reklama

Bafang M500 zkušenosti

Má někdo zkušenost s motorem Bafang M500. Oproti motoru Bafang MaxDrive je znatelně, tak jak je deklarováno opravdu silnější ale je zase hlučnější, na servisu mi bylo sděleno, že je to normální. Co ale není podle mne normální, že se začalo projevovat následující chování. Možná jsem si toho dříve nevšiml, ale je to tam. Pokud je motor dostatečně v tahu tak nic, pokud ale dostatečně v tahu není, jedu např. po rovině tzv. na volno, tak se z motoru při šlapání vždy v určité poloze ozve takové nepatrné, slabé kovové zachraštění či co. Nedá se to moc popsat, ale to by tam asi být nemělo. Nevím, co na to řekne servis, asi to podle mě nebudou chtít řešit. Ty dva roky co to bude v záruce to jistě vydrží, ale pak když ten motor klekne a bude to na výměnu tak to by nebylo dobré. Nemáte někdo s tímto motorem podobnou zkušenost?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.09.2020
Autor: bafang
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kolo,na lyže.

včera
Najdu ženu nejen na kolo, lyže, hory? Já 59/170/70.

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?
11.04.2021
Ahoj, hledám někoho poblíž, na silniční švihy tak do 60km (průměrka kolem 25-27km/h) a nebo na "celodenní" výlety…

Hledám: spolujízda

08.04.2021
Důchodce rád najde společnici či společníka na vyjížďky v regionu karlovarska, zejména kolem Ohře a okolí. Možno…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (22 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021