reklama

Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

Rád bych abychom si dokázali popovídat hlavně nás, o o našem českém národu a našem peletonu nákoláků.
Musím konstatovat, že jsme vůbec neobstáli, ani jako národ, ani coby peleton.

Covid byl prověrkou našich charakterů a povah. Kolik českých udavačů, bonzáků a práskačů? Snad více než v dobách zastupujícího protektora.
Český občan ochoten práskat svoje rodiče, kamarády, sousedy, příbuzné a cizí lidi. Vymyká se mým představám, jak se takový práskač dokáže podívat do očí někomu, koho dříve napráskal?

Ani ten Jidáš to nedokázal. Pokud někdo viděl zobrazení k tomuto tématu, Jidáš bývá zobrazen s měšcem třiceti stříbrných a vždycky se dívá bokem. Nikdy nemá přímý pohled-
Možná všichni nevíte, jak Jidáš skončil Nedožil se ani smrti svého Mistra. Oběsil se dříve, než byl jeho Mistr ukřižován. Pak ho nikam nechtěli pohřbít, proto za těch 30 stříbrných bylo koupeno pole a tam Jidáše zahrabali aby volně neležel a nesmrděl. Jelikož pole bylo zaplaceno penězi, které získal zradou a prolitím krve Nevinného, říká se těm penězům "krvavé peníze". Odtud pochází tento výraz, pokud jste se s tímto výrazem už setkali.

Dnešní Jidášové už ani ten kosý pohled nemívají. Prásknou vás a do vaší tváře pohlížejí přímo. Tak kdo je horší? Jidáš nebo náš spoluobčan, který dokáže napráskat svatebčany, kteří se sešli popřát novomanželům spokojené manželství? Napráskat sousedy, kteří někde popíjejí pivo proložené panákem, mladé lidi sedící někde v parku, člověka bez roušky. Nevím jak vy všichni, ale pokud mluvím za sebe, já bych se za to styděl a chodil už jen kanálama.

Tak o tom si tu můžeme popovídat, jestli máte na to chuť a samozřejmě i žaludek.

Zakládám k tomu našemu zúčtování téma. Může se účastnit kdokoli, i ten Bobbob, který má zálibu ve smazávání komentářů, samozřejmě pod podmínkou, že půjde o rozumné komentáře a nepůjde o tlachání a vyrývání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.02.2021
  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

         

    Zrovna jsem se nachomýtla k novému tématu, tak s nadějí otevřela, vlastně covid je vidět hned v názvu, pak snad v každém odstavci "Jidáš", to jsem s prominutím ani nečetla, v úvodu mě zaujalo, co náš peleton (já používám peloton) ... no co, měli bychom se sebrat a někam vyjet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2021
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      V hovorové řeči se používají oba výrazy, ale máš pravdu. Spisovně je peloton. Toto ovšem není téma jazykovědné a proto Tvůj komentář považuji za komentář mimo téma odvádějící od nosného tématu.

      Nicméně ho tady nechám, aby někdo neřekl, že nedokážu akceptovat když mne někdo upozorní na pravopisnou chybu.

      K nosnému tématu to však není, odvádí to pozornost a proto budu další podobné komentáře smazávat, aby naše diskuze měla smysl a kvalitu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2021
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Děkuji, ale vůbec jsem na to nešla po stránce jazykovědné, na žádnou chybu jsem neupozorňovala (a že jich v úvodním textu je a mimochodem - co je hovorové, to je spisovné). Zaujalo mě "volné téma" a co jako my nákoláci. Covid už je nalezlý všude, to mě štve, no a blíž ke tvému tématu - práskač nejsem, spíš rebel, i když ty všechny příkazy a zákazy jakžtakž vlastně dodržuji, spíš jimi trpím.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2021
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          V pohodě a pokoji.

          Nikde jsem nenapsal, že všichni Češi jsme práskači. Jen jsem konstatoval, že jich máme mezi sebou hodně.

          Dále píšeš, že Tě odradilo klíčové slovo "Jidáš".
          Nijak se netajím tím, že jsem založený křesťansky a trochu se orientuji v Bibli. Tak jsem se o biblickém příběhu Jidáše zmínil, protože úzce s tímto tématem souvisí.

          Co se týče samotného covidu. Opravdu máš pravdu, že je nalezený všude. My však žijme dle možnosti normálně a především nenechávejme tím covidem negativně ovlivňovat svou psychiku, své vztahy mezi nám blízkými osobami a hlavně své životy.

          Tak to už je pouze na nás a jestli to nedokážeme, za to covid nemůže, za to si můžeme jen my sami.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2021
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 03.03.2021
            Autor: Bobbob
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Nazvat své vlákno: "Volné téma a to nejen ke covidu, ale taky k nám všem tady" je téma tak široké, že je vlastně jen na Tobě, jako zakladateli, co Ty uznáš za smysluplné, kvalitní a spadající do něho. Navíc, čtenář, který se chtěl do diskuse zapojit později, nemůže posoudit, zda s Tvým názorem souhlasí, či nikoliv. Proto Tvůj postup shledávám nekorektním, protože mohu číst jen to "necenzurované".

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.02.2021
        Autor: drak
        Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Draku, nestarej se jestli souhlasíš anebo nesouhlasíš s mým názorem. Nemusíš souhlasit, můžeš mít opačný názor než já a jestli svůj názor dokážeš vyjádřit smysluplně a korektně, tak Tě tady jen srdečně uvítám.

          Nechci ovšem aby tady někdo zatahoval urážky, různé vmetky, útoky na osobu a podobně, takové komentáře mi pak nezbývá než smazávat. Občas tady některý takový komentář nechám, kvůli ilustraci jaké komentáře tady nechci trpět. Jindy podobný komentář smažu, napřed ale překopíruji a vyjádřím se proč byl smazán, pokud se ale někdo stále opakuje nic neříkajícím komentářem, beze smyslu, bez důvodu k vyjádření, tak je smazán. Musí být smazán, pokud tady nechci diskuzi se tři sta komentáři, které už nikomu nic neřeknou. Že podobných diskuzí jsou tady kvanta a je ztrátou času všechny potom pročítat víš sám dobře. Já tady podobně vedenou diskuzi nechci, abych toho dosáhl, někdy musím být nekorektní a diskutéry kteří k tomu mají sklony vyhazovat.

          Netvrdím že všechno co dělám je nejsprávnější. Jsem ochoten uznávat kritiku mé práce, vy pak všichni na oplátku respektujte, že já jsem tady zakladatelem tématu, z toho mi tady plyne úkol udržet diskuzi kvalitní a smysluplnou. To ovšem vyžaduje sem tam někoho i vyhodit. Zdá se to někomu nekorektní? Tak uznávám že jsem občas nekorektní a budu dál, ovšem ne k těm, kteří mají smysluplně a korektně vyjádřený jiný názor, než mám já. Berte to já, že jsem tady ten kdo nastavuje pravidla a nečiním si nárok, aby se to všem líbilo. Na vás je se s tím smířit anebo odejít někam jinam k někomu kdo svá pravidla nastavil jinak.

          Tebe jak vidíš tady nechávám a srdečně vítám. Pokud udržíme naši diskuzi smysluplně a korektně vedenou, rád se budu zapojovat a Tebe tady budu vítat. Nebyl bych ovšem rád, kdyby se nám debata zacyklila, jak je tady na tomto webu dobrým zvykem. To bych potom musel smazávat. Děkuji všem za pochopení.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.02.2021
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            "Draku, nestarej se jestli souhlasíš anebo nesouhlasíš s mým názorem. Nemusíš souhlasit, můžeš mít opačný názor než já a jestli svůj názor dokážeš vyjádřit smysluplně a korektně" - nejsem si jistý, zda jsi správně pochopil můj příspěvek. K možnému pohledu na téma "udavačství" jsem se vyjádřil v jiném příspěvku. Zde jsem mám na mysli příspěvek od Rondy, který byl jasně reakcí na ten můj. A mne by zajímalo, zda mne v něm posílá "korektně" do háje, nebo souhlasí. Po vymazání, se to nedovím.
            "Nechci ovšem aby tady někdo zatahoval urážky, různé vmetky, útoky na osobu a podobně, takové komentáře mi pak nezbývá než smazávat" - zde se dostávám na tenký led - je jen na Tobě, ať napíši svůj pohled sebekorektněji, zda mnme zařadíš mezi primitivní pitomce (tak jak to naznačuješ zakukleně v zatím posledním příspěvku) a smažeš.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.02.2021
            Autor: drak
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 21.02.2021
          Autor: ronda
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            Smazáno, protože je to jen plevelné rýpání Rondo. A jestli máš problémy s diagnozou, založ si své téma, ve kterém pokud mne tam pustíš se dozvíš leccos o sobě. Máš-li mindráky, ventiluj je někde jinde a ne tady.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.02.2021
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 21.02.2021
              Autor: ronda
  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

         

    předpokládám, že budu smazána, nevím s kým ses v době covidové setkával nebo kdo ve tvém okolí udával, že se někde popíjí nebo blahopřeje svatebčanům, já ve svém okolí nic takového neviděla a ano, viděla jsem i ilegální hospody v garáži a nikdo nikoho neudal. přijde mi to nezodpovědné vůči ostatním, ale je to každého věc. chovám se tak, abych nikoho neohrozila, netuším, zda v sobě covid mám a občas musím mezi lidi, do práce, na nákup a klidně jdu i s přáteli na procházku nebo na projížďku na kole. pevně věřím, že v mém okolí mně nikdo neudá, že jsem byla venku s někým jiným, než se svou rodinou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2021
    Autor: HMS
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Moje řeč. Ani do Bílýho mlejna nechodím, mám to dost z ruky. Kupuju si taškový.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2021
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Ale proč bys měla být smazána?

      Ty píšeš, že jsi se s žádným udavačem nesetkala. Já žel Bohu už ano.

      Jednoho večera jsem zjistil, že nemám doma potřebnou hotovost, všude nelze platit kartou. A tak jsem jel do venkovního bankomatu a viděl jsem na vlastní oči udavače.

      Takový nenápadný dědek s vlčákem, vypadal jako děda na procházce. Zbabělec, s vlčákem u nohy se cítil bezpečněji. Opodál na takové zídce sedělo asi sedm kluků, popíjeli z plechovek pivo, kouřili cigarety. Já jsem se věnoval bankomatu, ale vidím že dědek telefonuje a slyším ho jak říká, sedí naproti spořitelny a je jich sedm. Tak si říkám a sakra, udavač.

      Šel jsem tedy k těm klukům a říkám, bacha kluci, tam ten dědek s vlčákem vás napráskal hovínkářům. Řekli dík a ztratili se. Za chvíli přijela slavná městská policie, ale už tam nikdo nebyl.
      Mně jen bylo líto, že jsem s sebou neměl foťák, abych vyfotil jak vypadá v reálu práskač.

      Že jsi se s žádným v reálu nesetkala buď ráda, ale oni existují a jsou opravdu nenápadní.

      To co jsem psal, co všechno bylo napráskáno, otevřená hospoda, ano taky ta svatba, puštěný vlek, ubytovaný člověk, to mám z médií a nemám důvod abych nevěřil, když to taky příslušníci policie přiznávají.

      Velmi špatné vysvědčení pro nás Čechy jako celek. Jsme přespříliš tolerantní. Dopadenému práskači bychom měli aspoň půjčit deku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2021
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Ono je rozdíl půjčit nebo dát.:-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2021
        Autor: pepazdepaa
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Vím Pepo, říká se dát deku ale slovo půjčit považuji za správnější, protože se práskačovi deka půjčuje, ale nenechává. Po samotném výkonu se deka práskačovi odebírá. Dát deku by znamenalo, že bychom měli deky práskačům ponechávat na památku, ale to by deky byla škoda.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2021
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            Je občas docela úsměvné, pozorovat kde se kreslí čára mezi "práskačem" a "oznamovatelem tresné činnosti" :-)
            ne že bych chtěl k něčemu navádět, ale jen čistě jako mentální cvičení, zkus se zamyslet nad tím, jak by se na onu situaci díval "autorizovaný vykladač zákona"

            A když už jsi zmínil onoho Biblí profláklého "oznamovatele", zkus si jen tak pro srandu představit, kolik lidí by s tím udáváním začalo, kdyby to byla placená činnost. Nevím kolik je aktuální kurz na třicet stříbrných, ale řekněme, pro začátek, 3€...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.02.2021
            Autor: Sodoma
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            ...jestli jsem to pochopil správně, tak "dát deku" znamenalo(aspoň na vojně) přehodit přes dotyčného nějakou pokrývku(aby neviděl ostatní) a zbít ho za něco- tedy "dát deku" neznamená dát mu ji do vlastnictví... :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.02.2021
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                   

              Pochopil jsi to správně bi-cyklisto.
              Ať se daří.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.02.2021
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              •      

                Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                Datum: 03.03.2021
                Autor: Bobbob
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Asi(pokud je vůj příspěvek vyloženě provokace) ze sebe udělám troubu. Ale vem to z pohledu onoho muže. Sedělo tam sedm mladých, kouřících a popíjejících pivo-takže v úzkém kontaktu a bez roušek. Pokud by jediný z nich byl nakažený, mohli se nakazit i ostatní i jestli měl každý své pivo. Oni sami by s největší pravděpodobností přežili, snad bez následků. To ale dnes ještě nikdo neví, jak a za jak dlouho se mohou vyskytnout komplikace. Od nich doma to ale mohli dostat jejich rodiče, případně prarodiče. Ty se už mohou stýkat i s oním mužem a dejme tomu, že přes ně se dostane nákaza i k němu a zemře jeho žena, potomci. V tom případě, pokud by "vytrasováním" tuto skutečnost zjistil, asi by se těžko smiřoval s tím, že tomu mohl zabránit jedním telefonátem. Vím, je to konstrukce, ale možná. Ty ho máš za "Jidáše", a přirovnáváš jej k udavačům za fašismu. Tam ale mohlo udání skončit pro postiženého na popravišti, zde pravděpodobně domluvou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2021
        Autor: drak
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          A kdyby byly v prdeli ryby, tak tu všici vymřem na covida. V tak malý zemi se zná přes někoho každý s každým.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2021
          Autor: bara2
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 05.02.2021
    Autor: radka
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 05.02.2021
      Autor: Radler
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Tak tahle poznámka není na smazání, ta je na eletryckej fotel. :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2021
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Přece jenom jsem to smazal. Doporučuji odejít k Bobbobově konkurenci a tam tlachat jak jim libo:)
          Tady podobné žvásty trpět nechci, naše diskuze by pak byla jako všechny ostatní.
          Moji oponenti se smazávání obávat nemusí, ale musí oponovat věcně a kvalitně, aby diskuze s nimi měla smysl. O nic jiného mi při tom smazávání nejde.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.02.2021
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            Tak já jdu taky, přistih jsem se při tlachání.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.02.2021
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                   

              Taky jsem sem vlítla v podstatě omylem. Naštěstí jsem se nestihla roztlachat a včas poznat, že sem nepatřím.
              nechme pány odhalovat udavače a diverzanty. Asi v tom mají praxi. My si klidně můžeme odžít své obyčejné životy jinde.
              https://www.youtube.com/watch?v=JYzGSDOz_bw&...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 05.02.2021
              Autor: Lanna
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 24.02.2021
            Autor: Bobbob
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 24.02.2021
            Autor: Bobbob
  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

         

    zdravím nakolaky... udavačství není díky Covidu, je to o charakteru člověka.. jak říkám, 30let po revoluci a někteří mají stále bolševické myšlení.. s udavačstvím jsem se letos nesetkal, spíše s nenávistí, lží a pomstychtivostí... Muj příběh: loni v lednu 2020 jsem coby invalidní duchodce pracující jako školník zkolaboval ve škole, byl odvezel na špitálu na pozorování a od te doby zustal ve stavu nemocných. Z nenávisti mi ředitelka školy poslala 2 SMS o tom, že byla u mě kontrola a ja nebyl doma. Poté, ikdyž věděla že pujdu na operaci nohou, budu potřebovat svuj invalidní vozík, neumožnila mi jej si vyzvednout. Až po písené stížnosti na ní, kdy jsem vše mohl dokázat o její lži a pomstě se mi dostalo zadostiučinění. Zustal ve mě jen pocit "beznaděje", že ti "mocní" můžou vše. Tak jako to vidíme kolem sebe v tomto čase. .. No nevím zda je to tema, ktere jste zde očekávali, ale přišlo mi to správné připodobnit "Jidáše" i v jiné podobě... Tak ať to letos všem dobře jezdí... ahoj

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2021
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Stando je mi to líto. Svině jsou všude a když může nebo má tu moc tak ji využije a tady v čechystánu babišstanu to jde jak po másle. A přesto se najde hromada tupých ovcí co maj babiša málem za svatýho. Mám kolem sebe spousty takových co se neumí zorientovat a jen papuškujou toho hoštapléra.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2021
      Autor: pepazdepaa
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

         

    Já bych to neházel na Čechy nebo Moravany, ono je to plus/minus všude stejné.

    Jen u nás je větší než malé množství krasoduchů, kteří si libují v sraní na národní hlavu.
    Nemusíme mít extra vypjatou národní hrdost, ale trocha toho národního sebevědomí, které je v nás systematicky potlačováno, by nezaškodilo.

    Darebáci, udavači, vyžírkové a závistivci, stejně jako lidé, co pomůžou když je třeba, ti jsou všude v našem kulturním okolí.

    Jak to mají Asiati nebo obyvatelé vzdálených zemí netuším, ale na stařičkém kontinentě se to moc neliší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2021
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Ahoj příteli Jindro, vítám Tě tady v tomto tématu.

      Jsi člověk na rozdíl ode mne zcestovalý. Já s Tebou souhlasím. Darebáci, udavači, vyžírkové a závistivci, stejně jako lidé, co pomůžou když je třeba, ti jsou všude v našem kulturním okolí. Ne, nemyslím si, že by takových bylo mezi námi mnoho, jsou však ve svých projevech tak nápadní, vypadají jako kdyby takových bylo mezi námi velké množství.

      Kdysi v roce 1986 jsem viděl dalšího takového. Uvědomělý soudruh prásknul svého nejlepšího kamaráda. Ani tehdejší esenbáci nebývali vždy diskrétní a tak se to na vesnici proláklo. Já jsem toho člověka neznal. Byl mi představen před obchodem způsobem, ukázali na něj prstem. Takový prst na natažené ruce aby mu to neušlo. "Vidíš tamtoho? Prásknul svého nejlepšího kamaráda". On jen uhnul pohledem, ani si nic nešel koupit, sednul do auta a odjel, patrně za nákupem někam, kde ho neznají.

      Jeho děcka ve škole se za něho styděly. Měl postavený nový barák, manželka se s ním časem rozvedla, též jí bylo nepříjemné, že ta ostuda sklouzává taky po ní, ač jí nikdo nic nevyčítal. Po rozvodu kamsi zmizel a další jeho osudy mi nejsou známy.

      Použil jsi Jindro výraz "sraní na národní hlavu". Já bych to tak nenazýval. Použil bych raději výraz "hlavu si posypat popelem". A posypat si hlavu popelem bychom měli občas všichni. Všichni a to všichni včetně mne.

      Tak ahoj Jindro a zachovej mi přízeň a přátelství. Ať se Ti daří osobně i ve kšeftě. Pozdravuj manželku Soňu, přeji dobrého zdraví Vám všem doma.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2021
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 24.02.2021
        Autor: Bobbob
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 05.02.2021
    Autor: AV
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Napsal jsi "Chytrej jak rádio, založením inkvizitor ...
      Skrývám"

      Nálepka bez jakéhokoli zdůvodnění. Z tohoto důvodu jsem Ti Tvůj komentář smazal. Ve své podstatě jde o spam.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.02.2021
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 05.02.2021
        Autor: Lanna
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Cyklopoutníče těmhle je to stejně jedno, je to ztráta času se s nima přít. Nemají zájem o vážnou diskuzi, jen přijdou nadávat, onálepkovat a buď vůbec rád, že ti neplivou na auto,dveře a nekopou hrob. Být agresivní okopírovali od místní ředitelky zeměkoule, co si vypila hlavu a teď má rozum na rozdávání.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.02.2021
        Autor: pepazdepaa
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Však já se s nimi nijak nepřu. Smazávám komentáře, které jsou vyložené spamy, nálepky anebo tak hloupé, že se k tomu nedá napsat nic. Smazávám tady jenom plevel poškozující smysluplnou diskuzi.

          Je to tak jak na zahrádce. Plevely je potřeba pravidelně protrhávat, jinak budeš mít zahrádku plevely zamořenu. Však se koukni na některá konkurenční témata jak to vypadá tam.

          A Tobě Pepo doporučuji v Tvém tématu to samé. Co chceš na příklad dělat s komentářem, který tady napsal Ronda, "smaž mne taky ať to máš při jednom"? Tak mu bylo vyhověno. Podobně hloupé příspěvky se v zájmu zkvalitňování diskuze smazávat prostě musí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.02.2021
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 06.02.2021
            Autor: ronda
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            Při vší úctě k místním diškutérům docházím k závěru, že i děti se k sobě chovají uctivěji. Možná jsem na to jen moc starej a hloupej.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.02.2021
            Autor: pepazdepaa
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                   

              Nákoláci jsou rozhádáni a navíc mezi sebou trpí špatné lidi, kteří hádky podporují. Deprese z krize tomu jenom pomáhají. Tak je vlastně dobře, že se nákolácké pelotony rozdělily a každý jedeme svými směry.

              Tvůj názor Pepo je pravdivý, já to taky tak vidím. Dá se s tím dělat jedině to co už děláme. Mít každý svá témata a tam plevelné komentáře protrhávat, stejně jak na zahradě když chceme aby naše zahrada aspoň trochu vypadala a přinášela užitek místo sklizně plevelných bršlic a kopřiv.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.02.2021
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
              • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                     

                Nejsou rozhádaní, oni se jen rádi hašteří, jako děti.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.02.2021
                Autor: pepazdepaa
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                     

                A znas nejake nakolaka,ze nas rovnou kategorizujes a vis,ze se neustale hadame.nastedti spulu dokazdme jezdit na kole a nekdy i 4 dny.tak si myslim,ze to s nami nakolaky neni az tak špatne.
                Pocitam se smazanim

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.02.2021
                Autor: HMS
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                       

                  Co pořád máš s tím smazáváním? To dělám jenom těm, kteří smysluplně diskutovat neumí anebo nechtějí a to není Tvůj případ, aspoň tento komentář. Smazávat Tě nemám důvod. Smazávám jen vyložené vmetky, provokace, spamy a nálepky. Někteří tady opravdu diskutovat neumí, nechtějí a pouze se hašteří. Já sám musím sebekriticky uznat, že jsem se do toho hašteření někdy nechal zatáhnout taky. Posypávám svoji hlavu popelem:)

                  S žádným nakolákem jsem se nesetkal osobně. Bobboba jsem jednou, možná dvakrát viděl, ale kde a kdy jsme se spolu potkali vím jen já. Jel jsem autem, Bobbob z druhé strany na svém vozíčku, na hlavě měl ten svůj krásný kovbojský klobouk, co se mi tak moc líbil. Před tím na cyklostezce jsem si všiml cyklisty na takovém kole s bzučivým elektromotorem, tak si myslím že to byl Bobbob. Tenkrát těch bzučivých středových motorů ještě tak moc nebylo a proto jsem si to jeho kolo všiml.
                  Jiné nakoláky jsem měl na telefonu, když mi dali přes psaníčko svůj mobil, no tak jsem jim zavolal. Kdyby nechtěli abych volal, proč by mi dávali svůj mobil, že jo?

                  Nikdy jsem na žádném srazu nakoláků ani na společné vyjížďce nebyl. Věřím že v reálu jsou jinačí. Fyzická námaha na čerstvém vzduchu kladně ovlivňuje náladu. Seděním u počítače dostávají depky a sklouzávají k hašteření. Nakolák na kole, ač fyzicky tentýž člověk v různých situacích bývá jiný.

                  Já osobně hašteření a hádky nemám rád. Jednou věcí se můžeme pochlubit. S manželkou jsme už spolu desítky let. Nehašteříme se a nepohádali jsme se za tu dobu ani jednou. Je to tak, věřte nebo nevěřte.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.02.2021
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                  •      

                    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                    Datum: 03.03.2021
                    Autor: Bobbob
                • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                       

                  Je to tak, jak říkáš, nicméně i v minulosti tady bylo pár těch, co se vyjadřovali tak nějak mimo pravidla (Vlad, Hekynnen,...) a dokázali jsme si s nimi poradit - Václav jim sem zakázal přístup.
                  Nevím, jak moc sem Václav chodí a tyhle debaty sleduje, ale podle mýho je tady zcela určitě několik takových, se kterými by bylo dobrý taky "vyrazit dveře".

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.02.2021
                  Autor: Airline
                  Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                         

                    No já bych k tomu jen dodal, že vyrazit dveře měl především s radkou. Tuším, že můj názor nebude vetován a podpořen, takže buďte v klidu bratři v triku.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 08.02.2021
                    Autor: pepazdepaa
                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                           

                      Ahoj Pepozdepa.
                      Z důvodu že je předešlé téma zaplněno, nelze vkládat další komentáře, tak využívám toto téma.

                      Problém pořád přetrvává, pořád mi to píše "Nejsem přihlášený nebo si adresát nepřeje dostávat zprávy."

                      Tvoje psaníčka se mi ale zobrazují. Tak mi napiš do psaníčka nějaký náhradní kontakt na Tebe. Mail adresu anebo telefon. To se mi v PM zobrazí. Já Ti pak dám alternativní kontakt na sebe. Odeslat Ti psaníčko mi prostě nejde. Sem do diskuze samozřejmě nic takového nepiš. Někteří by to mohli zneužívat a potom Tě obtěžovat spamy v mailech anebo otravnými telefonáty.

                      Zdravím příteli.
                      Cyklopoutník.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 10.03.2021
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 24.02.2021
        Autor: Bobbob
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 05.02.2021
    Autor: ronda
  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

         

    Svým "nepráskačstvím" kryješ pachatele a zločince, škůdce. Žalobníčkuješ - jsi lepší? Nikoli, navíc ti chybí křesťanská pokora.
    Příběh "Udal kamaráda" je opsán ze Strážné věže

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2021
    Autor: AV
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Ač nejsem jehovista Strážnou věž znám. Je to takový jehovistický časopis, vyskytují se po různých čekárnách v nemocnicích, na nádražích a podobně, spolu s dalším časopisem "Probuďte se". Z dlouhé chvíle si něco z toho občas přečtu. Taková jejich agitka. 98% pravdy, 2% propagandy. To jen tak na okraj o tom že o Strážné věži vím.

      Ten příběh o práskači, který napráskal svého kamaráda, jak jsem napsal v komentáři Jindrovi žel Bohu ze Strážné věže nemám. Osobně jsem se s tím setkal a napsal jsem o tom tady. Nevím ani o co šlo. Toho práskače jsem viděl prvně a já neměl momentálně čas na klepaření před obchodem. Jelikož jsem v té vesnici pracoval, začal jsem si toho člověka víc všímat. Nepromluvil jsem s ním nikdy, ale občas leccos slyšel dál. Jeho paní jsme normálně zdravili když jsme ji potkali jak šla sama, když ovšem šla někam s ním, tak to bylo bez pozdravu, aby si to nevykládal že zdravíme taky jeho. Podle mého názoru to bylo horší než ta deka, ale jeho náhled na to neznám, když jsem s ním nepromluvil nikdy.

      Tak tolik k tomu, jestli to mám anebo nemám ze Strážné věže. Ani nevím, že to tam vůbec někdy psali. Pokud máš vážený AV odkaz, udělej výjimku a dej ho tady. Víš, co já mám zkušenosti, tak příběhy lidí bývají podobny jak vejce vejci a tak je dost možné, že se něco podobného stalo taky někde jinde.

      Pětkrát zvažte než někoho napráskáte a víc k tomu není co.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.02.2021
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 24.02.2021
        Autor: Bobbob
  • Respirátory, nanoroušky nebo dvě a více vrstev roušek.

         

    Nepředbíhejme událostem jak to bude po pondělku.
    V neděli si udělám výlet do nějakého supermarketu, tam nakoupím zásoby, abych se tomu novému bláznění vyhnul. Budu pozorovat situaci, jaká bude realita. Nic jiného se momentálně dělat nedá. Diskutovat o tom teď je zbytečná ztráta času, když nevíme co bude.

    Osobně si myslím, že se schyluje k nějaké té mimoparlamentní aktivitě. Lidi už toho mají dost a dávají to neustále více znát.

    Teď je únor. Venku zima, na mimoparlamentní aktivity nepříznivé počasí. Za šest týdnů budou velikonoce, začátek jara a jaro je na mimoparlamentní aktivity lepší.

    Jsou tu o tom diskuze jinde a proto se více k tomu nešířím. Ztráta času v momentální situaci.

    Místo diskutování jsem si na youtube pustil film Temno. Měli by to vidět všichni naši věrchuškoví politici. Pěkný film do naší doby. Film o tom, že se žádný režim policejním špiclováním a terorem na věčné časy udržet nedá. Poznal to i slavný Páter Koniáš, tehdejší elita dobového špiclování, proti němu jsou dnešní Hamáček s Blatným a policejním prezidentem hadra. Po takovém touží Babiš, jenže ani on to dokonale nezvládal, byť míval střídavé úspěchy.
    Nicméně dostal občas dost brutální a bolestivou nakládačku, národ stejně neumlčel.

    Pokud vás neodradí dvouhodinová minutáž, zde je odkaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=vLLaAMynStU

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2021
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Před barákem ministra Hamáčka truhla, v ní chcíplý pes a vedle m

         

    První vlaštovka. Pěkná mimoparlamentní aktivita. Ministr Hamáček má před svým barákem mrazák na mrtvoly, z truhly nevábně touchne chcíplý pes.

    Demonstrace po náměstích politikům nevadí, ale před barákem, kde to budou čichat taky citlivé nosánky paniček politiků, to je jiná. Musí nosit svými manželi tak opěvované respirátory, rouška na to nestačí. A ne jenom na půl žerdi ale pěkně poctivě respirátor vyšší třídy, který by takový smrad zvládl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.02.2021
    Autor: Otakar
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Před barákem ministra Hamáčka truhla, v ní chcíplý pes a ved

           

      A co změníme? Stejně nakonec jako poslušné ovce vyrazíme v úterý s respirátory a dvěma rouškami.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2021
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Před barákem ministra Hamáčka truhla, v ní chcíplý pes a ved

             

        Naše chyba.
        Ale před svým barákem dostal pan ministr názornou ukázku, že úplně všichni už tak poslušnými ovcemi nejsou.
        První vlaštovka nedělá jaro ale bývá poslem jara. A když si představím jak paní Hamáčková musí nosit u svého baráku kvalitní respirátor, nemohu zapřít škodolibou radost. Příště může čichat kejdu nebo sračky ze septiku anebo se odstěhovat k mamince, popřípadě k amantovi:))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.02.2021
        Autor: Otakar
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 20.02.2021
    Autor: miro5
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Tvůj komentář byl tlach do prázdna a proto je smazaný.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.02.2021
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 20.02.2021
        Autor: miro5
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Zklamal jsi mne, pořád se ti nedaří.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.02.2021
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 20.02.2021
            Autor: miro5
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 20.02.2021
            Autor: miro5
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 20.02.2021
            Autor: miro5
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Ještě něco miro5. Chtěl jsi po mně přednášku o závisti aniž by jsi sám k závisti něco napsal. Proto je tvůj komentář v popelnici.

        Zkus to znovu. Poslední komentář se ti nepodařil. Nedej se tím odradit. Tak nám napiš na tohle téma. Dám ti prostor. Když to bude mít hlavu a patu a bude k čemu diskutovat, uvítám to. Takhle ale jak jsi napsal předešle, to se na mne nemůžeš zlobit, že jsem ti to šoupnul tam kam to patří, ale věřím že se kvalitnímu a smysluplnému diskutování za nějaký čas naučíš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.02.2021
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 20.02.2021
          Autor: miro5
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          ..s mazalem není o čem diskutovat!!!!!!!!!!!!!!!!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.02.2021
          Autor: miro5
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            Pokud se ti tady nelíbí, přesuň se do některého ze stovek jiných tématů. kde tě smazávat nebudou. Nikdo tě nenutí tady nic číst ani k ničemu diskutovat. Dal jsem ti šanci se smysluplně diskutovat naučit, ale pokud nechceš anebo fakt nejsi schopen, nedá se s tebou nic jiného dělat než tě pořád smazávat. Názor stejný jak já mít nemusíš, to jsem po nikom nechtěl ale svůj názor se musíš učit kultivovaně vyjádřit, jinak tě musím smazávat ať nevzniká dojem, že tady trpím primitivní pitomce.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.02.2021
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 24.02.2021
              Autor: Bobbob
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 24.02.2021
              Autor: Bobbob
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 24.02.2021
        Autor: Bobbob
  • Měl jsem covid.

         

    Ahoj po delší době. Nevyskytoval jsem se tady. Měl jsem od léta zdravotní problémy. Zkoušel jsem je rozjezdit na kole ale ukázalo se, že je to víc ke škodě než užitku a tak jsem jezdit na kole přestal. Výsledkem bylo tloustnutí. Ještě k tomu jsem chytil covid. Tak vám mohu napsat jak ten covid vypadá.

    Snažil jsem se posilovat imunitu. Zelenina, ovoce, potravinové doplňky z lékárny ale co naplat. Někde jsem se nachladil a imunita byla v háji. Já jsem ten covid chytil. Léky na to nejsou, tak jsem k doktorovi ani nešel. Poslal by mne do nemocnice, z toho jsem měl panickou hrůzu, že tam chytnu ještě cosi a zpátky se už nevrátím.

    Máme u nás pokoj navíc, užíváme jako pokoj pro hosty nebo občas trucovnu když chceme být já nebo manželka sami. Stal jsem se tedy doma hostem a pokoj pro hosty jsem obsadil. Přídavný teplomet na elektriku a vařič abych si mohl něco ohřát a nevyskytoval se v kuchyni. Dokonce i chemický záchod jsem si nechal pořídit abych se co nejméně vyskytoval na záchodě. Koupelnu manželka po mém okoupání pečlivě vydezinfikovala ale po pravdě, když máte covid, tak se vám moc koupat nechce. Jsme cikáni, ale máme doma pořádek. Lidi myslí, že cikáni jsou nepořádní, děti mají okousané palečky od myší. U nás to tak nebylo. Žádné naše dítě nemělo okousané palečky, ale vím že někteří z nás jsou s pořádkem na štíru, však vy bílí taky nejste vždy vzorem čistoty a pořádku.

    Tak jsem se léčil, první týden mi bylo šoufl. Honily se mi myšlenky, jestli to má smysl se tak trápit, když tu stejně dlouho nebudu. My cikáni se nedožíváme běžně vysokého věku, máme to nějak v genech, že tu dlouho už nebudu. Bylo mi to tak nějak jedno, jestli zemřu nebo ne. Další týden byl už lepší. Dostal jsem chuť na citróny. Jsou kyselé, ale já jich snědl snad kilo. K tomu ovocné šťávy, maso a tak dál. Za měsíc jsem začal běžně fungovat. Následek? Pobolívají mne občas žebra a záda, ale snad se to upraví. Na tu smrt si ještě počkám, šla kolem mne a byla blízko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.02.2021
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Václav Klaus dostal covid chřipku.

         

    Na chřipce Václava Klause by nebylo nic divného. Ta chřipka si nevybírá, jednou ji dostane rouškař a jindy ji má popírač. Chřipka Václava Klause je yyjímečná tím, že ji dostal nejznámější český popírač. Kdyby ji dostal rouškař, obešla by se bez mediálního zájmu.

    Hnusná je na celé věci ta radost rouškařů, vyznavačů slintáku. Kdyby to nebylo proti jejich přesvědčení, šli by slavit na náměstí se šampáněm v ruce. Takle se omezují na internet, kde blijí svoje sračky v komentářích o tom jak našeho kikinu dostihla karma. Šampaňským si tak mohou polít obrazovku a poprskat klávesnici. Popírači tak zlomyslní nebývají.

    Václav Klaus se přesunul do domácího léčení, já mu přeji vyléčení bez následků.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2021
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

           

      Teď si ale představ ty reakce,pokud se z toho uzdraví a za 14 dní ho odchytí nějaký redaktor. Vidíte přátelé? Neříkal jsem vám to? O nic prostě nešlo,chřipečka. Až by se takový rozhovor objevil v televizi,asi by zapůsobil jako bomba na celý národ. To by vláda měla velký problém. Je hnusné,co teď napíši,ale vláda potřebuje,aby to dopadlo špatně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2021
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

             

        Vidíte? my jsme to říkali! Ten pán nebyl poslušný a neřídil se našimi omezeními a nařízeními,která jsme pro vaše blaho několikrát denně upravovali a měnili,a teď to s ním špatně dopadlo! Tak si hezky vezměte příklad a buďte poslušné ovečky,nebo skončíte jako on! To je výsledek,který vláda potřebuje. Jakmile to dopadne jinak,bude s vládou zle,protože Klaus umí všem reportérům prodat informaci,že měl opět,ostatně jako vždy,pravdu...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.02.2021
        Autor: DAVID7001
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

               

          To byl důvod proč šel do domácího léčení a proč utekl z luxusního špitálu. Mafiáni kolem covidu jsou schopni všeho a mohli by se postarat aby se z nemocnice už nevrátil, to by se jim tak hodilo. Klaus je všelijaký, ale rozhodně není hloupý. Ve špitále byl na vyšetření aby nikdo nemohl zpochybňovat že měl covid a pak fofrem mazat domů.

          Covidovou chřipku měl už kdekdo a to včetně mne. I ten Aleš Sotola ze Sudet ji měl, jak to popsal kousek výš. A dostal se z toho pěkně. V jiném tématu se teď stará jestli si má koupit nové kolo nebo jezdit na starém. Měl by jiné starosti, kdyby covidová chřipka byla taková hrůza, jak nás straší v médiích.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.02.2021
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

                 

            Věděl dobře,co dělá.Kdyby šel do nemocnice,mohla by proti němu vláda použít,že měl nějakou nadstandardní péči. Takhle to použít nemůže.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.02.2021
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

                   

              Není nad to mít v otázce covidu jasno. Hned se mi bude líp usínat.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.02.2021
              Autor: abernathy
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

                     

                Tak to jsi asi jediný v ČR,kdo má v otázce covidu jasno. Babiš vymýšlí další plány.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.02.2021
                Autor: DAVID7001
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

                       

                  Něco lepšího Davide, něco lepšího. :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.02.2021
                  Autor: abernathy
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

                 

            Prihlas se jako dobrobovolnik na covidovou jednotku.treba jen vytirat podlahu a v mezičase machani hadru se muzes koukat co se deje na luzkach.a klidne me smazni.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.02.2021
            Autor: HMS
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Václav Klaus dostal covid chřipku.

                   

              Nemám takovou potřebu.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.02.2021
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 24.02.2021
      Autor: Bobbob
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 24.02.2021
    Autor: Bobbob
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Nezlobte se na mne pane Bobbob ale kdybyste se takhle choval v mnou založeném tématu, smazával bych vás taky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2021
      Autor: Otakar
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

         

    Hezké, kliknu na téma, že 9 nových příspěvků... no a všechno už je smazáno... :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2021
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

           

      Všechny příspěvky byly stejné. "Smaž sebe jsi sprostý a urážiš lidi. Čest soudruhu předsedo." Vysvětlení čím uráží, na koho sprostý není. Jestli jste smazané nečetl, tak jste o nic nepřišel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2021
      Autor: Otakar
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Pokud umíš číst tak to zcela jistě najdeš.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2021
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Neumíte se srozumitelně vyjadřovat a píšete pořád ty samé obtěžující komentáře. Měla by vás řešit redakce a zamezit vám přístup komplet z důvodu spamování diskuzí.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.02.2021
          Autor: Otakar
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            Kdo chce najde a přečte, kdo nechce dělá jen rektálního alpinistu předsedovi.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.02.2021
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                   

              Tak vidíte Bobbobe, urážíte lidi a jste sprostý taky vy.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.02.2021
              Autor: Otakar
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                     

                A které slovo je sprosté? A kde je ta urážka?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 25.02.2021
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                       

                  Nemáte slušné vychování když vám to samotnému nedochází. Výraz "rektální alpinista" je urážka.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 25.02.2021
                  Autor: Otakar
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                         

                    Samozřejmě, měl použít výraz speleoalpinista. :-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 25.02.2021
                    Autor: abernathy
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                         

                    Mluvci zakladatele tematu

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 26.02.2021
                    Autor: HMS
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

             

        Vysvětlení je, jen nesmí být jeden líný ho najít. Cituji: " Názor stejný jak já mít nemusíš, to jsem po nikom nechtěl ale svůj názor se musíš učit kultivovaně vyjádřit, jinak tě musím smazávat ať nevzniká dojem, že tady trpím primitivní pitomce." Konec citátu.
        To je krásná ukázka "kultivovaného textu" kterým zakladatel z mého pohledu sprostě uráží všechny ty, které v některém příspěvku smazal.
        Vy jste v jednom svém záštiplném příspěvku, použil sprosté slovo a smazán nejste. V této "diskusi", je dvojí metr, a proto ji stále shledávám nekorektní.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2021
        Autor: drak
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

               

          Nějak mi to připomnělo hlášku jednoho bývalého kolegy, který svůj monolog zakončil větou:

          "A jestli se urazíš, tak jsi vůl!"

          To potom může být dilema, zda se urazit. ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.02.2021
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Volné téma a to nejen k covidu, ale taky k nám všem tady.

                 

            píšu ti bludišťáka za první smysluplný koment tady :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.02.2021
            Autor: Sodoma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Smazávání zdejších komentářů.

         

    Zase toho tady tolik nesmazávám. Smazávám jen vyložené spamování a provokace, které k diskuzi vůbec ničím nepřispěly. Zpravidla (ne vždycky) smazaný komentář překopíruji do odpovědi a zdůvodním smazání. Nedělám to úplně vždycky, protože se vyjadřovat k některým komentářům nemá smysl.

    Co se týče Bobboba, je vůči mně takový fanatický nenávistník. V tématech, které tady on zakládá mne smazuje automaticky. Já ho tady nechávám, protože znám jeho zdravotní situaci. Musí však jeho komentář mít hlavu a patu. Tady má smazaných přibližně osm komentářů, nebudu to počítat. Všechny byly naprosto totožné, smazal jsem je a ponechal v diskuzi jenom jeden úplně stejný jako byly ty smazané. Díky tomu máte možnost se vyjadřovat k jeho tlachům.

    Zvažoval jsem též možnost požádat redakci aby Bobboba zablokovala úplně pro soustavné porušování pravidel diskuze (spamování). Neučinil jsem tak, protože vím jak je na zdejších diskuzích závislý a kdyby byl zablokován, přišel by snad o jedinou radost, která mu na tomto světě zůstala a to i když mne Boban tak nenávidí Bobanovi udělat nechci.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2021
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Smazávání zdejších komentářů.

           

      Koukám, jak ti to tu žije. Řešíte jen mazání.
      Nakonec taky téma. Takové mazané :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2021
      Autor: ronda
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Smazávání zdejších komentářů.

             

        Já to jako chybu nevidím. Když někomu něco smažu, považuji za slušné zdůvodnit proč a vysvětlit z jakých důvodů smazávám. Lidi k tomu reagují, covid přináší další nová témata, například současný zdravotní stav Václava Klause. Taky si tu vyměňujeme názory a musím téměř všechny až na vyjímky pochválit, že slušně a kultivovaně. Ty kteří slušní a kultivovaní být nechtějí anebo to nedokáží smazávám, ale velkou radost mi to nedělá.

        Postěžovat si mohu jen na to, že smazávat musím jednotlivě. Uvítal bych možnost stále stejné opakující se komentáře zablokovat abych nemusel smazávat jednotlivě anebo některým obtěžujícím diskutérům zamezit do svého tématu přístup ať jdou otravovat někam jinam aby se to tady nečervenalo smazanými komentáři, ale to bych si už moc vymýšlel.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2021
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 03.03.2021
          Autor: Bobbob
  • Omezené cestování mimo okres.

         

    Mne jako zajímají jen tyto dva odstavce z Idnesu.
    V případě cest mimo okres budou muset lidé kvůli případným policejním kontrolám psát písemné čestné prohlášení. „Občan před tím, než opustí svoje bydliště, tak na kus papíru, napíše zjednodušenou formu čestného prohlášení, kdy byt opouští a kam jede, respektive kterou výjimkou využívá, a v případě kontroly to předloží policii,“ uvedl Hamáček s tím, že se vláda rozhodla přiklonit k modelu, který funguje ve Francii.

    Cesta mimo okres bude možná kvůli zaměstnání, kvůli péči o blízkou osobu, k lékaři nebo na úřad.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna...


    Takže před cestou vyplnit nějaké čestné prohlášení. "Čestně prohlašuji na psí uši, kočičí pracky a Hamáčkovy fakany, že jedu, pracovat, starat se o neduživou tetičku na úřad anebo k doktorovi. Vyberte si to co komu vyhovuje, máte více možností. Nezavazuje vás nic k tomu abyste tam dojeli. Práci vám potvrdí každý vám známý podnikatel. Případně můžete říct že jste to do práce nestihl. Neduživá tetička už spala a já jsem se k ní nedozvonil. Lékař už měl ordinaci zavřenu, úředník na ouřadě protože taky chytil ten virus, mají podstav a zbývající úředníci sedí někde u kafíčka. No tak musím zítra vážit cestu znovu a pokud mne v sousedním okrese uvidíte, už mám čestné prohlášení od včerejška.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2021
    Autor: Otakar
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Omezené cestování mimo okres.

           

      Pro admina vlákna: Není to hodno smazání? Mně se to jeví jako urážlivé, neřku-li dehonestující. "Čestně prohlašuji na psí uši, kočičí pracky a Hamáčkovy fakany..." :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2021
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Omezené cestování mimo okres.

           

      Potřebovali bychom tu bájnou zemi krále Miroslava. Abychom si mohli jako ten švec zaskočit přes hranici sundat respirátor,zatančit a zazpívat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2021
      Autor: DAVID7001
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Omezené cestování mimo okres.

             

        Kolega najaře na kole nechtě přejel SK hranici.
        (značka v daných místech vede sem a tam přez čáru)
        Tak kilák za čárou se z lesa vylupl slovenský voják se sapíkem, v "hejkalovi" a řekl "som ťa akože nevidel, padaj naspäť, nabudúce pojdeš do karantény"
        Ona ta návštěva země krále Miroslava by se nám mohla prodražit...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2021
        Autor: cibi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Omezené cestování mimo okres.

               

          Já měl na mysli nějakou bájnější zemi. Teď jsem se vrátil z procházky,ulice krajského města vymetené. Zajímavé bylo sledovat ty zoufalce,kteří zrovna vypadli z obchodu,autobusu,nebo tramvaje,jak si strhávají respirátory a lapají po dechu. Také si neumím představit,jak vydržet v respirátoru déle. Sanitek jsem viděl několik. Docela bych věřil tomu,že od pondělka začnou přibývat lidé,kteří na ulici omdlí,nebo dostanou infarkt. A ani se mi nelíbí ta představa,jak dojdu k obchodu,sundám roušku,nasadím respirátor,vylezu z obchodu sundám respirátor,nasadím roušku,dojdu na zastávku,sundám roušku,nasadím...atd. Katastr našeho města jsem si na Mapy.cz už prohlížel,jsou tam i lesy,takže zatím je kam vypadnout,alespoň do té doby,než vláda na dalším mimořádném zasedání schválí,že se nesmí za značku obec.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.02.2021
          Autor: DAVID7001
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Omezené cestování mimo okres.

                 

            Teď jsem se díval na facebook a objevil jsem tam jeden vtip. Znovu jsem se podíval na katastrální mapu Plzně a je to opravdu tak. Máme tady OD Globus,ovšem hranice katastru Plzeň leží na silnici před ním. Globus se nachází v okresu Plzeň-sever. Takže to bude ještě legrace...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.02.2021
            Autor: DAVID7001
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Omezené cestování mimo okres.

                   

              Tak už máme od Hamáčka výjimku a do Globusu můžeme! Tak tomu říkám operativní přístup. Nejhorší je na tom to,že až se ten systém omezení pohybu rozběhne,tak než ty tři týdny uplynou,tak budou,jako ostatně u všech vládních omezení ohledně koronaviru, těch výjimek a úprav stovky. Lidé budou zase naštvaní,co to ta vláda vymyslela,když to několikrát denně upravuje.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.03.2021
              Autor: DAVID7001
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Omezené cestování mimo okres.

                     

                Katastrofální je, že stát řídí lidi, kteří nemají základní znalosti o tom, jak je to orgnizované, jak to kde funguje, jak je to vzájemně provázané... prostě o věci, kterou chcou řídit a o ní rozhodovat, nevědí lautr vůbec nic. A myslet si, že se to "doučí za pochodu" v předdůchodovém věku, je tristí. Na takovéto funkce je potřeba se připravovt od mládí, sbírat zkušenosti, studovat to, zajímat se o to atd.
                Ale pořád se najdou šílenci, kteří jim to žerou aji s navijákem a jsou ochotní jejich neznalosti omlouvat a dokonce je za to "studium na univerzitě třetího věku" velmi dobře platit.
                A totéž platí pro epidemiology, kteří dostudovávají obecé chování a šíření virů kapénkovou nákazou po padesátce.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.03.2021
                Autor: bara2
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Omezené cestování mimo okres.

                       

                  A jak by sis představovala politika,který všechno zná,všechno ví a všemu rozumí? Takoví tvorové přece na světě nejsou. Člověk se učí celý život. Jde spíše o to,jak rychle tu nově naučenou věc dokáže využít v praxi. Já teď spíše přemýšlím nad tím,jak to s tím volným pohybem tedy myslí,protože už jsem četl myšlenku,že pěšky se mohu pohybovat v rámci okresu bez problémů,ale při sportu,to znamená i na kole,pouze v zastavěném území,čili nesmím vyjet do lesa,který pod okres spadá. Takže bych rád věděl,jak to skutečně je...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 01.03.2021
                  Autor: DAVID7001
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Omezené cestování mimo okres.

                         

                    Ti nevím, ale v civilizovaých zemích jsou partaje, které si zároveň vychovávají odborníky. V době, kdy jsou u moci, tyto použijí jako vládní úředníky, v době opozice je mají jako "stínovou vládu". Vláda nejsou politici, to jsou úředníci, kteří mají za povinnost být ve svém oboru vzdělaní, znalí a kvalifikovaně se starat o svěřený resort. Mohou mít nějaké smýšlení a podle toho pracovat pro tu nebo jinou stranu, ale nejedná se o volené funkce. Měli by držet kurz strany, která vyhrála volby, ale odborně jsou v podstatě pořád stejní.
                    Užs někdy slyšel, že by třeba v UK dělal ministra obrany zpěvák? Nebo koloťuk premiéra? Aspoň si všimni, jaké vzdělání a průpravu mají vládní úřednici v civilizovaných zemích.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 01.03.2021
                    Autor: bara2
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: Omezené cestování mimo okres.

                           

                      Nikdo ale nemá vzdělání "politik". Jen to mohou být lidé s menším,nebo větším rozhledem a vědomím,že všechno souvisí se vším. Co na jednu stranu dám,to z druhé strany vezmu. Tomu by měla odpovídat všechna jejich rozhodnutí.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 01.03.2021
                      Autor: DAVID7001
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Omezené cestování mimo okres.

                         

                    A teď si vem, že nám tady kandidují strany s téměř nulovou délkou existence. Jakými asi oplývají odborníky? Vždyť to jsou dobrodruzi, kteří akorát hledají, jak lehce přijít k penězům.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 01.03.2021
                    Autor: bara2
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Omezené cestování mimo okres.

                           

                      Tak bohužel v Česku si můžeš vybrat akorát mezi stranami, které se už zdiskreditovaly a těmi, co ještě nedostaly příležitost. :-(

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 01.03.2021
                      Autor: Jrr
                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Omezené cestování mimo okres.

             

        Třeba tuhle? :-))
        https://www.youtube.com/watch?v=xyv-R4VhkKc

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2021
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Pro začátek vyřešeno.

         

    S kamarády a přáteli jsme se sešli, udělali menší poradu k nastávající situaci.

    Kdo má ič, ten může jezdit prakticky kamkoli. Stačí obyčejná objednávka. Lehce z toho udělá pracovní cestu. Jakákoli objednávka. Odpověď "abychom mohli kvalitně vyřídit Vaši objednávku, musíme projednat podrobnosti v místě zadání, Potvrďte prosím Váš souhlas s naší návštěvou v místě Vaší firmy (provozovny ap.) Náklady na projednání jsou pro Vaši firmu bezplatné a nezavazují Vás k dokončení Vaší objednávky". Takový souhlas vám potvrdí všude, protože v současné době každý manažer ví o co jde. Výměnou lze onoho manažera, případně jím pověřeného pracovníka pozvat k nám.

    Takže pro podnikatele vyřešeno. Ještě otázka těch kteří nejsou podnikatelé (nevlastní živnostenský list). Těm lze pomoct například smlouvou o dílo, dohodou o činnosti a podobně. " Pověřuji Františka Vopršálka, aby vykonával ostrahu v naší firmě, ostrahu polností, lesů a nemovitostí ap platové podmínky dle množství a kvality odvedené práce."
    Vykonávat tuto činnost nemusí. Nevykonal činnost, nedostal plat. Anebo činnost vykonával hodinu, tak má stovku. Jde přece o kamaráda, později to propijeme. Výhoda? Po lesích a polích se může courat kdykoli kolik libo bez omezení katastrálním územím, protože tam pracuje. Pro zvědavého fízla potřebuje občanku spolu s oštemplovanou bumážkou, pro jistotu k tomu náležitě vyplněné čestné prohlášení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2021
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Pro začátek vyřešeno.

           

      https://www.youtube.com/watch?t=62&v...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2021
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Pro začátek vyřešeno.

             

        Musím tě pochválit Rondo. Trefný odkaz a nadčasový. Povedl se. :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2021
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Pro začátek vyřešeno.

           

      Další zavádějící pojem z fízlovského webu je "trvalé bydliště". Oni uvádějí jen "bydliště".

      Co ten pojem znamená. Máte to uvedeno v občanském průkazu jako "trvalý pobyt". Správné je tedy uvádět "Trvalý pobyt" a nikoli "bydliště.

      Vaše trvalé bydliště se nemusí shodovat se skutečným bydlištěm. Řada lidí má jako trvalý pobyt uvedenu adresu obecního úřadu. Například "Trvalý pobyt Obecní úřad Horní Dolní č.p. 1"

      Zdaleka to neznamená, že tam onen člověk skutečně bydlí. Skutečné bydliště může mít pod mostem, v parku pod krabicí od ledničky s mrazákem, někde ve starém opuštěném kontejneru ale taky u kamaráda, u milenky, u maminky, u tatínka, v prostorách squotu Klinika, v nájmu nebo podnájmu, no prostě kdekoli a může mít těch skutečných pobytů (bydlišť) několik, jen fízlové na svém webu píší že to není pravda. Potom věřte v něčem fízlovi....

      Prostě dnes mám skutečné bydliště u maminky, příští týden u milenky, pak se vrátím k manželce, potom bydlím pod mostem protože manželka mne kvůli té milence vyhodila, skutečný pobyt mám o5 jiný, další pobyt v zaměstnavatelově kotelně, takový je už život covid necovid a nikdo s tím nic nenadělá, ba ani ten tumpachový fízl. Ten vám může akorát tak věnovat žlutočervený leták od policajtského generála, že se máme chovat zodpovědně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2021
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 28.02.2021
      Autor: Bobbob
  • Trocha vědeckého poučení.

         

    V angličtině s českými titulky.
    https://rumble.com/embed/v8jqxv/?pub=4
    Pětiminutové video.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2021
    Autor: Otakar
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Trocha vědeckého poučení.

           

      No, Otíky, kdybys věděl z čeho se dělají vakcíny v Biovetě, tak nejseš naočkovanej na nic. luftu se to nikdy nevyrábělo, ani kdyžs byl malej.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2021
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Trocha vědeckého poučení.

           

      V čem je problém? Že někde na začátku procesu byly lidské buňky? To je toho. Řešil bych, zda vakcína funguje/nefunguje, případně u koho a proti čemu...

      Připadá mi to podobně vtipné jako protestovat proti zkoušení léků na zvířatech a pak řvát, že si nenechám píchnout nevyzkoušené svinstvo... :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2021
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • "Čestné prohlášení"

         

    Podnikatelům snad všechno jasné.
    Osobám nepodnikajícím doporučuji uvádět jako účel cesty "návštěva lékaře"

    Zbytečně to nerozvádět, protože to co tam napíšete mohu fízli rozporovat.

    Takže, účel cesty návštěva lékaře.
    Kdyby se vás fízl ptal, tak na lékařskou pohotovostní službu, EKG kontrola z důvodu arytmie. Kdo ji nemá? Běžná arytmie vám umožňuje řídit motorové vozidlo ale zdravotníci doporučují natočit EKG.

    Nedoporučuji říkat fízlům že máte podezření na infarkt. Vytkli by vám že s infarktem řídíte motorové vozidlo.

    Manželku, milenku, družku, souseda anebo kamaráda můžete s sebou přibrat jako doprovodnou osobu kdyby se vám zdravotní komplikace během cesty zhoršila. Na pohotovost nemusíte dorazit, po vyřízení nákupu, absolvování návštěvy blízké osoby anebo jen tak se můžete kdykoli vrátit s tím že zdravotní problém ustoupil.

    Když se fízl zeptá, no dobrá a co ty lyže v kufru? Tak řekněte, lyže v kufru vozím pořád, nebudu je vyndávat, až tenhle blázinec skončí, tak pojedu někam na lyžovačku. A to je k této věci snad už všechno.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2021
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    • Re: "Čestné prohlášení"

           

      Jako vtip snad dobrý, ale tenhle přístup je spíš současná realita. A podle toho to tady taky vypadá. Já už přestávám oceňovat naši národní schopnost, dělat si ze všeho legraci a vždycky to nějak och.cat tak, aby účet platil někdo jiný. Stejně ho ho zaplatíme vždycky jenom my a nakonec dvakrát.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2021
      Autor: qwewerty
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: "Čestné prohlášení"

             

        Běž do řiti. Já se budu řídit platnými zákony a ne tím co oceňují anebo neoceňují nějací samozvaní řvouni.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2021
        Autor: Otakar
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: "Čestné prohlášení"

               

          To jsi to špatně zavěsil. Vlastně tím dáváš zapravdu kolegovi gwewerty ;-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.03.2021
          Autor: ronda
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: "Čestné prohlášení"

                 

            :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.03.2021
            Autor: qwewerty
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: "Čestné prohlášení"

                 

            Vždyť je to jedno. Teď jsem projel tři okresy a jsem zpátky. Pomahače jsem neviděl ani jednoho a vojáka taky ne. Kdesi jsou zalezlí, Hamáček nás jenom strašil. A jak je to u vás? Víš vůbec anebo neodcházíš od počítače? Tak se neboj. Běž se projet, přestaň se bát, kontrolovat tě nebude nikdo.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.03.2021
            Autor: Otakar
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: "Čestné prohlášení"

                   

              Já se nebojím. Od zítřka do konce týdne budu na cestách.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.03.2021
              Autor: ronda
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: "Čestné prohlášení"

                   

              Asi jak kdy a kde, docela mě překvapili, že hlídali u mostu přes Labe na silničce 3 třídy mezi okresy.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.03.2021
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: "Čestné prohlášení"

                   

              Já se taky nebojím. Jsem každý den v práci, protože zuby bolí pořád stejně (jsem "zubařka").
              Projet se nepůjdu, na kole v zimě nejezdím.
              A promiň, Otakare (myslím ale podle způsobu vyjadřování, že jsi alter ego Cyklopoutníka), do řiti se také nechystám vyrazit, SPROSŤÁKU !

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.03.2021
              Autor: qwewerty
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: "Čestné prohlášení"

                     

                Tak dobrá paní zubařko. Budu Vás víc respektovat, když Vás teď o něco lépe znám.

                Alter Cyklopoutníka nejsem, jen se ztotožňuji s jeho názory, zatím nenapsal nic co bych nebyl ochoten akceptovat, a když se s něčími názory ztotožňujete, pozorně čtete a přemýšlíte o nich, časem mimoděk i přebíráte některé jeho výrazové prostředky.

                Jestli jsem anebo nejsem sprosťák? Sprosťáci jsme oba dva. Já jsem použil sprosté slovo a Vy jste použila slovo och.cat, a to je sprosté slovo taky. Já jsem méně pokrytecký. Já jsem napsal na plnou hubu, Vy dáváte doprostřed takového slova tečku. Asi tušíte, že se mezi Vašimi tak vzdělanými kolegy taková slova nepoužívají a že by na to Vaši vzdělaní kolegové pohlíželi špatně.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.03.2021
                Autor: Otakar
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 02.03.2021
                  Autor: qwewerty
                  • Re: "Čestné prohlášení"

                         

                    No nic qwewerty. Jak na tebe tvoji kolegové pohlížejí je samozřejmě tvoje starost a ne moje, zjevně je ti to fuk. Nebudu se s tebou dohadovat jestli jsem anebo nejsem Cyklopoutník, k ničemu by mi to nebylo. Mohu tě jenom zubařka nezubařka znovu poslat do řiti.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 02.03.2021
                    Autor: Otakar
                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                  • Re: "Čestné prohlášení"

                         

                    Při vší úctě qwewerty. Mám tady nějak nastavena pravidla pro smazávání a tak padni komu padni, komentář vám smazávám. Svůj názor jste projevila, nechávám vám ho tady, ale psát to samé pořád znova tady trpět nebudu. S tím si běžte do jiného tématu, například Covid 58, ale tady takovou formou vedené diskuze trpět nechci a nebudu. Můžete projevit svůj názor který není mimo téma, ale zacyklovávat diskuze mi tady nebudete.

                    A ty Otakare, nenechávej se zatahovat do podobného hašteření, protože tě ač jsi mi jinak názorově sympatický smažu tě taky podle zdejší zásady padni komu padni i když jde o kamaráda.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 02.03.2021
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                    •      

                      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                      Datum: 02.03.2021
                      Autor: ronda
                    • Re: "Čestné prohlášení"

                           

                      Mně je to dost jedno, Cyklopoutníku. Snad na starý kolena taky takhle nezblbnu (nic ve zlém).

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 03.03.2021
                      Autor: qwewerty
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                      • Re: "Čestné prohlášení"

                             

                        OK. Přijdu si k Vám někdy nechat vytrhnout zub.

                        Ale vždyť jste mi vytrhla zdravý zub a ten bolavý mi nechala.
                        Klid, ten vám vytrhnu příště, objednám vás za tři týdny.

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 03.03.2021
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                        • Re: "Čestné prohlášení"

                               

                          Takovýhle balast úplně mimo téma opravdu nesmažeš? Padni komu padni...

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 03.03.2021
                          Autor: ronda
                          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                          • Re: "Čestné prohlášení"

                                 

                            Ale v čem balast mimo téma Rondo? Tady je volné téma a to nejen k covidu. Přešli jsme k diskuzi o zubařích. Nevidím důvod ji smazávat. Mne to baví a jestli tebe ne, tak běž jinam kde by tě to víc bavilo, třeba k Radce diskutovat o mrtvolkách, respirátorech a vakcínkách.

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 03.03.2021
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                        • Re: "Čestné prohlášení"

                               

                          Nechodˇ, Poutníku. Mám plno.

                          A dosti kočkování, jdu pracovat :-)
                          Tímto definitivně končím tuto zbytečnou diskuzi.
                          Howgh (dohovořila jsem)

                          [ Reagovat ] [ Zpět ]
                          Datum: 03.03.2021
                          Autor: qwewerty
                          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                          • Re: "Čestné prohlášení"

                                 

                            Máš plno zubařko ale pracovat začínáš o půl deváté? To se teda moc nepřetrhneš:))

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 03.03.2021
                            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
                            •      

                              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                              Datum: 03.03.2021
                              Autor: Bobbob
                            •      

                              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                              Datum: 03.03.2021
                              Autor: Bobbob
                            •      

                              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                              Datum: 03.03.2021
                              Autor: Bobbob
                          • Re: "Čestné prohlášení"

                                 

                            Ale že ti to trvalo než ti to došlo :-))

                            [ Reagovat ] [ Zpět ]
                            Datum: 03.03.2021
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                            • Re: "Čestné prohlášení"

                                   

                              Ano, když už jednou za tři roky přispěju, tak si prostě umím vybrat, kam příspěvek umístit.
                              Zdravím srdečně, Lelku :-)

                              [ Reagovat ] [ Zpět ]
                              Datum: 03.03.2021
                              Autor: qwewerty
                              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                              • Re: "Čestné prohlášení"

                                     

                                Někdy se to blbě odhaduje, ale když si někdo v diskusi diskutuje sám se sebou a nejvýš si notuje s nějakým jedním dalším a zbytek úspěšně maže, tak je to dost silný signál.
                                Teď je to jedno, beztak nás smaže :-))

                                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                                Datum: 03.03.2021
                                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Čekej zubařko na umístěnku.

                     

                Naše osvícená vláda rozhodla, budeš nasazena ve špitále. Zavřeš ambulanci. Zuby si budeme trhat sami. Zub uvázat na špagát, špagát ke klice a prásknout dveřmi. Jestli je to směšné nebo smutné nevím, žádný názor na to nemám.

                https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jednani...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.03.2021
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 03.03.2021
                  Autor: Bobbob
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 03.03.2021
      Autor: Bobbob
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 03.03.2021
    Autor: Bobbob
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 03.03.2021
    Autor: Bobbob
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 03.03.2021
    Autor: Bobbob
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (17 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024