reklama

Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

Ahoj všem ,
Prosím o radu rád bych koupil 2 kola pro důchodce a 2 kola pro děti. Jezdit se bude po Beskydech, dojezd pouze elektro bez šlapání po horách 50-100km. Důležité cena poměr kvalita výkon servis trvanlivost baterie. Důležitá kvalita kola a baterie. Důležité rychle dobíjení. Důležitá trvanlivost baterie ať nemusím každý rok kupovat novou.
Kdo poradí nejlépe - odměna dostane pro sebe+partner/ka 1x víkend pobyt zdarma na mé chatě v Nydku kdykoliv od 1.4.2021 -31.12.2021. Kde budete sami :-) Na pozemku chaty soukromý rybník -1 ryba zdarma za den.



Tak se snažte kolisti.

Výherce nápíšu do diskuze po koupi a otestování kol.

Děkuji.

Pedrezz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.10.2020
Autor: Pedrezz
  • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

         

    Takže:
    - Jezdit se bude po horách, po Beskydech.
    - Dojezd pouze elektro bez šlapání 100km.
    - Důležitá cena.
    - Důležitý poměr kvalita výkon.
    - Důležitý servis.
    - Důležitá trvanlivost baterie.
    - Důležitá kvalita kola a baterie.
    - Důležité rychle dobíjení.
    - Důležitá trvanlivost baterie podruhé.

    Chci vyhodit hromadu prachů, protože koukejte, já na to mám. Toto je moje zadání, předložte řešení, honem pište. Vyberte mi vy, kolisti, je to váš úkol, přetrhněte se.
    Snažte se, dostanete ZDARMA rybičku!

    Si ožraty?
    Bo si jen tak hlúpy?
    Bo si važně taky namyšleny bubak a předvádiš svoji e-peněženku?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2020
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

           

      Je to reklama na ubytování.
      A když budeš hodný, třeba ti ta kola (co nikdy nekoupí) nabídne na víkend k zapůjčení :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        Ale? A já spíš myslel, že dostanu čočku za to, že jsem namyšlený, jedovatý, nepřejícný a samostartovací. Ale toto spíš vypadá jako souhlas. No toto?
        ;-)

        Za to Ti odpustím, že nejsi ta, od které čekám e-mail a vejrám do noťasu v tuto šílenou hodinu :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2020
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

           

      Tak to myšleno nebylo.
      Myslel jsem ze jsem na diskuzi u nadšenců kol, kteří mi poradi jaké kolo koupit podle vašich zkušenosti , protože já nikdy elektro kolo neměl a nemám.
      Ale ják čtu z vašich odpovědí tak jste spíš zavistivci , kteří se podělit o zkušenosti třeba špatné nechtějí.
      Já nikdy rady zadarmo nechtěl . Tak jsem si naivně myslel ze se vám to muže líbit, ze někdo bude mít víkendový trek zadarmo .
      Tak vám tedy pěkně děkuji za vaše rady.
      Jsem obyčejný turista který na stránkách trekingu píše recenze na turistické chaty , která je skvělá a kterou bych komukoliv doporučil a kterou ne. Ale vy cyklisti dle vašich odpovědi jste zřejmě jiná liga.
      A ze píšu večer nebo brzy ráno je o tom ze ozraly jak píšeš nejsem ,ale mám i další aktivity a koníčky a na PC nejsem cely den.
      Každopádně od tebe radu nechci ,protože vidím ze by stejně nebyla upřímná , když vidíš místo pomoci nějaký marketingový tah.
      Asi mas špatně zkušenosti s lidmi,tak to mi je te líto, ze neumíš poznat dobre míněnou otázku .
      Na druhou stranu nejsi sám kdo nepsal podobnou odpověď a to už vážně nechápu .
      Takže jsem asi udělal chybu ze jsem na toto Forum vůbec něco napsal - no co - chybami se člověk učí .
      Hezky večer.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2020
      Autor: Pedrezz
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        Elektrokolo do Beskyd a 50 až 100 km a bez šlapání? :-)))
        Kolo jaký svět neviděl.
        Ty nechceš eletrokolo, ale elektroskůtr.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2020
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

               

          Ahoj Lelku,
          Dobrý nápad se skutrem.
          Ale potřebuji kola :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.10.2020
          Autor: Pedrezz
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Ujasni si to. V zdání jasně píšeš "bez šlapání".

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: ronda
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        .... při žebrání zásadně nevyhrožujeme......

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.10.2020
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

           

      Ty jsi prudič od přírody nebo mas jen menstruační periodu?
      Zřejmě Jsi tak sobecký, který nikdy nic nikomu nekoupil, ze ti vadí ze někdo chce udělat svým rodičům a svým dětem radost a koupit kola aby mohli jezdit po horách.
      Je mi te líto.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2020
      Autor: Pedrezz
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        Hele, ty sis začal.
        A kola si měl svým rodičům a dětem koupit už dávno, aby se pěkně rozjezdili a žádná elektrokola teď nepotřebovali.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.10.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

               

          Až budeš dělat cely život v nemocnici a na staří budeš mít 3x operované srdce tak toho moc nenaslapes. A netrenovane dítě z města toho na horách asi taky moc neujede.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.10.2020
          Autor: Pedrezz
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Tak ať trénuje, u člověka po třech operacích srdce se to dá pochopit, ale u zdravého dítěte fakt ne.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: xtonda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Takže místo, abys ty děti honil a trénoval, tak jim raději koupíš motorku, aby se neunavily :(

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

               

          Otázka na Radku : proč ty píšeš do diskuze když o ekolech asi nevíš vůbec nic. Ještě jsem od tebe žádný názor na téma Pomoc při koupi kola nečetl.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.10.2020
          Autor: Pedrezz
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Promiň, ale kdo jsi?
            Že jeden den jsi na nakole poprvé, a druhý píšeš
            že jsi od radky žádný názor na téma pomoc při koupi kola nečetl?

            Takto to vypadá že jsi prudič profesionál, který si založil nový nick.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: cibi
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                   

              A není první v historii, co se "odkopal" speciálně na radce :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.10.2020
              Autor: ronda
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Jak víš, že o e-kolech nic nevím?!?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                   

              Přece důkladně prostudoval historii diskusí,takže ví, že se k tomu nevyjadřuješ. Ale že se tam snad už tisíckrát psalo o reálných dojezdech mu úplně uniklo a vznese naprosto absurdní požadavek.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.10.2020
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

               

          V nadpisu jsou prarodiče a vnoučata.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.10.2020
          Autor: Horscat
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Ale při zadávání jsem klikal na téma pomoc při koupi kola.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: Pedrezz
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

         

    Má li se jezdit po Beskydech, tak takové kolo neexistuje.
    1) BEZ motoru platí, výkon cyklisty:
    Pohodový výkon městského cyklisty bez zapocení je 100 wattů
    Výkon, při kterém se už zapotíte, a současně krátkodobý strop pro slabší jezdce, je 200 wattů.
    Zdroj: https://prahounakole.cz/2017/07/mestsky...

    250W (legální) motor tedy zvládne o něco víc, než to, co je strop „slabšího jezdce“. Slabší jezdec toho moc v Beskydech nenajezdí (vycházíme ze zadání důchodce "nešlape")

    2) na těchto stránkách
    https://fyzika.okhelp.cz/vypocty/kalkulator...
    píší: 400Wh baterie má na horách dojezd 20km. Předpokládám, že předpokládají i pomoc šlapaním „slabšího jezdce“
    Největší baterky mívají okolo 20Ah (20Ah x 36 v = 720Wh). Tím se dostáváme na necelý dvojnásobek = 35 km. A to v tom NEzohledňuji "důchodce nešlape"

    Můžeme jen odhadovat, jak moc jsou čísla výše přesná, ale ZHRUBA odráží realitu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2020
    Autor: Julek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

         

    Udělal´s chybu, že ses po příchodu na forum nerozkoukal (nezorientoval). Věděl bys, kdo e- sedlá a mohl ses na něj přímo obrátit.
    Nebo nabízíš ve vsi místním strýcům úplatu za info kudy k cíli (při treku)?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2020
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

           

      Asi mas pravdu, já na těchto stránkách jsem par dnů a nastudoval jsem diskuzi. Pouze jsem poprosil o radu. Takže rypálek Favorit 1970 a Radka mě donutili sednout a studovat sám.
      Již jsem objednal na na insportline české kolo Cruiser které má přijít v listopadu, kde mi cena 36000,- přijde fajn. Budu zkoušet na jaře sám a pak napíší vlastní zkušenost.
      A uvažují ještě o KTM do 50.000,-
      A díky Radce jsem vyhodnotil ze dětem ekola kupovat nebudu.
      Takže přátele děkuji za odkazy a kdo chcete přijet v dubnu-květen 2021 do Nýdku pište e-maily sem . Nominují všechny kteří se do teď teď 0:05 27.10.2020 zapojili do diskuze i tebe Favorite1970 i i tebe Radko :-)
      Ekola nepůjčím -zbytek platí , chata pro prvního z této diskuze od

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.10.2020
      Autor: Pedrezz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        Ó jak si šlechetný. I mě bohulibě přenecháš na víkend svoji chaloupku?!? Co si vůbec o sobě myslíš?!?
        Maskuj si to nákupem kol jak chceš. Za mě prostě sháníš potenciální hosty pro svoji chatu.
        Takhle to totiž dělá spoustu lidí - pozve se na jeden pobyt zdarma s nadějí, že se zalíbí a návštěvníci začnou jezdit za úplatu.

        A co se týká e-kol. Možná o nich moc nevím, ale sakra moc dobře vím, že posadit někoho nezkušeného na těžké kolo, a vyslat ho na výlet 50 - 100 km, navíc s vnoučaty, s tím, že se v případě krize/poruchy/... o sebe ani kolo nedokáže postarat je totální hovadina.
        Ale třeba budou rozumnější než ty.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.10.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

               

          Asi to byla fakt habaďůra s tou prosbou ohledně kola, když původně požaduje "dojezd pouze elektro bez šlapání po horách 50-100km" a pak píše, že kolo už objednal, ačkoli to kolo evidentně zadání nesplňuje. Zato nezapomene napsat název prodejny i ceny, což jsou údaje zde zcela ireleventní.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.10.2020
          Autor: ondrap
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Neboj, třeba se dočkáme i odkazu :o)))
            Nebo nám alespoň ta super kola dostatečně vynachválí.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.10.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        No jo, to sice není úplně špatný kolo, ale jak se vypořádáš s tím bez šlapání?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.10.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

         

    Kolo, které by splňovalo přesně zadání hotové nekoupíš. Jedinou možnost vidím v elektrifikaci běžného kola, např. pomocí sady Bafang BBS-HD http://www.pswpower.com/ven.php?cargo.2020-an-b62t Baterii budeš potřebovat nejméně 48V/17Ah http://www.pswpower.com/ven.php?cargo.2019-7y-bu86 Odkaz na eshop uvádím na základě vlastní zkušenosti.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2020
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

         

    Problém je že baterka která bez pomoci ujede v horách 50-100Km bude tak velká a těžká že jí na kolo nedáš.Seriově se takové kolo podle mě nedělá.Odhaduju ze by byla třeba baterie 48V 40Ah minimálně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2020
    Autor: smates
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

           

      Těch 50km podle mě reálných je - s uvedenou baterkou ujedu 10km na 10% kapacity v turbo režimu. A taky je to ještě smysluplná vzdálenost pro nějaký poznávací okruh. Nedovedu si představit v jednom dnu ujet na kole 100km v "horách" v Česku.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.10.2020
      Autor: ondrap
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

             

        Na, studuj : http://www.drticbike.cz/drtic/

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.10.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

               

          Sice lze naplánovat libovolně dlouhou trasu, ale jestli je zároveň smysluplná a také vhodná pro "prarodiče a vnoučata" o tom lze pochybovat;) Pro výlet do Beskyd ani Kopřivnice není vhodné výchozí místo.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 26.10.2020
          Autor: ondrap
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                 

            Pokud chtějí jet na skútrech, tak snad ani 200 km nemůže být problém, dá-li baterie. Jasně píše, že bez šlapání.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.10.2020
            Autor: ronda
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                   

              Ale ano, záleží na době jízdy a po 4h v sedle už jízda přestává být zábavná, bez ohledu na šlapání. Holt kolo není nějak komfortní dopravní prostředek pro dlouhé cesty, pořád vyžaduje velké soustředění i vibrace po několika hodinách unavují.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.10.2020
              Autor: ondrap
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                     

                Možná v tom budou hrát roli i velké oči. On je každý přesvědčen,že si koupí kolo a bude najíždět stovky km denně. Ve skutečnosti je to pak daleko méně a denně to také není. V krajním případě třeba i po prvním výletě to postaví do garáže a znovu už nevyjedou. Já bych začal od něčeho obyčejnějšího a pak bych posoudil,jestli mi ty parametry vyhovují,nebo který potřebuji změnit. Investovat rovnou do technického zázraku se mi zdá zbytečné.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2020
                Autor: DAVID7001
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                     

                Nejseš ty "sněhová vločka" ? ;-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2020
                Autor: ronda
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                     

                Musí být dobrý cíl a pak není větší problém ani 6 hodin. Když není cíl, tak to přestane bavit i po 2 hodinách.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2020
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                       

                  Takže přátele děkuji za odkazy a kdo chcete přijet v dubnu-květen 2021 do Nýdku pište e-maily sem . Nominují všechny kteří se do teď teď 0:18 27.10.2020 zapojili do diskuze i tebe Favorite1970 i i tebe Radko :-)
                  Ekola nepůjčím -zbytek platí , chata pro prvního z této diskuze zdarma pátek až neděle duben - květen 2021.
                  Partner/partnerka + kola + jídlo s sebou.
                  Pokud nemáš rad ryby tak mas smůlu 3 ryby za víkend zdarma,

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.10.2020
                  Autor: Pedrezz
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Kola na hory pro prarodiče a vnoučata

                         

                    - Prosím Tě, když budu chtít přijet s Radkou, ačkoli to není můj Partner/partnerka, napíši Ti v 0:16 všechny svoje e-maily a budu Tvůj první, budeme moci s Radkou přijet oba?

                    - Jestliže přijedu s mojí Partner/partnerka a s kočkou a Radka s její Partner/partnerka, tchyní a papouškem, na kolik zdarmaryb budeme mít celkem nárok?

                    - Jestliže některý den z mého pobytového víkendu připadne zároveň na státní svátek, násobí se počet zdarmaryb nějakým koeficientem?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 27.10.2020
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Již jsem objednal...

         

    Re: Pedrezz: "...mě donutili sednout a studovat sám.
    Již jsem objednal..."

    No vidíš, takže sis nejlépe poradil sám. Super! Tím pádem totiž vyhráváš víkendový pobyt a hlavně ty ryby zdarma. Gratuluji.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2020
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (11 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023