reklama

Prosím o radu.

Ahoj

Chtěl bych prosím vás poradit s výběrem trail či enduro kola doposud jsem jezdil jen na HT takže s nimi nemám moc zkušeností
Mám 190cm 70kg zdvihy nejlépe od 150 - 180mm
Cena do 70tis
Kolo aby bylo nejlépe na delší pojezdy(60-100km) dále také aby bylo dobré do terénu jako jsou kamenité parezovite stezky sem tam do toho nějaký ten skok
Děkuju za rady a tipy ✌️

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.02.2021
Autor: Moneybagg
  • Re: Prosím o radu.

Osobně bych počkal až jak se dnešní situace vyvine, aby bylo vůbec možno s ním reálně vyjet a užít ho. A prozatím procházet nabídky a možnosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2021
    Autor: zanyn
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Prosím o radu.

Ba BF si dostal sodu, tak si to tam zamknul a místo aby ses poučil dáš stejně hloupý dotaz s nicneříkajícím nadpisem sem?

Každopádně celkem nesmysl, čím víc kolo do terénu tím víc je pruda na tom jezdit delší výlety po rovině a do kopce.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2021
    Autor: xtonda
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka - parťačku

včera
Mallorca začátek března na cca 10 dnů. Odlet z Vídně

Hledám: Kamarádka na MTB

24.01.2023
Ahoj, hledám kamarádku na kolo, více po případném psaní. Děkuju za odpověď. ????

Hledám: Rád bych se seznámil s milou cyklistkou.

Hledám: Rád bych se seznámil s milou cyklistkou.
23.01.2023
Ahoj, jsem rozvedený, mám rád cyklistiku, italskou kuchyni, kafe ale i trochu klidu někde v lese. Své rodinné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

164 cyklistů (12 přihlášených)

Bikepacking španělsky 5.část: Andalusie – Přes Sierru Nevadu do Granady

Z pouště se přesouváme ke stoupákům Sierry Nevady. Čeká nás nejvýše položená cyklostezka Evropy bez…
Kristina | 02.01.2023

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022