reklama

Světlo na GoPro držák

Nevěděl by někdo o světle které by pasovalo do držáku na GoPro kameru?Něco jako čelovku kterou bych mohl přendavat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.03.2021
Autor: smates
  • Re: Světlo na GoPro držák

Nitenumen X8 má zespoda stativový závit, ale vzhledem k hmotnosti a tvaru to jako čelovka moc použitelné nebude.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2021
    Autor: xtonda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To ne chtěl jsem to hlavně kvůli tomu ze k čelovce připojim externí akkupack a můžu jí přendavat.Klidně to může být z Číny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Před nějakou dobou se tady řešily svítilny od Šolc Lighting. Všechny mají uchycení, které požaduješ. Jsou to špičková světla za cenu, která odpovídá jejich kvalitě. Určitě si vybereš.

http://solclighting.com/cs/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2021
    Autor: ckp13

No tak to si určitě nevyberu za tu cenu.Nezpochybňuju kvalitu ale na mě je to moc.Proto jsem psal že klidně koupím něco kolem 1000lm na číně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2021
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka

16.04.2021
Na kole k moři?

Hledám: Bulharské hory na kole

15.04.2021
Ahoj, hledám parťáka, parťačku, kteří by měli zájem se mnou vyrazit do bulharských hor s CK Alpina v termínu 18.6.…

Hledám: Parťák na výlet

14.04.2021
Ahoj cyklisti, hledám parťáka - důchodce, který by měl chuť se mnou vyrazit na vícedenní pohodový cyklovýlet na…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

158 cyklistů (7 přihlášených)

Kavkaz s dětmi - část 2.

V bouřkách náhorními planinami na arménskou hranici... Město Akhaltsikhe (jehož jméno nejsem zaboha schopná…
Peggy | včera

Kavkazská odysea aneb Gruzie, Arménie a Náhorní Karabach s dětmi - část 1.

léto 2019Markéta, Luděk, Víťa a Šárka Zigáčkovi Pocity, které se mi honily hlavou, když se po dvoudenní…
Peggy | 14.04.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021