reklama

Tak jsem neviděl kolo.

Po příchodu do sklepa,jsem zjistil že lehokolo je pryč.Zloděj se naučí jezdit a pak mi ho vráti .Havířov-Šumbark

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.05.2020
Autor: vodnik55
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Hmmm, to nic moc. Kdyby si na tom chtěl pořádně nabít hubu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2020
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    To se snad nedá ani anonymně prodat. Stačí pohlídat bazary a zastavárny. Radkovi se kolo také vrátilo. V tomhle mají ty speciální kola výhodu. Nezoufej.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2020
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Tak jsem neviděl kolo.

           

      bukwa z Hradiště by Ti mohl úspěšně oponovat :-(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2020
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        Radkovo kolo se našlo díky neuvěřitelnému souběhu náhod.
        Moje samodomo zelená obluda, se nenašla nikdy. Ukradena v centru města pod dohledem min. 3 kamer. Z toho jedné městské, která však byla otočená jinam ( dle M.P.).
        Takže tipuju na krádež na objednávku. A cílová destinace Polsko, země neomezených možností.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2020
        Autor: bukwa
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak jsem neviděl kolo.

               

          Soucítím s Vodníkem55, bo mně šlohnout nebo zničit kolo, tak su s cyklistikou docela na dlouho rozloučen. U nás doma se prioritně kupuje jen záchrana světa a zvířat...
          No, chybí tady jeden centrální registr alespoň alespoň Česka, v Evropě jde jen o zbožné přání. 30 a více nekompatibilních systémů jen u nás s evidencí sériového čísla kola nic neřeší. Pokud se budou na evropě řešit z Práglu jen dotace slovenskému estébákovi, tak náprava tohoto stavu nejde ani předpokládat. Není to zatím u aut na evropské úrovni, tak to nepředpokládám ani u kol.
          Zajímalo by mně jen pro zbytečný údaj zaměření těch zlodějů, jestli jdou více po platformě nebo po osazení.
          Jednou jsem viděl videjko se šupnutím kradeného leháče přímo do dodávky bez nějakého odjezdu po svých. Jedna věc je se rovně rozjet, druhá zatočit, že.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.05.2020
          Autor: Arnošt905
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Tak jsem neviděl kolo.

             

        Ve Starém Městě u Uh. Hradiště je dobrý kovošrot. Třeba je z jeho kola nějaké zvířátko v jejich kovozoo. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.05.2020
        Autor: plusjedna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak jsem neviděl kolo.

           

      Tak u Radkova kola vůbec nešlo o bazary a zastavárny.
      To, že se kolo tak rychle našlo byla neuvěřitelná souhra náhod.
      Tady bylo podstatné hlavně to, že se dva feťáci pohádali a jeden šel prásknout toho druhého, že v noci přitáhnul nějaký "divný kolo".
      A pak také to, že HMS rozvěsila u stezky v Braníku fotky kola a letáček viděl jeden z policajtů.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2020
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Vítej v klubu. Mě to potkalo před patnácti lety a díky marnému hledání po libereckých a jabloneckých bazarech jsem se dostal až sem. Ale jak píše bukwa, možná se shodou náhod někde objeví. Přece jen je lehokolo trochu exot.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2020
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak jsem neviděl kolo.

         

    Dej sem fotku, ať víme po čem koukat.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.05.2020
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024