reklama

Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

Ahoj,
poradí prosím někdo kde by se dal sehnat tento výplet? - podle čeho mám hledat? Dá se sehnat něco univerzálního a pak to např. zakrátit a udělat nový závit?

Moc děkuji za vaše rady!

Pavel

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 11.08.2020
Autor: P005
  • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

         

    Zkus se zeptat ve Šroubárna Marek, jestli by jich pár neudělali.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2020
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

         

    Zväčšiť otvory na 3mm, narezať špice z káry, konce obrúsiť a 3mm očkom narezať závit. Aj na ráfiku zväčšiť podla niplov. Funguje to, kedysi brat takto prepletal malé koleso na detský bicyklík.
    Originálne sú závity valcované, ale ide to aj takto.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2020
    Autor: palot
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

           

      Zbytečně složité, když si u Marka může objednat dráty podle přání. Obyčejné pozink, nebo nerez. Osobně bych doporučil pozink, nerez po čase praskají.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2020
      Autor: Papji
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

             

        Keď som sa pred časom pýtal, tak poštovné (naSK) bolo drahšie ako špice. Tiež, ale nie som si istý, mi do telefonu povedali aj nejaké minimálne množstvo. Treba sa popýtať, možno sa veci zmenili.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2020
        Autor: palot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

             

        jj nerezáky mi v zadním kole po cca 3000 začaly praskat jeden za druhým.. měl jsem jich v brašně z hecu 10 náhradních a bylo to akorát na dojetí 80 km výletu dom.. já si tak oužasně procvičil centrování a výměnu drátů.. naštěstí to vyrupalo všechno nalevo a ne pod zabírací hlavou. Doma jsem vztekle kolem praštil a ruply další dva :) Už je přepletený na pozink.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

               

          Nebol výplet náhodou málo dotiahnutý? Lebo viac namáhané a aj dotiahnuté sú špajle na strane kazety...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2020
          Autor: Lubo990
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

                 

            Byly to zesílený dráty (2.3) na cesťáku z první republiky - falcovej ocelovej C ráfek na normálním torpedu (to je symetrický), už má tedy něco za sebou a dotáhnout se to muselo fest, aby se trochu srovnal. Je možný, že na cestě jsem to tolik nedotáh, ale aby vybouchala během pár kilometrů celá ta jedna hvězda (ulítaly hlavičky) jsem zažil poprvé :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 13.08.2020
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

                   

              Me se to stalo podobne. Novy vyplet spatne to. Malo dotahli a muselo se to komplet preplest na nove draty. Porad stejny vyrobce dratu ale jak byl ten prvotni vyplet malo utazeny nacalo to vsechny draty v tom nejtku a praskal jeden za druhym i kdyz jsem to dotahl a porupane menil za nove. Nakonec jsem to tedy vzdal a nechal komplet preplest a uz dobry.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 13.08.2020
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

           

      Válcované závity jsou ale pevnější, než řezané. Není "načnutý" materiál.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

             

        Ďakujem, toto som nevedel prečo sa to robí takto.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2020
        Autor: palot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde sehnat výpletové dráty na dětskou motorku

         

    Čau, mockrát děkuji!

    Pavel

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2020
    Autor: P005
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

280 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024