reklama

Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

Aktualne jazdim stale bike z prilohy, Ma 13 rokov, cca 12kg a okolo 10000km, pisem to uprimne aj ked niekto to da rocne...Vacsina vybavy XT, aj naboje ( kupodivu dnes to nie je samozrejmost )
Bike siel par krat k zemi, ale vsetko funguje skoro ako za nova...

20%mesto/60okresky priemernej kvality, 20polne.

Premyslam nad vymenou. Pacil sa mi Canyon Pathlite 8.0, ten sa akosi uz nepredava..

Rad by som opat vybavu XT. Nie viac ako 12kg Radenie, naboje a prehadzovac urcite. CENA za nove OKOLO 1800-2000E,teoreticky max 2500..

CO BY STE MI PORADILI ?

VDAKA

Co by ste mi poradili

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.02.2021
Autor: rausbike
  • Re: Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

         

    Daky ten tip ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2021
    Autor: rausbike
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

           

      Dej nové rafky, naby pro kotouče, slušné brzdy a jezdi. To kolo bylo ve své době na špici a má prd najeté.
      Případně dej lepší vzduchovou vidlici s Al krkem, pokud už není, ušetříš váhu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2021
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

             

        Přesně.. 10K není nic. Se svým crsosswayem (tedy jen 500) jsem po 30K udělal generální repasi a výměnu kol, brzd, pohonu a jsem neskutečně spokojen. Rám mi sedí , drží a tedy není důvod ke změně.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.02.2021
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

         

    Pokud kolo funguje stále skoro jako nové, taky není důvod aby po 10 kkm nefungovalo, to není až takový nájezd za 12 let, tak je otázka proč to měnit? Co ti na něm nevyhovuje a co si od nového slibuješ?

    Canyon Pahlite nevypadá špatně, je skladem, ale už to má horský systém 1x12, což asi na trekáč není úplně ideální.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2021
    Autor: xtonda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

           

      Pathlite 8 2019 cely v xt uz neni skladom. Mal 2*11.

      Retaz bola hg 53, naposledy menena za rovnaku 3r dozadu. Aku tam mam dat 73 ci 93 cena podobna? Aky model je mi jasne ze 3*9, niektore maju popis ze su uzsie ci co...

      Nove rafky, naby pre kotuce,slusne brzdy, AI vidla je aka ?

      Rad by som to vymenil ak tak opet za xt, otazka za ktore, kedze je viac druhou..cize ake rafky napr, ake naby, brzdy ci aku vidlu ? Je tam povodna 63mm

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2021
      Autor: rausbike
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nahrada za Meridu Crossway 900-2008 / opat vybava v XTcku

             

        Tak jistě, píše se rok 2021 a aktuální nejvyšší model Pathlite je tohle, ne všechny díly jsou XT a je ve všech velikostech skladem.
        https://www.canyon.com/en-cz/hybrid-city...

        K ostatnímu se nevyjadřuji, píšeš jak tatar a absolutně nechápu co se tím pokoušíš sdělit. Cross kola sou okrajová kategorie a vyskytují se tam spíš levnější modely. Pokud to chceš komplet na XT, asi si to budeš muset nechat poskládat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.02.2021
        Autor: xtonda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024