reklama

sedlovka

Mám sedlovku o průměru 25,4mm a délce 300mm.Protože jí mám vytaženou až ke značce a potřeboval bych jí ještě 2-3cm povytáhnout,tak mi v prodejně poradili,že si mám pořídit 400mm dlouhou a vše vyřeším.ALE, tak 400mm dlouhá má průměr 25mm, tak nevím,zda mi 0,4mm,které chybí,nezpůsobí problémy.Třeba, že sedlovka bude zajíždět nebo kloktat?? Poradí mi někdo??Díky zkušeným

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
  • Re: sedlovka

         

    Ja s tim zkusenosti nemam, ale jako strojar si myslim, ze 0.4mm uz je na svernej spoj docela dost. Asi bude nejlepsi, kdyz to v te prodejne vyzkousis. Tezko ti takhle nekdo poradi.
    Jinak, nechtelo by to vetsi ram? Tohle mi prijde jako zverstvo a bal bych se, aby se podemnou tak vysunuta sedlovka neporoucela k zemi. Spravne vysunuta sedlovka je cca 15cm

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sedlovka

           

      Jedná se o kolo Madison, koupené letos, nad rámem mámod rozkroku asi 7cm,což je v limitu do 10cm. Sedlovku potřebuji zvednout o 2-3cm, což u 40cm sedlovky nebude ani v půlce.Ale díky za rady.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sedlovka

         

    Podle mých informací se sedlovky vyrábějí s odstupňováním průměrů 0,2 mm. Takže by mělo být z čeho vybírat.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sedlovka

         

    Tech 0,4 mm rozhodne chybet bude. Rekl bych ze to nelze pouzit. Mozna zkusit omotat plechovkou od piva (plechem z ni) Ale to je nouzovka. Vetsi ram je reseni, nicmene vysunuti kolem 25 cm neni zase az tak moc. Ja mam vysunuto 23 cm mereno od hrany sedlove objimky po lyziny sedla a myslim, ze velikost ramu mam akorat. Ale stejne, 25,4 je nejak malo, to je asi nejake starsi kolo, ze ano?

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Neregistrovany Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sedlovka

           

      Možná než plech z plechovky od piva je lepší použít smirkový papír (zabraňuje i skřípání). Na sedlovku se zkus třeba podívat sem:
      http://www.jmctrading.cz/shop.php?sellitem=224...
      Dovozce uvadí, že jí má ve všech rozměrech a BBB se dá sehnat docela dobře všude...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2006
      Autor: MHD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sedlovka

             

        Šmirgl tam určitě navleze, snad ani osmistovka. Zkusil bych alobal, ale je to malá vůle.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2006
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: sedlovka

               

          Zkouset takhle vycpavat vuli mezi ramem a sedlovkou je nejlepsi cesta, jak dosahnout zlomeni sedlovky. V tomhle pripade, kdy je sedlovka vysunuta rekneme az extremne, se ta pravdepodobnost rovna temer jistote. Rozhodne bych byl pro, aby si sehnal sedlovku spravneho prumeru.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.07.2006
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sedlovka

         

    Shaman Racing 400 mm v průměrech od 25 mm výše na adrese
    http://www.koloshop.cz/index.php?vyrobek=2267...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sedlovka

           

      Děkuji, ale to je právě ten problém, že mají napsáno 25-31, ale třeba 25,4 vůbec nemají.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sedlovka

             

        To mě mrzí, na webu neměli přesnější údaj. :-((

        [ Zpět ]
        Datum: 13.07.2006
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: sedlovka

               

          Nevadí, já bojuju dál.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sedlovka

         

    Pokud jsi z Prahy a měl bys zajem, mohl bych jednu starší jetou za menší peníz odprodat. (Al, stříbrná, konec co se strká do rámu je poškrábaný)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (L@ ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sedlovka

           

      Má tedy rozměry: 25,4mm a 400mm??

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024