reklama

Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

Pitomý budík! Copak někdo v sobotu vstává před pátou? Jak jsem to vlastně spočítal, vždyť start závodu bude až odpoledne? Nojo no, když chci mít dostatečnou rezervu a nechci jet přes korona Prahu, vychází mi vlak R896 v 6:14 z Ústí nad Orlicí. U pozdějšího spoje by dost hrozilo, že se něco pokazí a…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 31.08.2020
Autor: Jrr
  • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

         

    Gratuluji k bedně :-)

    Až do konce jsem trnula, jestli ti ten celodenní lístek na kolo o půlnoci neskončí :-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2020
    Autor: bara2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

           

      Díky.
      Nejhorší je, že jak jsem měl během závodu naprosto jasno, že třikrát a dost, prostě stačilo, tohle fakt nemám zapotřebí...
      tak už zase přemýšlím, co se dalo udělat lépe a že kdybych kolo projel jen o kousek rychleji, tak teoreticky mohlo být zlato.

      Zatímco na triatlonech v okolí bývá přede mnou zástup nabušenců, kteří jsou v každé disciplíně výrazně lepší (většina v kategorii muži do 40ti), tak v rámci Miladatlonu se na kvadriatlon hlásí malá skupinka dobrodruhů a na medaili stačí poměrně málo (u žen dokončit).

      Hlavní důvod, proč ale uvažuju jet příští rok, že výběr kvadriatlonů v ČR je naprosto minimální, Hornettlon letos nebyl a kdo ví, zda vůbec korona šílenství přežije... :-(

      Škoda, že v ČR není žádný závod s pěti disciplínama: plavání, paddleboard, kolo, inline a běh. Nevím, jak by se to jmenovalo, ale určitě by mě to lákalo. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

         

    ČD = Času Dost (...),
    Koleje jsou natažené, ono ještě někdy něco pojede ...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2020
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

         

    Gratulace k výsledku. A reportáž super, dobře se to četlo. Díky

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2020
    Autor: Aar
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

         

    Tady máš instruktážní video, jak to na blátě dělat :)
    https://www.facebook.com/watch/?v=662785477664379

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2020
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

           

      No to je masakr !!! :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.09.2020
      Autor: mildakh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

           

      Pravda, vždycky může být hůř... evidentně i MNOHEM hůř... :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

         

    Hustýýý. Moc pěkně se to četlo. Živě jsem viděla, jak se hrabeš do toho rozbláceného kopce k depu.

    Hele, byla by velká škoda, kdybys to za rok zase neabsolvoval :o)))

    A gratuluji k bedně!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

         

    Zjistil jsem, že k závodu z vyprávění už zveřejnili oficiální video...

    https://www.youtube.com/watch?v=XdVtdSngozs

    Kromě akčních záběrů ze závodu jsou tam rozhovory s účastníky. Velmi pozitivně hodnotím, že tentokrát dostaly prostor ve videu sportovní celebrity, nikoliv ty politické jako v předchozích letech. Nebo že by se politikům nechtělo na déšť? :-D

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2020
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

           

      Ale ty tam nejseš :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2020
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

             

        Když prostor dostaly sportovní celebrity :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

               

          Tak celebrita je přece ženský rod nebo na co narážíš?
          Mě se v tom videu stejně nejvíc líbí první 3 minuty, pak už se to trochu táhne... i když je vtipné, že začali s lidmi, co to úplně nedali... :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2020
          Autor: Jrr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

                 

            Tak teď netuším na co se ptáš.
            Tys oznámil, že rozhovory se dělaly s celebritami a bara zjišťuje, že tys tam nebyl a já já jen poznamenal, že podle tebe byly rozhovory jen s celebritami, nic víc nic míň :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2020
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

                   

              Aha, já přemýšlel, jestli to nebyla narážka na nějakou gramatickou chybu, takže nic. :-)
              A těch záběrů, na kterých jsem se našel, je nakonec docela dost... občas v dálce, protože vím, kde se hledat...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2020
              Autor: Jrr
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

                     

                Gramatické chyby u jiných? To by mě fakt nenapadlo, já mám hodně co dělat abych zvládnul a pořešil ty svoje :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.10.2020
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

             

        No v nějakém záběru se mihnu, ale rozhovor se mnou fakt nedělali... ani bych nechtěl... namířit na mě kameru, tak začnu koktat a určitě bych nedal do hromady smysluplnou větu... to by byl jiný level než bezpečí klávesnice... :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2020
        Autor: Jrr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

               

          Sympaticky působil v rozhovoru Bulava, jak to pozitivně hodnotil, takový přející byl.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2020
          Autor: bara2
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

           

      Ještě jsem našel video, točené zhruba v místě, kde jsem ve vyprávění propadal zoufalství... :-)

      Zároveň to krásně ilustruje, jak rychle působí cyklisté erozi cesty (když jich je dostatek). Ti, co tam dorazili jako první, neměli problém, normální cesta přes louku, nic dramatického. Postupně to ale začalo klouzat, bláta bylo víc, navíc důkladně rozryté...

      A jelikož kvadriatlonisté měli před kolem disciplínu navíc, když jsem tam dorazil já, byla tam už bažina, se kterou jsem si nevěděl rady... tak mě video alespoň uklidnilo, že jsem tam nebyl jediný, kdo nevěděl, co má dělat... :-D

      https://www.youtube.com/watch?v=4QUwLiqdoRg
      Při nedostatku času prvních 9 minut přeskočit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.10.2020
      Autor: Jrr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Miladatlon 2020 – nemám rád bláto!

             

        Pěkné :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2020
        Autor: bara2
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

409 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024