reklama

Komunikační prográmek / aplikace

Třeba budete mít někdo zkušenosti, poradíte.
Potřeboval bych "propojit" domácí počítač a androjdí mobil pod wifinou. Jde mi jen o kecámí, bez videa.
Mezi dvěma počítači jsem kdysi používal Skype, mezi mobily dnes WhatsApp. Co by mohlo být nejschůdnější, spolehlivé a hlavně jednoduché na obsluhu na straně počítače s Windows 10?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.08.2020
Autor: ronda
  • Re: Komunikační prográmek / aplikace

         

    My takto voláme přes mesendžra, já mám data a wifi hotspot, a mlaďoši si přeze mně ťapají a volají. Po hodinové instruktáži to jde používat i na počítači. Nejlepší na volání byl hangout, ale byl náročnější na data. Ten fejsbuk je ohledně komprimace dat taky na úrovni křováků a morseovky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2020
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Komunikační prográmek / aplikace

         

    Tak jsem z nějaké nostalgie chtěl dát znova šanci skajpu. Už jsem si vzpomněl, proč jsem ho tehdy odinstaloval...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Komunikační prográmek / aplikace

         

    Momentálně už kolik let nepoužívám nic (od té doby, kdy jsem zrušil Skype, který tenkrát přeřadil na tu současnou sr***u jménem verze 8.xx), ale kolega si celkem pochvaluje určitou část MS Teams... Kecá s tím (možná i video) se synem, který je dlouhodobě v Dubaji a Arabové se tam snaží blokovat cokoli, co nepotřebuje jejich státní, dost těžce placené, telekomunikační kanály :-/ Takže postupně na Androidu skončil se Skype, Messengerem, WhatsUpem a dalšími profláklými věcmi, které tam postupně přestaly fungovat... Ten Teams tam zatím šlape.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2020
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Komunikační prográmek / aplikace

           

      MS Teams funguje, ale nevím, jestlu je grátis.


      Taky používáme Telegram (ale my si zásadně píšem, snad to umí taky video, zeptám se).
      Telegram drží historii a umožní posílat velké soubory, interakce android x widle spolehlivá

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2020
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Komunikační prográmek / aplikace

             

        Tak Tekegram neumí videohovory, jen nahrává zvuj a posílá

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.08.2020
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Komunikační prográmek / aplikace

             

        Já bych potřeboval, aby mi to chodilo jen jako "telefon" mezi jedním PC s W10 (máma) a mojím buďto nejlépe Androidem pod wifi, nebo PC s Linuxem. Docela blbá kombinace asi.
        Co jsem zatím očuchával (Skype, Messenger), tak jsou to překombinované šílenosti propojené s Google nebo Mrkvosoftem a na tom se vždycky zavařím, protože to po mě chce fůru různých přihlášení a pak se to kousne.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.08.2020
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Komunikační prográmek / aplikace

             

        Tahle část snad ne, nepamatuji se, že by mi říkal, že by za to něco platil.

        Na druhou stranu je to ale dost háklivé na starší verze Androidu ;-) Pokud si pamatuji, tak mu to na 6.0 nebo dokonce 7.0 nefungovalo... Resp. Google Play to na tom jeho památečním stroji ani nenašel. Což znamená, že se to tam ani nenabízí, protože je to "nekompatibilní". Externě stáhnout a dodat to tam ručně jsme ale už nezkoušeli...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.08.2020
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Komunikační prográmek / aplikace

               

          Nevím, my máme něco jako superkafka MS tak máme all inclusive, možná nějakou použitelnou verzi free mají.
          A když ne, Rondo napiš :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.08.2020
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Komunikační prográmek / aplikace

         

    Tak už jsem prošel všechno, co se mi nabízelo a nehnul jsem s tím. Vždycky se zavařím na nějaké registraci. Furt to po mě chce něco dalšího a dalšího... Nekonečné série nesmyslů a nesrozumitelnejch složitostí, ověřování a zase to skončí v nějaké slepé uličce. Používal jsem kdysi Skype, ICQ a jiné prográmky a vždycky to byla jen jednoduchá instalace a už to jelo. Jenže dneska je všechno provázané s Google a Facebookem a skrz to neprolezu. K posrání... :-/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Komunikační prográmek / aplikace

         

    https://web.whatsapp.com/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024