reklama

Mám nabídku...

Potřebuji poradit.Uložeka trekka od kamaráda,cca 300km a téměř 4 roky stará záležitost.Mohu koupit za 9000.-
Rám: Genesis Phoenix ASX-Alu Tec,Řídítka:Ritchey,Brzd.páčky:Tektro,Řazení:Deore(nevimzda XT)Brzdy:Tektro SU 20,Představec:Ritchey Vidle:olej SR Suntour MG NCX,Páky:Truvatin Firex,Přehaz.+přesmykač: Deore XT,Ráfky:Rigida ZAC 19,Sedlovka:Ritchey,Sedlo:Shark selle royal!!!
Začínám jezdit a volím mezi novinkou a tímto.Jinak vypada moc hezky a velikostně sedí!!!Díky moc...

[ Zpět ]
Datum: 16.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš ([email protected]))
  • Re: Mám nabídku...

         

    nebrat.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joja ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mám nabídku...

           

      Proc? :o) 300 km, to je novy kolo, XT je skoro to nejlepsi, Ritchey v jakykoli rade dobrej standart, ...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mám nabídku...

             

        Důvěřuj ale prověřuj.Nejdřív změř řetěz,vizuálně skoukni převody,opotřebení ráfků,gripů,špalíků-zkus vše co může mít vůle z opotřebení.Takhle se to špatně radí,ale pokud je zánovní,nevadí že je starší.Auto taky nekupujeme hned nové,ne?A když sedí velikost,proč ne.Jen si zjisti aktuální cenu adekvátně vybaveného kola.Protože argumenty,že je to skoro nové,neplatí.Dnes koupíš a zítra neprodáš ani za polovinu i když na tom ani navyjedeš.Tak Good luck.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.11.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mám nabídku...

               

          Tak ja si dam teda pozor, hlavne v razeni prispevku :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 19.11.2006
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Mám nabídku...

                 

            Předpokládám,že víš komu odpovídám...

            [ Zpět ]
            Datum: 19.11.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Mám nabídku...

                   

              Podle zarazeni Vaskovi, to je prece jasne na prvni pohled...

              [ Zpět ]
              Datum: 19.11.2006
              Autor: wewerka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

432 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024