2021
              Autor: DAVID7001
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 15.03.2021
      Autor: ronda
      • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

             

        Souhlas do posledního písmenka! Jak já jsem rád že covida nemusím sledovat z českého Kocourkova. Tady v království sice taky máme roušky, lockdowny a zákazy zbytného cestování, ale jednak všechno je to tak nějak víc s rozumem, a taky mi přijde, že ve srovnání s Čechami ta zdejší opatření místní domorodci mnohem víc sami od sebe respektují a dodržují (samozřejmě jako všude ne všichni). Taky ale ty finanční postihy za porušování jsou tu mnohem citelnější, tudíž víc motivující.

        Běžně covidová i jiná nařízení vědomě porušuju, ale vždy to dělám tak, abych při tom nikdy nikoho ani nic neohrozil, a zároveň abych u toho byl co možná nejmíň vidět. Když je zákaz cestování a chci na 3 dny vyrazit 60km k moři, tak se tam s napěchovanými brašnami nebudu přes města a vesnice promenádovat za poledne, ale vyrazím ve 2.00 nad ránem za hluboké tmy, kdy všichni spí a nikoho tak nepotkám. Ne proto, abych se náhodou nesrazil s policajtem (u kterého bych s největší pravděpodobností svůj zločin bez problému obhájil), ale kvůli pár bezmozkům, kteří by ze mě během několika sekund udělali filmovou hvězdu na YouTube. O takovouto slávu opravdu nestojím.

        Nebo když je tu v obchodech nařízená rouška a já jako jediný plexi štít místo hadry, musím počítat s tím, že mohu být kdykoli konfrontován, takže hadra pohotově připravená v kapse. Byl-li bych konfrontován, pak samozřejmě nebudu odporovat, odmlouvat, ani provokovat, ale omluvím se, nasadím hadru, a pokusím se vysvětlit, že s 5,5 dioptriemi na každém oku jsou pro mne sundaná či zamlžená skla jedno a to samé – vidím prd. Zatím mi to ale prochází – viditelná ’’ochrana‘‘ aplikována, roušku jsem tu musel zatím nasadit jen jednou, 10 minut u holiče kdy to jinak nešlo, ale tam byla skla stejně dole, takže bez problému.

        Vůbec těm českým policajtům nezávidím, ať udělají co udělají, nezavděčí se.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2021
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

               

          Respektuju právo zakladatele tématu mazat a cenzurovat dle svého uvážení, ale musím vrátit prozíravě zálohovaný příspěvek Rondy – a to jen z toho důvodu, že se tu na něj přímo odkazuju. Osobně nemám rád když se cokoli zpětně maže a komenty kolem pak úplně ztrácí smysl, ale to je jen můj problém. Navíc na tom co napsal nevidím nic urážlivého ani mimo mísu, právě naopak, ale to je taky jen můj problém. Bylo-li důvodem smazání jen to, že autorem příspěvku je osoba na černé listině, a s obsahem textu to nijak nesouvisí, pak bych předpokládal, že mnou obnovený text tu zůstane. Pakliže však důvod smazání byl jiný, pak hádám že i já se asi brzy připojím na čestnou listinu výtržníků :-).
          ************************************************************

          Ronda:
          ---------
          Rouška na prázdné ulici je nesmysl, kardinální. Ale je potřeba si uvědomit, kdo to nařídil. Že to nebyli ti policajti. Ti dostali jen úkol. A budou se po nich vozit, pokud to budou přehlížet.
          Musíme si taky uvědomit, co vlastně chceme. Jestli stojíme o funkční policii s respektem.
          Já vím, fůra lidí ne - teda až do okamžiku, kdy se ocitnou v maléru a potřebují je :-)
          Ten mamlas přišel na náměstí k hlídce okázale provokovat. Mohl se bez roušky procházet někde "za větrem", tak jako většina lidí. Řešit to museli. Neposlechl, co mu rozumně říkali, byl drzý, sprostý. Kvůli tomu ho odvedli, ne kvůli roušce. To je potřeba rozlišovat a nezaměňovat !! Nemůžou přece fungovat jak fackovací panáci. Pak, když jde do tuhého, divíme se, že z nich mají grázlové srandu, že důrazněji nezasáhnou.
          Hned srazit na zem ho nemusel, mohli ho zkusit odvést míň radikálně, přitvrdit až kdyby to nešlo. V tom jediném vidím problém.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2021
          Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

             

        K hlídce? To nebyla hlídka, to bylo komando, jako by tam vyslali všechny policajty, co v Budějicích mají. Prakticky prázdné náměstí, sem tam někdo projde, akorát v jednom místě chumel policajtů na JEDNOHO kluka bez roušky plus okolo pár lidí, co se zastavili až ze zvědavosti.
        Tak úplně nevím, jestli tohle je funkční policie a už vůbec ne, jestli si tímto sjedná respekt. Takové srocení ozbrojených sil jsem viděla akorát ve filmu, když v bance lupiči drží hafo rukojmí.
        Grázlové z nich budou mít srandu i teď. Stačí poslat na náměstí volavku bez roušky a celá policie tam bude "pomáhat a chránit" a grázlové mají volný prostor.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2021
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

               

          A co naši lidé? Nic. Čučí a brblají. To u Romů už by tam byla celá tlupa, která by onu hlídku doprovodila až na vyšetřovnu - ne li dělala sama pořádek. Tak zpytujme svědomí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2021
          Autor: zanyn
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                 

            Cikánského nebo Rómského spoluobčana by si naše čacká policie nevšimla, protože "rasýzmus ne ty dylina", ale určitě by řádně zpacifikovala samotnou bílou bábu v parku na lavičce, co si odvážila sundat roušku....

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2021
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

                 

            Ty máš silně vyvinutou schopnost rozpoznat, co by kdo, kdyby... Mít ji já, už dávno mám prosperující věštírnu. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2021
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

               

          Ono je to jako se vším.
          Šla jsem teď dvě hodiny městem pěšky, cca 10 kilometrů normální zástavbou. No a těch lidí, co nemají respirátor ani roušku, jsou v těch ulicích spousty. A nikde ani jeden bdělý občan nikoho nenapomínal, natož aby někoho ozbrojené komando válelo po zemi. O tom se videa nenatáčí, to je nuda, žádná akce, nikdo by na to nekoukal.
          Zato tři čtyři totální excesy, kde, řekněme si na rovinu, se sejde provokatér s bezmozkem, obletí internet stokrát kolem během jedné hodiny.
          Asi jako s těmi vakcínami. Kdo by psal o tom, že babička z Horní Zadní neměla žádné nečekané vedlejší efekty, stejně jako cca 99 procent ostatních očkovanců. Nuda, kdo by to četl?
          Když se ale někde nějaké, byť i dosud nevyjasněné vedlejší účinky očkování objeví, převezmou to všechny zpravodajské servery. To se bude číst, to tam dáme.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2021
          Autor: Lanna
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Co soudíte o zákroků uherskohradišťských městských fízlů pro

         

    Opět typická ukázka téhle pseudomoderní doby a to oboustranně. Houfně se plivá na takové policisty, což je z morálního hlediska správné. Ovšem nikdo houfně neplivá na ty, co je k tomu zákony a nařízeními nutí. Jinde už by byli takoví vyházeni z úřadů. Prostě to svědčí o jednom a sice že národ je totálně v rozkladu a nesvornosti. Od těch nahoře až k těm dole. Tohle ani v té totalitě nebylo, byť se to nuceně utahovalo (a někdy - především mezi normálními lidmi tam dole i ta morálka byla na vyšší úrovni než dnes). A takový národ je pak lehce ovladatelný těmi svornějšími viz Němci, Rusové.
    APP. V Německu by se podobné diskuse už z principu nekonaly. Podobné případy řeší i s důsledky okamžitě, ovšem také okamžitě řeší ty křiklouny. Prostě mají nějaký řád (a to i pro ony hlavouny) místo té naší anarchie.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2021
    Autor: zanyn
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Ad Cyklo-poustevník.

         

    Překopírovávám Tvůj komentář tady, ať můžeme přehledněji diskutovat.

    Respektuju právo zakladatele tématu mazat a cenzurovat dle svého uvážení, ale musím vrátit prozíravě zálohovaný příspěvek Rondy – a to jen z toho důvodu, že se tu na něj přímo odkazuju. Osobně nemám rád když se cokoli zpětně maže a komenty kolem pak úplně ztrácí smysl, ale to je jen můj problém. Navíc na tom co napsal nevidím nic urážlivého ani mimo mísu, právě naopak, ale to je taky jen můj problém. Bylo-li důvodem smazání jen to, že autorem příspěvku je osoba na černé listině, a s obsahem textu to nijak nesouvisí, pak bych předpokládal, že mnou obnovený text tu zůstane. Pakliže však důvod smazání byl jiný, pak hádám že i já se asi brzy připojím na čestnou listinu výtržníků :-).
    ************************************************************

    Ronda:
    ---------
    Rouška na prázdné ulici je nesmysl, kardinální. Ale je potřeba si uvědomit, kdo to nařídil. Že to nebyli ti policajti. Ti dostali jen úkol. A budou se po nich vozit, pokud to budou přehlížet.
    Musíme si taky uvědomit, co vlastně chceme. Jestli stojíme o funkční policii s respektem.
    Já vím, fůra lidí ne - teda až do okamžiku, kdy se ocitnou v maléru a potřebují je :-)
    Ten mamlas přišel na náměstí k hlídce okázale provokovat. Mohl se bez roušky procházet někde "za větrem", tak jako většina lidí. Řešit to museli. Neposlechl, co mu rozumně říkali, byl drzý, sprostý. Kvůli tomu ho odvedli, ne kvůli roušce. To je potřeba rozlišovat a nezaměňovat !! Nemůžou přece fungovat jak fackovací panáci. Pak, když jde do tuhého, divíme se, že z nich mají grázlové srandu, že důrazněji nezasáhnou.
    Hned srazit na zem ho nemusel, mohli ho zkusit odvést míň radikálně, přitvrdit až kdyby to nešlo. V tom jediném vidím problém.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2021
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Ad Cyklo-poustevník.

           

      Z Tvého komentáře vyplývá víc otázek a hledisek. Tak začněme tím slavným Rondou. Jeho komentář byl dočasně obnoven, než zase zmizel. Lidi, kteří se probourávají přes blacklist a Ronda tak činí dlouhodobě jsme řešili konzultací se správcem webu. Mizení připojených komentářů sám správce označil za problém. Mají to ale tak nastaveno, nelze jinak.
      Ti, kteří na blacklistu nejsou mají v odůvodněných případech možnost překopírovat tak jak jsi to učinil Ty, takhle odpověď a komentář vrátit do diskuze. Pokud bude mít smysl, nechám to tam a pokud ne, tak bude komentář jenom smazán. O nic nejde. Smazaný komentář není blacklist.
      Na blacklist nikoho kvůli tomu nepřidávám. Jen pokud jde o komentáře otravné, opakující se anebo soustavně dotěrné.

      Nechci tady mít v krátké době téma zaplevelené cyklickými diskuzemi, beze smyslu anebo soustavnými hádkami. Pokud takhle vedená diskuze někomu vyhovuje, tak má možnost na toto téma přestat chodit a nadále navštěvovat témata, kde se lidi tak líbivě hádají, případně založit vlastní téma a to moderovat podle svého vkusu a názoru.

      Ty osobně jsi Cyklo-poustevníku v pohodě. Ty se připojení na "čestnou listinu výtržníků) jinak zvanou blacklist opravdu bát nemusíš. Rád Tě tady příště znovu uvítám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2021
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Ad Cyklo-poustevník.

           

      Teď k samotnému názoru Rondy. Žel tento postoj sdílí u nás hodně lidí. Pozůstatek z doby kdy nám vládli komunisti. Být za větrem jako většina lidí, doma anebo v hospodě pak nadávat. Nanejvýš tak ozdobit veřejné WC hanlivým nápisem na soudruha komunistu.

      Dávali jsme tím špatný příklad svým dětem a to ten člověk před dítětem dělat nechtěl. Záleželo mu aby jeho syn měl důvod si tatínka vážit. Fízlákova nakládačka za týden, dva přebolí ale despekt u svých dětí nepřebolí už nikdy

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2021
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024