reklama

Za kým je mi smutno, kdo mi bude chybět - 1.

Na přání rýpalů měním název.
Ale je mi jasné, že to holt občas sklouzne jinam.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.12.2020
Autor: radka
  • Re: Za kým je mi smutno, kdo mi bude chybět - 1.

Ladislav Mrkvička
    https://www.novinky.cz/kultura/clanek/zemrel...
    Zvlášť jeho poslední role byly skvělé.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jo, tohoto herce mám také rád.

Ale doufám, že do "posledních skvělých rolí" neřadíš Staříky. To je zoufale nudný nemožně se vlekoucí blábol. Navíc mě moc mrzí nevyužité téma. Plukovník Raichl. Gulag. Východní fronta. Leopoldov. Emigrace. Ekonomický úspěch na Západě. Vrátí se, aby zabil svini Vaše. Bože, jak silné téma! A bože, co za sračku z toho udělali páni Dušek a Provazník! Tonda kupuje Vlastovi bažanta... nemám slov.

Film je velmi kladně hodnocen. Mám se divit? Nebo je to naopak symptomatické?

Hodně se vyzdvihuje, jak hlavní herci věrně ztvárnili nemohoucí staříky. Neztvárnili. Oni totiž takoví sami byli! Kolikrát jsem měl obavu, aby se při natáčení Tonda nesvalil na place...
      Měl jsem možnost to sledovat. Natáčelo se s mojí Avií Furgon.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2020
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky mě ten film nudil, až teda na poslední cca minutu. Tam jsem čekal zase obvyklá filmová klišé, dlouhé filozofování a odpuštění... Alespoň tím příjemně překvapili.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Robert Hossein (Joffrey de Peyrac).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.01.2021
    Autor: Horscat

Tony Linhart z Pacifiku

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2021
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Za obzor zamířily Stopy sešlapanejch bot,
    už nepřipluje Velrybářská výprava od Lofot,
    Už nezavolám Hej kočí
    za Džínovou Láskou se nikdo neotočí
    Po Missisipi blues se nenese
    Poraněný koleno si svou danň neodnese
    a za Jenisejem už nelze být,
    už se nenaplní Touha žít.

Tony Linhart je na svém posledním vandru.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2021
    Autor: cibi
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kdo z nás nečetl Boříkovy lapálie...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2021
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Náš tlouštík nás dlouho vodil za nos svou terorií o vitamínech. Tvrdil, že buřty jsou zdravé, protože je v nich vitamín buřtamín. Ale později jsme jeho lest prohlédli, neboť ve škole jsme se o žádném buřtamínu neučili.
      -
      Mám pro tebe překvapení, řekla máma. Koupila jsem lístky a večer jdeme s tátou do divadla. Budeš doma sám a můžeš se dívat na televizi, prý je tam nějaký fotbal. Běž to říci tátovi. - Táta byl v obýváku a ladil televizi. Vsaď se, Boříku, že to Sparta Benfice naklepne, radoval se táta. Máš jít za mámou, řekl jsem smutně. Věděl jsem, co bude následovat. Z kuchyně bylo nejprve slyšet vzrušenou diskusi. A potom po chvíli ticha se ozvalo tátovo: Mýlíš se, Helenko, já nejsem primitiv a do divadla se už moc těším!
      :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Asi já :-) Z případný povinný četby si to teda nepamatuju, a ani si nevzpomínám, že by se mi to kdy dostalo vůbec do ruky...
      Název už jsem někdy zaregistroval, ale dodnes jsem netušil o čem že to vlastně... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Fakt?!?
        Tak v tom případě vřele doporučuji přečíst!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Už pár dní mi chybí další odborný názory na Covid 19. Třiačtyřicítka je plná. :-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

13 hodin a už máš absťák! Dokonce ti to přijde jako několik dní - je to s tebou nahnutý, měl bys vyhledat nejbližší adiktologickou poradnu, třeba Advaitu v Rumunský.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jestli jsi tam dobře zapsanej, nechceš mi vyjednat audienci?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: abernathy

A nedá si pokoj a nedá, dědek jeden... :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Nemohli bychom změnit téma na,:
    kdo mě chybět nebude?

Prostě v rámci boje proti "blbé náladě"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Co?? Ovar už to zabalil? Zhaftli estébáka?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Založ si ho.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

"Anče" Hana Maciuchová

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.01.2021
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ach jo...Krakonoš pryč, Trautenberk pryč, hajnej pryč, nedávno Vadim Petrov, teď Anče...aspoň že ten Kuba...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radler

A sojka bonzačka.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Andrej "Andy" Hryc.
    Jako herec dobrý, ale čím u mne vyhrál bylo jeho dítě- Radio Twist- to bylo pro mne "za Mečiara" ostrůvkem v moři...
    Myslí, že znáte (slovenské) rozhlasové zpracování Pána prstenů- i to dokázal...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2021
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ladislav Štaidl https://www.novinky.cz/kultura/clanek/zemrel...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.01.2021

Už je to skoro tři týdny, ale dočetla jsem se to až dnes. A na cyklisticý web to patří. Trojnásobný amatérský mistra světa a čtyřnásobný vítěz Závodu míru - Ryszard Szurkowski.

https://www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2021
    Autor: bara2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • další kamínek z časů mého mládí...

to byly doby – úterý, trafika, Svět motorů za 3,- a jestli tam není něco z rallye....
    Tak už mi zbývá jen Ari Vatanen....

https://www.garaz.cz/clanek/zemrel-hannu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2021
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák na kolo kolem 60

27.02.2021
Kamarád na cykloturistiku, v pohodě, pro radost, hlavně na objevování krásných a zajímavých míst u nás.

Hledám: Penzistu, pohodaře, spíše introverta.

21.02.2021
Milého penzistu, turistů, cyklistu, akvaristu,....., na vše co nás bude bavit. 64 - 68 let, bez závazků, problémů.…

Hledám: Spolujízda vedvou

Hledám: Spolujízda vedvou
05.02.2021
Uvítám kamarádku, nebo kamaráda, senioři s dobrým vztahem k turistice a to nejen na kole. Jezdím na trasách…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (28 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021

Cykloturistika po Jižní Moravě

Určitě se to minulý rok stalo spoustě z Vás – naplánovaná dovolená, zaplacený zájezd, ale nakonec nemožnost…
Hanar | 04.02.2021