reklama

To teda naštve.

Ráno přijedete na kole na autobusový nádraží kolo zamčete odjedete autobusem do práce vrátíte se a zadní kolo fuč.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.10.2020
Autor: rasl
  • Re: To teda naštve.

         

    Ty krááááso. To teda nenaštve, to slušně nas***.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: To teda naštve.

         

    A to se stalo tady u nás v našich Čechách?
    Není možná....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2020
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: To teda naštve.

           

      V Čechách podle všeho ne. Podle výrazu "kolo zamčete" bych to viděl na jižní Moravu, možná i přímo Brno.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2020
      Autor: Milosch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: To teda naštve.

         

    "Co vás vytočilo 131" ti nestačí?
    Jak tak koukám, nezamk´s kolo za zadní stavbu - přední kola se kradou míň!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2020
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: To teda naštve.

           

      ad rasl- jsem nas, teda rozčarován s tebou
      ad AV- dovolil bych si na základě vlastních zkušeností oponovat. Kradou se (i) přední kola...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.10.2020
      Autor: cibi
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: To teda naštve.

             

        Kradou, ale jsou vedle "k mání", ne?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.10.2020
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: To teda naštve.

               

          Áááá, pán je znalec...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.10.2020
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: To teda naštve.

               

          "nejsme jako oni"

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.10.2020
          Autor: cibi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: To teda naštve.

                 

            Podívej se, jak je kolo zabezpečené (proti krádeži). To mu tam mohlo zůstat jen přední kolo ...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.10.2020
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: To teda naštve.

                   

              Podle použité tkaničky se divím že nezmizelo celé, připomnělo mi to mé jediné svědecké vystoupení u soudu kdy se mě soudkyně veledůležitě zeptala "na dráze se krade", odvětil jsem celou větou "ano, krade" a šel jsem domů. Místo slova "naštve" je příhodnější slovo "údiv" že nezmizelo celé a dřív. Bohužel jsou mezi námi jedinci pro které je krádež normou zdravého životního stylu, neříkají ale tomu krádež ale "já to momentálně potřebuji" a mají při přistižení v očích nefalšovaný údiv nad případnou výtkou, postihem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.10.2020
              Autor: miro5
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: To teda naštve.

                     

                Už pan pos?anec Tlustý (v PČR) prohlásil, že krádež je jen a pouze způsob obživy, stejně jako chození do práce (a že ji má vyšetřovat JEN A POUZE PČR).

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.10.2020
                Autor: AV
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: To teda naštve.

         

    V Klánovicích ti odnesou kola obě, zůstane jen rám. Když máš kliku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Tady se kradou jedině kompletní kola, kdo by se zdržoval rozebíráním. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2020
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: To teda naštve.

         

    Věřím, že tohle pořádně naštve!

    Volal jsi aspoň policii? Né, že bych čekal, že někoho chytnou, ale abys v tom naštvání a zkaženém dni nebyl sám... ;-)

    Každopádně jestli vidím na fotce dobře, celé kolo bylo zamčené jenom za jeden drát předního kola. To není úplně taktické. To tam mohlo zůstat jen přední kolo, respektive stačily malé kleště a mohl na kole i odjet, aniž by se zdržoval se zámkem.

    Bohužel tohle asi nemá řešení. Zabezpečit kolo venku tak, aby z něj nešlo nic ukrást, je v podstatě nemožné a zamykání několika masivními zámky by trvalo déle než jít pěšky. :-(

    Snad jen příště pořídit na dojíždění hnusnou levnou plečku a doufat...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2020
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Totálně oškubaná kola jsou i v bohatém Německu.
      "Jo jo, lidi ´sou zlí, m.dají a kradou" tvrdí známý automechanik

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2020
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: To teda naštve.

             

        Přemýšlím, čím by mohlo být, že se jízdní kola kradou mnohem víc než auta?
        Je krádež o tolik snazší? Je snazší prodej? Je větší poptávka? Nebo mi to jen tak připadá?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.10.2020
        Autor: Jrr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: To teda naštve.

               

          Většinou to ani není trestný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.10.2020
          Autor: bara2
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: To teda naštve.

                 

            Záleží, co si pod slovem trestný představuješ?

            Ze zákona by měl být potrestán i každý přestupek. Bohužel tím trestem může být třeba jen projednání nebo domluva... o praktickém nenalezení pachatele nemluvě. :-(

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.10.2020
            Autor: Jrr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: To teda naštve.

                 

            Krádež kola trestná je a podle hodnoty kola to je trestný čin nebo přestupek.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.10.2020
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: To teda naštve.

               

          Jednak to je jednoduší než auto a ukrást kolo zvládne to každý tydýt, ale hlavně kola nejsou registrovaná, nemají značku, ke změně "vlastníka" není potřeba oznámení a registrace úřadem. Ukradená kola se zpravidla dál běžně užívají a když se ho někdo chce zbavit, tak ho snadno kdekoliv prodá na rozdíl od auta, kterého se jen tak nezbavíš a auta se dnes kradou vesměs na rozebrání na díly. Těch ukradených aut kterými by se zloděj jen tak na chvíli projel a zase ho někde nechal dnes už je minimum proti tomu co bývalo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.10.2020
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Policii jsem kontaktoval před patnácti roky hodinu po pohřešení Kinetika. Odložený je to snad dodnes. Pak jsem si pořídil za pár peněz plečku a taky mi ji ukradli. Čtyřiadvacetikvaltovýho favorita zatím mám. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2020
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      aby přišel nejen o kolo, ale i spoustu času?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2020
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: To teda naštve.

             

        Presne. Spousta lidi zije v bludu ze policie je tu aby jim pomohla, vubec nepostrehli realitu ktera je takova, ze fizly zajima predevsim jak nekoho zkasirovat, potom "neonacisty" - kdyz nekdo zvedne ruku tak jestli nehajluje, okrajove jeste nejakou vrazdu, a to je cely. Majetkovou trestnou cinnost maji kompletne na parku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2020
        Autor: Manzak
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: To teda naštve.

           

      Vzdyt tohle je hnusna levna plecka na dojizdeni. Nevim jak v Cechach, ale na zapade ve mestech se proste tahle kola kradou, skoro bych rekl ze si je lidi berou kdyz je potrebuji. A i kdyz si pripoutas obe kola a ram, tak ti seberou treba jen sedlo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2020
      Autor: Manzak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: To teda naštve.

         

    Nechci nějak prudit, ale mě vůbec překvapuje, že si někdo takového kola vůbec všiml a že mu stálo za to. U nás ve sběrném dvoře stojí takových kol několik. Myslím, že by stačilo zajet do nějakého podobného sběrného dvora a odmontovat si tam kolo jiné, a je po problému....;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2020
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Ale já si myslím, že tady vůbec nejde o to kolo. Představ si, že dojedeš před půlnocí z odpolední šichty, máš to ještě deset kilců domů na kole a to kolo prostě není, případně je bez zadního kola nepojízdné. Někdo tě sprostě okradl, ne jenom o kolo, ale o dvě hodiny času, způsobil ti nepohodlí a starosti, jak se druhý den zas dopravit na ten autobusák...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2020
      Autor: bara2
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: To teda naštve.

             

        Jednoduché řešení. Kup si skládačku s futrálem a ber si kolo jako spoluzavazadlo s sebou do práce. A pokud budeš mít elektroskladačku, myslím, že se ani na těch 10 km moc neopotíš.
        Spoléhat se v dnešní době, že někde na půl dne uvážu kolo a nic se mi s ním nestane, je dost naivní....sorry. To je často problém i s autem....škoda, že se auto nedá taky složit. Takový systém " Křeček v noční košili" To by se ušetřilo za parkování a garážování...;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.10.2020
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: To teda naštve.

               

          Skládačka je fajn, ale ty běžné s 20" koly jsou i složené docela velký krám a ty fakt skladné jako Brompton nebo Tern BYB stojí docela dost a pokud někdo dělá ve fabrice kde má na věci akorát skříňku jako na plovárně to stejně problém neřeší.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2020
          Autor: xtonda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: To teda naštve.

                 

            Celý život jezdím do firmy, firem na kole. Solidní zaměstnavatel ti vždy umožní zaparkovat kolo na krytem a hlídaném parkovišti. Kupříkladu u nového zaměstnavatele jsem se sám podílel na budování krytých míst pro kola, tím, že jsem akci inicioval, urgoval, nastínil představu, jak by to mělo vypadat a projednal s vedením firmy - vzbudil zájem a chuť prosadit to, realizovat. Dnes jsou vybudována dvě nová krytá stání se stojany a monitorovacimi kamerami a další se staví pro mopedy a elektroskutry, elektrokolobrndy. A že by skládačka složená, byla tak velká??? Záleží, jak která ale pod stůl či do kouta v kanclu se vejde všude a pokud to není žádoucí či estetické, tak prostě skříň na šatnu a zamknout do ní, to by jistě nikoho neurazilo. Samozřejmě, jak píší výše, záleží na společné domluvě a chutí i vůli dodavatele.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 30.10.2020
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: To teda naštve.

               

          Tak možnost to samozřejmě je, akorátže za skládací kolo si v leckerém linkovém autobuse připlatí, protože do rozměrů příručního zavazadla se určitě nevejde.
          Navíc ty skládačky bývají spíše ve smyslu, že je lze složit, nikoliv, že bys to chtěl skládat a rozkládat dvakrát denně. Zamknout kolo do stojanu bývá jednodušší a rychlejší...

          Jedno období jsem kombinoval skládací kolobrndu Oxelo a vlak. To bylo fajn, ale do autobusu jsem ji bral jen vyjímečně, naštěstí to autobusák nikdy neřešil, ale mohl by... :-/

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2020
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: To teda naštve.

                 

            Já jsem jeden čas používal skládačku Tern hodně, bylo pro mě jednodušší jet 500 m na skládačce než to jít pěšky. Složenou jsem ji přepravoval v obalu. V autobuse jsem platil tak ve 1/3 případů, ve vlaku tuším nikdy. Nebyl problém ji skládat, rozkládat 2x denně.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.10.2020
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: To teda naštve.

               

          Ti nevím, když někdy poslouchám ty rozhořčené řeči na způsobené škody zpožděním vlaku o půl hodiny, vlaku v ceně jízdenky, za kterou by nepořídil ani špice do toho ukradenýho zadního kola, tak mi to přijde jako divné oceňování ztraceného času.
          A nejspíš jezdí na to nádraží na takové plečce, aby případné škody byly minimální, ne, že by byl tak chudej, že by na lepší neměl. A vláčet s sebou každý den skládačku v autobuse tam a zpátky... no to promiň, to už by asi spíš jezdil vozem, a měl by recht.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.10.2020
          Autor: bara2
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: To teda naštve.

           

      Jemu nešlo zcela evidentně o kolo, ale šlo mu konkrétně o zadní kolo. A to se vyplatí...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: To teda naštve.

         

    Takto může zamknout kolo jen amatér nebo ten, co si o krádež koleduje- za jednu jedinou špici a ne přes ráfek!!! Pro znesnadnění je lepší uzamknout pře zadní kolo a stavbu rámu ke stojanu- druhým zámkem(pokud se vzdaluješ nadýl- přední kolo k rámu. Pak je jakáž takáž jistota, že tam kolo najdeš...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.10.2020
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: To teda naštve.

           

      Jasně, odborník zamkne kolo docela jinak :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: To teda naštve.

             

        ....zase nedělej "z komára vola"- ty snad zamykáš kolo ke stojanu jen za špici? To už ho můžeš nechat rovnou s jen narafičeným, ale odemknutým zámkem. Běžně zamykám za zadní kolo a rám silnějším lankovým zámkem ke stojanu- na cestách "na těžko" za hranice vůbec- a zmizelo mi za 40 let jen jedno horské u obchodu po hodince(v začátcích boomu kdy se kradli). Je jasné, že uzamknutí krádeži nezabrání, ale aspoň ji znesnadní. Nikdy mne ani ve snu nenapadlo uzamknout kolo ke stojanu za jedinou špici- stačí sekunda se štípačkami a kolo je fuč.....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: To teda naštve.

               

          Ja uz ty lankove zamky nepouzivam vubec po tom jak se to krade na parkovisti u nas v praci - od te doby co sem zacli prichazet rumuni ve velkem mnozstvi.
          Pouzivam ABUS retez, a mam dojem ze to asi nebude tak snadne k prestipnuti jako to lanko.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 31.10.2020
          Autor: Manzak
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: To teda naštve.

                 

            Výhoda je, že při parkování stále na stejném místě můžeš mít třeba desetikilovej řetěz a nechávat ho tam.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 31.10.2020
            Autor: xtonda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Amatér nebo ne, vyřešíš jen jednu situaci z mnoha. Pořád lze z kola očesat všechny ostatní věci a pokud to nebude zámek cenou i hmotností srovnatelný s tím kolem, tak ho přecvakne kleštěma.

      A pokud nic neukradne, může kolo poškodit/zničit. Mě před mnoha lety někdo skácel označník zastávky na kolo, které k němu bylo zamčené... dva dny po sobě... pak byla odšroubovaná páčka přehazky a rozštelované brzdy... další den zmizely ventilky (včetně matek) a já pochopil, že jsem bezmocný a tady už kolo nechávat nemůžu. Lidi jsou zlý, bohužel. :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Hm... u nádraží si jeden zamykal kolo třema zámkama.. čímž přilákal pozornost místních recesistů, kteří mu jich tam přidali zhruba dalších 6, kde co našli. Také nebyl spokojen, přestože kolo našel na místě celé.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.10.2020
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: To teda naštve.

         

    To věřím. Přišel jsem o několik "pleček". Až pak jsem zamykal klasické kolo udělaným, asi dvoumetrovým lankem, které jsem provlékl vším "odmontovatelným", i pedály, a zamkl k něčemu pevnému. Proti "profíkům" by to určitě nestačilo, ale takoví ti: "tohle bych si potřeboval půjčit", ho nechali na pokoji. Dneska trojkolku nezamykám nikde, a sázím na její "ošklivost" a s tím spojenou neprodejnost. Zatím to vychází...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2020
    Autor: drak
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      ...to se ti oplatilo třeba pětkrát za den? jak dlouho´s kolo zamykal? ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: To teda naštve.

             

        Vyplatilo. V té době sehnat malý favoriťácký rám, nebylo snadné. V krámě byly vyjímečně i ty 56" a já měřím jen 168cm, proto jsem byl rád za ten jetý malý a nechtěl o něj přijít. Provléct konce oběma koly, pak jeden skrz rám a nakonec pedály, mohlo za spěchu trvat dvacet vteřin. I kdybych se flákal, netrvalo by to víc než minutu. A pětkrát za vyjížďku asi moc často neopouští kolo mimo dohled nikdo. Patnáct let už jezdím jen trojkolku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2020
        Autor: drak
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: To teda naštve.

           

      Tak nechávat to úplně odemčené je dost riziko, příležitost dělá zloděje, že si to parta pubošů nebo nějakej vágus půjčí ze srandy nebo aby dojel kam potřebuje a tam to pohodil je nezanedbatelná u jakkoliv ošklivého kola.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2020
      Autor: xtonda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: To teda naštve.

             

        Na svezení se krade cokoliv, někdy v roce 1993 takhle mladému kolegovi ukradli stařičký Fiat 500; o dva dny později byl nalezen odemčený na druhém konci města.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.11.2020
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: To teda naštve.

         

    U mojí městské plečky by mě teda víc naštvalo přední, protože nábojové dynamo, i když kodně staré, je pořád dražší než zbytek kola.
    Ale jednou jsem přišel pro kolo do úschovny na nádraží a sedlo pryč. Válelo se na zemi, no sláva. Někdo ho vysunul i se sedlovkou jenom proto, aby si sundal originál držák staré blikačky Cateye.
    Zvláštní, jak mu to šlo snadno, ptotože byl to ale tyjátr, když jsem pak obcházel kola, jestli ho (nebo takový) někde neuvidím.
    Nový stál přes stovku a po letech stejně praskl. Teď už je tam kus plechu a hlavně žádný rychloupínák. A taky už nikdy žádná úschovna.
    Jo, zážitky :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2020
    Autor: Radek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

391 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024