reklama

Trenažér a Rouvy

Čau cyklisti, jdu s dotazem ohledně Rouvy, trenažéru, televize a tak. Prostě a jednoduše – jak se to všechno spojuje dohromady? Vánoce se blíží, osoba blízká má Elite Qubo Power Mag Smart. Napadlo nás pořídit Rouvy. Nejsem schopný vygooglit, jestli jde prostě stáhnout appka na Android TV. Nebo je nutné zrcadlit obraz z telefonu/propojit PC s televizí. Plus pak ještě propojení s trenažérem samotným, je k tomu potřeba něco dalšího? Jsem z toho prostě takový zmatený. Poradíte někdo?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 12.11.2020
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…

Hledám: Najdu e-bikery 55+ na společné výlety

21.11.2021
Hledám pohodovou partu e-bikerů 55+ na společné vyjížďky po ČR i v zahraničí. Fyzičku mám ještě dobrou a e-bike…

Hledám: Jsem tu

19.11.2021
hledám partu či partáka na kolo,čESKÉ bUDĚJOVICE.60 PLUS

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (10 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 2.

Slovensko s rouškouKapitola 2 - Východní Slovensko První opravdový cykloexpediční den byl ve znamení…
Peggy | 29.11.2021

Československo s dětmi - kapitola 1.

Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se…
Stanley58 | 24.11.2021