reklama

Negativní zkušenost s prodejci

Brompton není levné kolo, je na něm kromě technických parametrů zajímavý taky celý koncept této značky, včetně jakési soudržnosti a hrdosti všech majitelů tohoto kola. O to víc je zarážející jednání jednoho ze zaměstnanců (myslím, že se jednalo dokonce o majitele) prodejny Cyklospeciality v Brně. Dnešní rozhovor s tímto pánem mne doslova uzemnil, nikdy jsem se ještě s něčím podobným nesetkal a proto chci seznámit s touto zkušenosti co nejvíc lidí. Volal jsem dnes do zmíněné prodejny, abych se zeptal jestli dorazila moje platba a jestli je z mé strany vše v pořádku.......... A dopadlo to takto (jak popisuji v emailu zaslaném do Cyklospeciality v Brně).

Vážený pane,
dnes dopoledne jsme spolu hovořili ohledně objednávky 17805 /Brompton T-bag, jsem NAPROSTO ŠOKOVÁN ZE ZPŮSOBU JAKÝM JSTE SE MNOU MLUVIL, je mi přímo fyzicky špatně ! Ještě jsem nedořekl ani první větu, v níž jsem si dovolil podivit nad tím, že mne Váš kolega nechal čekat na odpověď 12 minut a pak zřejmě zapomněl, že mne měl "na drátě", protože jsem slyšel v telefonu jak probírá s kolegyní výměnu bezového sirupu za marmeládu..... apod. a po cca 15 minutách to někdo zavěsil. To se stává, lidi zapomínají, co mne ale opravdu dostalo, když jsem ještě ani nedořekl první větu v komunikaci s vámi, tak jste mne utnul striktním oznámením že mám mluvit k věci, že během mé první věty MÁTE VYŘÍZENÉ DVA TELEFONÁTY A ZPŮSOB JAKÝM JSTE POKRAČOVAL BYL NATOLIK ŠÍLENÝ A PRO MNĚ NEPOCHOPITELNÝ, ŽE UŽ S VÁMI NECHCI MÍT V ŽIVOTĚ NIC SPOLEČNÉHO, JSTE TAK ODSTRAŠUJÍCÍM PŘÍKLADEM AROGANTNÍHO JEDNÁNÍ SE ZÁKAZNÍKEM, JAKÝ JSEM OPRAVDU NEZAŽIL Bohužel máte výhradní zastoupení Brompton pro ČR, tak se pravděpodobně vzdám mého zájmu o tuto značku. Představa, že svými nákupy podporuji někoho jako jste Vy je odpuzující. Nechápu jak pro Vás může pracovat Váš hlavní servisman, ten je VÝBORNÝ a vážím si času, který mi věnoval, nebo i paní C. Bohužel ale nezachrání tu dech vyrážející aroganci s jakou jste se mnou dnes mluvil.
Fiedor

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.07.2020
Autor: Křemílek
  • Re: Negativní zkušenost s prodejci

         

    Telefonát je nahraný?
    Nechci se nikoho zastávat, nikoho obviňovat ani obhajovat,ale... Takových nějakých podobných elaborátů už jsem za 22 let taky pár četl, ať už se stížnost týkala mě nebo někoho jiného a musím konstatovat, že ona ta pravda je většinou někde na půli cesty. Někdy ani to ne.

    (Pominu-li možnost, že je to celé vymyšlené za účelem ... jakýmkoliv).

    Pokud je to celé pravdivé, tak pak snad nezbývá než opustit značku a zkusit se naučit jezdit na něčem jiném.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2020
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      Trochu pikantní je, že se to týká firmy zde v minulosti opakovaně prapodivně "inzerující".

      Obvykle bývá zboží výhradního dovozce k dostání i u dalších prodejců. A nebo zkusit Německo, Rakousko...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2020
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Negativní zkušenost s prodejci

             

        Já jsem skládačku kupoval před lety tady, před rokem jsem tam kupoval nějaké držáky na bikepacking. Vždy to proběhlo k mé spokojenosti.
        https://www.velorama.cz/skladaci-kola:brompton/

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.07.2020
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Negativní zkušenost s prodejci

               

          Byl jsem ve zmíněné prodejně (v Brně) 3x, vždycky to proběhlo naprosto v pořádku, třeba hlavní servismen je úžasný, ta dáma za pultem taky. O to víc mne dostal ten telefonát, nečekal jsem takové jednání.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.07.2020
          Autor: Křemílek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Negativní zkušenost s prodejci

                 

            Někdy je holt od samého rána den blbec, pár věcí se nedaří a pak po sobě přijdou dva telefonáty s prudiči a vysírači a vzpápětí voláš ty třetí a máš dlouhé věty, tak se nediv, to se pak fakt nekonečné věty nedají vydržet :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.07.2020
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Negativní zkušenost s prodejci

                   

              :-), chápu, taky jsem dělal s lidmi, taky jsem byl pod tlakem na výkon..... atd.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 20.07.2020
              Autor: Křemílek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Negativní zkušenost s prodejci

             

        Děkuji za myšlenku,
        To bylo taky to první, co mne napadlo, kam jinam bych mohl chodit na servis, pro doplňky, náhradní díly atd., ale pokud byla ta moje konfrontace s majitelem a ne s řadovým zaměstnancem, tak bych podporoval svými nákupy někoho, kdo se neumí chovat k zákazníkovi. Chci podtrhnout, že mi VŮBEC nejde o komunikaci ve stylu "Náš zákazník - náš pán", ale o normální, lidskou, vyrovnanou. Proto jsem to začal řešit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2020
        Autor: Křemílek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      Vymyšlené to není, jestli to Cyklospeciality v Brně nahrávají nevím, v každém případě na jejich FB profilu je již jedna podobná negativní zkušenost s touto pobočkou. Je tam sice valná většina pozitivních, ale když jsem chtěl přidat tu svou, tak to nešlo, Prostě to nešlo. To je divný ne ? Musím uznat mou chybu na celé záležitosti a to je, že jsem považoval dotyčného člověka za pana majitele, měl jsem chtít mluvit s někým nadřízeným. Ale já vlastně doteď nevím, kdo je onen pan "Horlivý", třeba to skutečně je majitel. Ředitel marketingu mi napsal milou omluvnou zprávu, což mne potěšilo, ale říkám si, jestli by to neměl udělat dotyčný zaměstnanec aspoň v zájmu sebereflexe. Zřejmě vám to připadá malicherné, ale mluvit se zákazníkem jako s obtěžujícím hmyzem a dávat mu celou dobu telefonického hovoru nepokrytě najevo jak moc zdržuje - není v pořádku. Jsem si jist, že ve spoustě jiných telefonických hovorech to probíhá v pohodě, nevím, zřejmě za to můžou erupce na slunci nebo první náznaky Burn out syndromu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2020
      Autor: Křemílek
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      A přecházet k jiné značce nejspíš nebudu, Brompton za to nemůže.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2020
      Autor: Křemílek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Negativní zkušenost s prodejci

         

    Právě jsem se dozvěděl, že se jednalo o zaměstnance a nikoliv majitele, pro mne to je velká úleva, protože není důvod hledat konkurenci. Důvod proč jsem založil tuto diskuzi byla snaha vyjádřit svůj názor jako zákazník, což si myslím je naprosto v pořádku a pro zlepšení situace jediná možnost, to že jsem podlehl zdání o vyšším postavení zmíněného zaměstnance bylo jednak jeho arogantní, nadřazené jednání, ale také absence těchto informací na web. stránkách. Považuji tuto záležitost za vyřízenou. Vznikl-li u někoho z vás dojem, že je se spol. Cyklospeciality něco v nepořádku pak se za to omlouvám. Chybovat je lidské a v tomto případě se jednalo o záležitost, k níž se vedení společnosti postavilo naprosto k mé spokojenosti. Děkuji za to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2020
    Autor: Křemílek
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Negativní zkušenost s prodejci

         

    "jsem NAPROSTO ŠOKOVÁN ZE ZPŮSOBU JAKÝM JSTE SE MNOU MLUVIL, je mi přímo fyzicky špatně ! "

    A léčíš se s tím někde? :-))

    Ono je lepší si rozmyslet, co vlastně chceš a až pak volat, na histerku není nikdo moc zvědavý ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2020
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      Jako by si s nimi měl nějaké zkušenosti :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Negativní zkušenost s prodejci

             

        Ani nevím :D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2020
        Autor: Bruca
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 27.07.2020
      Autor: Křemílek
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 27.07.2020
      Autor: Křemílek
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2020
      Autor: Křemílek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Negativní zkušenost s prodejci

         

    Dělám i helpdesk a některé bych nechal poslat na Měsíc. Klidně i na vlastní náklady...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2020
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      AMEN!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2020
      Autor: mira.l
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 27.07.2020
    Autor: Křemílek
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 27.07.2020
    Autor: Křemílek
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 27.07.2020
      Autor: Křemílek
  • Re: Negativní zkušenost s prodejci

         

    Je to zvláštní, pokoušel jsem se 5x reagovat na příspěvek autora "Bruca" a text se nezobrazil, nebo jenom částečně. Jednalo se o reakci na tento příspěvek :
    'Re: Negativní zkušenost s prodejci
    "jsem NAPROSTO ŠOKOVÁN ZE ZPŮSOBU JAKÝM JSTE SE MNOU MLUVIL, je mi přímo fyzicky špatně ! "

    A léčíš se s tím někde? :-))

    Ono je lepší si rozmyslet, co vlastně chceš a až pak volat, na histerku není nikdo moc zvědavý ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ] "

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2020
    Autor: Křemílek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Negativní zkušenost s prodejci

           

      Připomíná mi to situaci, kdy jsem chtěl přidat negativní recenzi po této zkušenosti s panem "Horlivým" na FB profil Cyklospeciality a prostě to nešlo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2020
      Autor: Křemílek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Negativní zkušenost s prodejci

             

        Ale za to , že ti to nejde, já fakt nemůžu :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2020
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 28.07.2020
          Autor: Křemílek
        • Re: Negativní zkušenost s prodejci

               

          Může tu prosím na mě zkusit zareagovat ještě někdo jiný, jestli je to problém jen u kremylka nebo na straně webu? Díky :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2020
          Autor: Bruca
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Negativní zkušenost s prodejci

                 

            Už jsem tu na tebe reagovala výše, tak teda ještě jednou.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2020
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Negativní zkušenost s prodejci

               

          Tak su zvědavý, jestli budu taky šokovaný :-D


          A nejsu i s editací.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.07.2020
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Negativní zkušenost s prodejci

                 

            Tož to bude u něj asi rukama :D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.07.2020
            Autor: Bruca
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024