reklama

Světlo na GoPro držák

Nevěděl by někdo o světle které by pasovalo do držáku na GoPro kameru?Něco jako čelovku kterou bych mohl přendavat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.03.2021
Autor: smates
  • Re: Světlo na GoPro držák

Nitenumen X8 má zespoda stativový závit, ale vzhledem k hmotnosti a tvaru to jako čelovka moc použitelné nebude.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2021
    Autor: xtonda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To ne chtěl jsem to hlavně kvůli tomu ze k čelovce připojim externí akkupack a můžu jí přendavat.Klidně to může být z Číny.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Před nějakou dobou se tady řešily svítilny od Šolc Lighting. Všechny mají uchycení, které požaduješ. Jsou to špičková světla za cenu, která odpovídá jejich kvalitě. Určitě si vybereš.

http://solclighting.com/cs/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.03.2021
    Autor: ckp13

No tak to si určitě nevyberu za tu cenu.Nezpochybňuju kvalitu ale na mě je to moc.Proto jsem psal že klidně koupím něco kolem 1000lm na číně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2021

Heslo musí mít délku nejméně 4 znaky a může obsahovat pouze malá písmena, horní písmena, čísla a symboly "do" a "silný a lehký" Kompaktní volant/ sedlo / rám kola Pro Řídítka / sedačka / tyč mount je určen k instalaci akčních kamer na trubky a jiné válcové předměty o průměru 22 až 35 mm.
    recenzent stránek se skutečnými recenzemi https://hravelka.com/automaty-online/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2021
    Autor: Kiato
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: přítelkyni z CL

Hledám: přítelkyni z CL
17.10.2021
Hledám holku z CL a nejbližšího okolí na společné cyklotoulky, cestování vlakem i pěšky. Jezdím Krušné hory …

Hledám: cyklistku - silničářku a/nebo gravelistku

09.10.2021
Ahoj, pokud jezdíš sama a chceš někdy doprovod, napiš. Hledám jen kámošku na švih, někdy o víkendu i delší. 50…

Hledám: Muže

Hledám: Muže
02.10.2021
Žďársko, Havlíčkobrodsko, Jihlavsko... Žena 171cm se ráda seznámí s nezadaným mužem cyklistou, lyžařem, turistou.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (15 přihlášených)

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila,…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci.…
šíravník | 09.09.2021

Vez mě dál, Esko má 02 – Kanál, jezy a potrubí

Technické památky u Mělníka. 29. 8. 2021 Poslední prázdninovou neděli chci strávit na kole. Počasí je však…
Favorit1970 | 30.08.2021