reklama

Smutná cesta do Prahy

Trvalo mně dlouhých půl roku, než jsem sedl ke kompu a rozhodl se podělit s vámi o moji nejhorší cyklistickou příhodu. A předem varuji! Pokud máte rádi příběhy se šťatným koncem, tak raději nečtěte dál. Tohle opravdu šťastný konec nemá. Ale já se z toho pořád ještě potřebuji vymluvit.
Druhého…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.01.2021
Autor: Stanley58
  • Re: Smutná cesta do Prahy

         

    Pánové, ať se vám letos ten Mírův memoriál zadaří.

    P.S.
    Krásně napsané, je vidět, že jsi to psal srdcem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2021
    Autor: radka
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Smutná cesta do Prahy

         

    Mám rád šťastné konce. Přes Tvé varování, jsem to však přečetl. Je fakt, že v padesátiosmi je to brzo. Nechtěl bych, aby to někdo pochopil jako zlehčování, pro Tebe jistě strašného zážitku, ale po přečtení mě napadlo, že když už by to mělo přijít, tak takhle rychle, při něčem co mám rád, by to bylo nejlepší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2021
    Autor: drak
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Smutná cesta do Prahy

           

      Ano. Přesně takhle nám to řekla sestřička z erzety. Tohle se mu mohlo stát doma u televize, nebo v čekárně u doktora. Tak alespoň se mu to stalo při tom, co měl rád a netrápil se. Ono být několik let ležák a nevědět o sobě- nic moc. Ale mělo to přijít až tak za dvacet let

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2021
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Smutná cesta do Prahy

             

        Když umřít,tak na kole..to říkám z několik let, jen si člověk nemůže vybrat kdy

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2021
        Autor: wíla
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Smutná cesta do Prahy

               

          V 58 letech, kdy tělo ještě slušně funguje, to je příliš brzy.

          Na druhou stranu, když už má člověk umřít, ať to s ním sekne z jedné vody načisto při oblíbené činnosti. (bohužel v příbuzenstvu byly případy, kdy si zubatá musela dát po několika týdnech až měsících trápení opravný pokus)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2021
          Autor: Aviatik
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Smutná cesta do Prahy

                 

            Myslím, že na smrt je vždy příliš brzy.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2021
            Autor: Kolorádo
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Smutná cesta do Prahy

                   

              No, já tady do stovky strašit rozhodně nehodlám.
              Celej svět jde do prdele, lidi nemají na starosti nic jinýho než vymejšlet ty gender a podobný sračky a ještě to nutit všem. Vynucovaná korektnost mně už taky pěkně sere :-( Člověk aby se dneska zase bál cokoli říct... To už jsme tu, myslím, kdysi už na vlastní kůži zažili...

              A bude hůř :-/ V tomhle tady žít ještě kolik desítek let??? Děkuji, nechci...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.01.2021
              Autor: Jarda
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Smutná cesta do Prahy

             

        Jo jo, pár mžitek před očima, tma a konec. Stalo se mně to samé jen jsem měl víc štěstí. Po 16-ti minutách masáže přijela RZ a po výbojích jsem jim naskočil. Takhle bych si to představoval do budoucna, ale ještě je brzy (je mně 55).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2021
        Autor: Majan
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Smutná cesta do Prahy

             

        Daleko horší je být ležák a vědět o sobě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2021
        Autor: xtonda
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Smutná cesta do Prahy

         

    R.I.P.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2021
    Autor: leonteene
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Smutná cesta do Prahy

         

    Tak to byla hodně smutná vyjížďka, snad ty ostatní už budou jen příjemné. A lak tu psali ostatní, alespoň to bylo rychlé a při něčem, co ho bavilo - takhle nějak bych si to taky za 40 - 50 let představoval

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2021
    Autor: JohnyB
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Smutná cesta do Prahy

         

    Smutne,ale casem to urcite na pocest Mirka budete jezdit kazdy rok.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2021
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Smutná cesta do Prahy

         

    Mrzí mě ztráta vašeho kamaráda. Určitě symbolicky na jeho počest trasu projeďte.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.02.2021
    Autor: K6
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024