reklama

Tak jsem neviděl kolo.

Tak už vidím lehokolo.Po třech dnech PČR nalezla lehokolo,odcizené ze sklepa.Lehokolo je orvané od brašen,polstrování,tachometru,blikačky,ale je doma.Jsem rád.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.06.2020
Autor: vodnik55
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Žádná sláva, ale dobře, že tak. Ať se daří to zas zprovoznit :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2020
    Autor: bara2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Tak jsem neviděl kolo.

           

      Jakápak žádná sláva. Naopak veliká sláva. Je doma a těch pár drobností se snadno opraví. Gratuluji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2020
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        Také myslím,že sláva je to velká.Kéž by se se svým ukradeným kolem setkalo více lidí.Pořád lepší doplnit pár chybějících věcí,možná některé ještě Policie vypátrá,než shánět všechno komplet znovu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.06.2020
        Autor: DAVID7001
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    No vida, přecijen policie občas něco najde...
    Budeš po zloději vymáhat způsobenou škodu? Respektive našla policie i pachatele nebo se našlo jen lehokolo a nikdo neví, kde se mu tam vzalo? ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2020
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Tak jsem neviděl kolo.

           

      Děkuji.Nebudu vyžadovat škodu po těch darebácích.Jsem rád že je doma a to se doplní co chybí. Určitě zpevníme zámky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2020
      Autor: vodnik55
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        Doporučuji do zdi vedle kola nebo do betonové podlahy zavrtat díru a zalepit do ní chemickou kotvou kruh prodávaný v železářství (ten největší). Je to kruh s dříkem jako na uvázání krávy nebo jako ten co používají horolezci na pískovci. Do toho kruhu navléci tlustý ocelový řetěz a tím navíc poutat kolo přes rám ke zdi či podlaze. Kruh ve zdi a řetěz ve vzduchu je lepší, poněvadž se nedá na zemi přerážet kladivem. I u tlustých řetězů se dá pořádným kladivem pár ranami přerazit článek.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2020
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak jsem neviděl kolo.

               

          Dokud to bude ve sklepě, tak si tam zloděj může v klidu překonat jakoukoliv zábranu, aku flexa stojí do dvou litrů. Nebo tekutý dusík a rána kladivem.

          Tuhle sem někde četl jak si někdo budoval ve sklepě super zabezpečení, několik hodin vrtal sekal bouchal. Nikdo se nepřišel podívat co se děje, stejně tak nepřijde ani když to bude zloděj překonávat. Nejlepší zabezpečení je dobrá pojistka.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2020
          Autor: xtonda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tak jsem neviděl kolo.

                 

            Jak chce dobře pojistit něco třeba šest let starého ? Ročně zacáluješ třeba desetinu ceny a pak spočtou amortizaci a dostaneš na lízátko... To je lepší ty prachy cpát do matrace a pak koupit nové kolo.

            A zase ten dusík. Už jsi to někdy zkoušel ? My ho měli v práci v konvích, tak jsme s ním dělali psí kusy. Možná že by zabral na zámeček od čonga za tři pětky. Jinak bys na "kouřový" efekty přilákal hasiče ze širého okolí a zámku nebo řetězu by bylo akorát zima.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.06.2020
            Autor: ronda
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tak jsem neviděl kolo.

                 

            Při přerážení článku nebo jeho rozbrušování se hodí to mít napevno opřené o podlahu. Pokud je to ve vzduchu, tak to není o co přerazit a i s tou flexou budou potíže. S dusíkem je potíž se nepopálit, když to leješ na teplý povrch a on se vaří a vypařuje. Netvrdím, že to nejde, jen to není tak jednoduché, jak se o tom mluví.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.06.2020
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak jsem neviděl kolo.

               

          Dík za radu .Dobrý nápad.Měl jsem taky něco že do zdi navrtám zatloukací hmoždinky a řetěz z ze zámkem tzv . Hruška

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.06.2020
          Autor: vodnik55
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Tak to gratuluji.
    Jak se jim to podařilo najít?!?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2020
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Tak jsem neviděl kolo.

           

      To byl asi zázrak.27.5nahlášená ztráta a 29.5 jsem obdržel telefon o nálezu kola.Mají své metody.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2020
      Autor: vodnik55
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        A taky znaj svý pappenheimský. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2020
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Super!!!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2020
    Autor: čekatel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Hmm, tak to jsi měl štěstí

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2020
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Já myslím, že se naplno projevil efekt toho, že lehokolo nikdo nezná, většinový cyklista na něm neumí a neví k čemu to je a kradené je skoro neprodatelné.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak jsem neviděl kolo.

           

      Naplno se projevil efekt "musím to ukrást i kdybych to měl nahovno" a spousta lidí to má za normální chování, kdysi dávno existovaly místa "Ztráty a nálezy", na nádražích to bylo sloučené s informační kanceláří a byl k tomu určen skladovací prostor(na velkém nádraží nemalý), dnes by byly asi k prdu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2020
      Autor: miro5
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        Kdyby jenom na nádraží. I na MNV (v Brně na Husové) byly ztráty a nálezy. Jsem si tam asi třikrát šla, pro kabelu s plavkama, jsem ju znavena zapomínala v trajfu cestou z tréninku. Většinou stačilo počkat, než se vůz otočil na konečné a byla u šoféra, někdy ju aktivní cestující hodil na ztráty a nálezy.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2020
        Autor: bara2
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        Byl tam náznak rozebírání na součástky,uvolněné kliky bez šroubu,uvolněný stojánek.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2020
        Autor: vodnik55
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024