reklama

Potěšilo nebo pobavilo č, 160

Je mi ctí založit nové potěšilo, navrch dokonce kulaté:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.06.2020
Autor: Lanna
  • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

         

    Čili v součtu třistadvacáté ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

         

    A potěšila mě moje pouštní růže. Dostala jsem ji kdysi darem jako takový neživý klacek. Nikdo netušil, co to vlastně je. Já jsem se léta snažila z toho klacku vykřesat rostlinu. Marně.
    Letos jsem se rozhodla, že ji vyhodím a před vyhozením jsem ji přestěhovala na půdu.
    Nejen, že vypustila listy, ale dokonce vykvetla.
    A je to opravdu pouštní růže:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2020
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

           

      Růže je pěkná ale obálky knih jsou rozmazané a mně by tvoje knihovna tuze zajímala, škoda. :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2020
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

             

        A už jsi projel křižovatkou Milady Horákové x Svatovítská, že si troufáš se zajímat, co mám v knihovně?
        :-))
        Ale že jsi to ty...třeba na obrázku je vidět hřbet knížky od Holana s názvem Plným plynem. Na první pohled pro zaníceného cyklistu odsouzeníhodný spisek:-))
        Ve skutečnosti se ta kniha jmenuje Plným plynem do světa techniky, a kromě vynálezu automobilu se věnuje spoustě dalších vynálezů. Poprvé vyšla v roce 1935. Vlastní jméno autora je Emil Hoff, který skounčil svoji životní pouť v roce 1944 v Osvětimi.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.06.2020
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

               

          Pročpak bych se nezajímal když to vystavuješ? Ale ty to nevystavuješ, škoda. Obsah knihovny hodně o člověku vypovídal. Dnes už ne. Moji synové skoro knihovnu nemají, vše čtou na síti nebo stahují ze sítě. Mají pár knížek pro děti a co si vybrali z babiččiny knihovny.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.06.2020
          Autor: Brahma
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

                 

            ...když vystavuješ...ale nevystavuješ....hodně napoví...ale dnes už nenapoví....
            Pobavil´s:-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.06.2020
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

         

    Ted, ted tu byl...
    https://www.nakole.cz/diskuse/28749-pobavilo...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

           

      Jesus "majrá" :-))
      Co teď?
      Jsem si ho vůbec nevšimla s těmi otazníky a žádným pozitivním příspěvkem.
      Se omlouvám, teda:-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2020
      Autor: Lanna
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

             

        To už tady bylo tolikrát, že stačí dělat jako by nic :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.06.2020
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

             

        3x preskocis klabosnici a 100x napises ,nemam zakladat duplicitni temata" :o)))

        Pak to bud zamknes nez se to puvodni zaplni nebo to proste nechas zit svym zivotem, kdyz uz sis ho s takovym potesenim zalozila :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.06.2020
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

               

          Nebo naopak 3x napsat a 100x přeskočit. To si určitě bude taky pamatovat a kondici to prospěje víc... :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.06.2020
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

         

    Aspoň jeden přínos současné hysterie https://www.novinky.cz/internet-a-pc/clanek...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2020
    Autor: miro5
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potěšilo nebo pobavilo č, 160

         

    Včera mne maličko vykolejil comp na kole.
    Před vyjetím (mimo domov) jsem si uvědomil, že samotný comp jsem si sice vzal, ale v rámci nějakého čarování s jiným kolem jsem sundal z vidlice čidlo (snímač a vysílač signálu k bezdrátu).
    Tak jsem se smířil s tím, že holt tentokrát neměřím.
    Po vyjetí mne ale překvapilo, že budík normálně ukazuje rychlost, počítá vzdálenost...
    Zastavil jsem, prohlížel vidlice, jestli jsem něco nepřehlídnul. Nic... Jen holý magnet na drátu. Podezření na signál z bráchova kola jsem zaty zavrhnul, žádný comp nevozí.
    Nezbylo, než začít věřit na duchy....do chvíle, než mi docvaklo, že tahle krabička má svůj přijímač GPS, který jsem ale nikdy nepoužíval a tak mne ani nenapadlo, že by to bez čidla mělo jak fungovat. Vót těchnika...umí zamotat hlavu :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

160 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024