reklama

Držák na kolo

Jaký držák na kolo do garáže? Za rámovou trubku, za pedál nebo znáte nějaké závěsné zařízení na kladku ke stropu? Poraďte! A jaké s tím máte zkušenosti...? Předem díky a AHOJ !

[ Zpět ]
Datum: 16.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Venca)
  • Re: Držák na kolo

         

    Sám také tápu, rád bych měl možnost si zavěsit 2-3 kola naplocho na strop v komoře, ideálně třeba přes nějaký kladkový systém. Pokud bys na něco narazil, tak dej určitě vědět. Diky.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    http://www.lifesport.cz/produkt-detail.php?id=840
    ...zkusenost s tim zatim bohuzel nemam.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vera)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    Držák za pedál uspoří více místa než držák za rámovou trubku.
    Mám celkem malou garáž a kola pověšená pod stropem na hácích za horní rámovou trubku. Kolo visí svisle a otevřenýma dveřma z auta můžu do kol (přehazky, pedálů, ...) praštit, což mě vadí zejména s ohledem na to auto. Při zavěšení za pedál visí kolo šikmo a opírá se koly o stěnu, což uspoří alespoň takových 20-30 cm na šířce místnosti. Dřív mě to nenapadlo, teď bych už volil závěs za pedál, i když zase zablácená kola asi dost mažou stěnu.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2006
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Držák na kolo

           

      No mě v servisu říkali, že to ty pedály i ničí, tak nevim..

      [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    Já jsem si vyrobil z trubek pr. 12 mm dvojháky, přivrutoval jsem je na stěnu v předsíni a kola na ně věším za řídítka tak, že se sedly opírají o stěnu. Jinde by to zabralo dost místa, ale mně to vyhovuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    Já používám už léta osvědčený způsob zavěšení za přední kolo. Kolo pak vlastně \\\"stojí\\\" na zdi. Mám takhle vedle sebe pověšena čtyři kola a každý si ho může sám sundat a ostatní mu nevadí. Kola také zabírají nejméně místa. Pokud budeš mít zájem, pošlu fotku a nebo nějaký plánek.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom2 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Držák na kolo

           

      Ahoj, mohla bych poprosit o foto, případně kde je možnos zakoupit držák na kolo? Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ela ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    Elo,Kontakty

    LIFEsport, s.r.o.
    Výhradní zástupce zn. KETTLER a ROYAL GARDEN v České republice

    Centrála
    Husovo náměstí 14
    253 01 Hostivice
    okr. Praha-západ

    Obchod tel: + 420 220 982 503
    fax: + 420 220 982 116
    mobil: + 420 605 226 688
    email: [email protected]
    ICQ: 242-439-960

    Servis
    tel: + 420 465 530 471
    mobil: + 420 604 416 823
    mobil: + 420 603 192 083
    email: [email protected]


    Expedice
    tel: + 420 220 982 503
    fax: + 420 220 982 116
    email: [email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Elik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    Ja mám na stene vo výške asi 1,2 m vedenú trubku (šlo by to aj s uholníkom širokým tak 5 cm) a pri strope mám zase ukotvený hák, ktorý som trocha na konci vypolstroval. Bicykel položím na tú trubku a zaistím hákom. Pedál pri stene je otočený hore. Takto je bicykel šíkmo opretý kolesami o stenu a nezavazia pri pohybe v garáži.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2006
    Autor: Michalič
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Držák na kolo

         

    Jo a jinak mám na chodbě pedalsport na rám....

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024