reklama

Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní vozík za kolo. Se

Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní vozík za kolo. Sedí v něm připásání jako v autě, ale nevím, zda je nutné, aby měli ještě helmu na hlavě. Děkuji za odpovědi. Daniela

[ Zpět ]
Datum: 16.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Daniké ([email protected]))
  • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní

         

    pre istotu by som dal namontovať erbegy :-)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní

           

      treba riešiť problím -i je príves bicykel a osádka cyklisti

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní vozík za kolo

         

    Je to na vás. Když vidím rozšmelcovaný auta, tak co je proti nim "perfektní vozík"?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (aberrnathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní vozík za kolo

           

      Jasně to není bezpečné nic. Ale vozík považuju pořád za bezpečnější než cyklosedačku.

      Já přilby pro holky mám, ale dávám je jen když jedeme na silnici, kde je trošku větší provoz. Když jedeme po stezkách kde nic nejezdí, jedou bez přileb.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2006
      Autor: Šárka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní vozík za kolo

         

    Povinné to není, takže je to čistě na tvé úvaze.
    My jezdíme bez, protože s přilbou by si v těch sedačkách ani nedokázali opřít hlavu. Na kolo (12") ale přilbu bereme.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (TomášT)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní

         

    Starší dceři (3) přilbu dávám, ať jedeme kamkoli, příští rok začne jezdit moje mladší, kdy jí bude rok a na tak malé hlavičky se snad přilby ani nevyrábí.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2006
    Autor: Kukyn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní

           

      Kukyne, mám mrně, kterýmu byl v květnu rok a už má přilbu. Sice to není žádná světová značka, ale službu určitě udělá. Původně stála asi 300 a já jí koupila za 99 kvůli zničené krabici. Holka v ní chodí i doma :o) jak se jí líbí.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2006
      Autor: Šárka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupili jsme letos pro naše dvojčata perfektní

             

        Tak to je dobrá zpráva. Přišlo by mi divné, aby starší holka měla přilbu a mladší ne.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.09.2006
        Autor: Kukyn
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024